Módní novinka manikúra: Jaro 2018

Jaro je doba kvetení a transformace. V návaznosti na změny v přírodě dochází také ke změnám ve vzhledu dívek. A co bez ohledu na to, jak může manikúra přesně sdělit jarní náladu? Každá nová sezóna, stylisté nabízejí módní ženy nové položky nail art, které by měly být použity vždy zůstat v trendu. Jaká manikúra bude populární na jaře 2018?

Skutečné barvy

Způsob přirozenosti bude relevantní v roce 2018. Proto bude trend být krátké nebo středně dlouhé nehty ovál nebo mandlový tvar. Pokud nemůžete odmítnout čtvercovou manikúru, stylisté doporučují, aby byl co nejoblíbenější, bez zanechání ostrých hran. Konstrukce může být různá, ale s převahou dekorativních prvků a současných výkresů.

Co se týče barev manikúry, budou se hodit přírodní a pastelové barvy - mléko, citron, béžová atd. Pokud dívka preferuje bohaté barvy, může použít odstíny laku červené nebo švestkové. Při výběru barvy je vhodné věnovat pozornost pleti. Čím světlejší je kůže, tím teplejší by měl být tón.

Neuvěřitelně populární jaro bude jednoduchá manikúra, ve které několikodstíny. Veselé, ale ne nápadné tóny, jako je růžová, azurová, broskev, tyrkysová nebo fialová, budou aktuální. Mimo soutěž bude klasická bílá. Pomocí speciálních šablon můžete vytvořit čáru oddělující od sebe různé odstíny.

Manikúra francouzštiny a Měsíce

Správná kombinace odstínů vám umožní vytvořit originální měsíční nebo francouzskou manikúru. Aby bylo více slavnostní, doporučuje se zdůraznit kamínky na díře nebo úsměv nehtů.

Je zajímavé podívat se na kombinaci těchto dvou technik najednou v jednom manikúru. Novinkou sezóny může být tzv. Lunární manikúra, která vizuálně zužuje nehet a je skvělá pro krátké nehty. Tato technika spočívá v aplikaci namísto "měsíce" konkávního pásu ve tvaru půlměsíce.

Ombre

Neuvěřitelně velkolepá pružina bude gradientní manikúra, ve které se vytvoří hladký přechod z jedné barvy do druhé.

Taková manikúra může být doplněna dekorem. Vypadá zajímavě na jednotlivé nehty sametový prášek.

Rainbow Ombre vypadá velmi neobvykle.

V nové sezóně návrhářijsou určeny pro odvážné experimenty, takže doporučují použití kombinace růžových a červených laků.

Manikúra s kamínky

\ t

Skutečným pramenem bude lakonická monofonická manikúra, zdobená kamínky. Zároveň by se měla řídit opatřeními. Pomocí kamínků si můžete vytvořit obrázek nebo se zaměřit na jeden hřebík a zcela jej zakrýt lesklými kameny.

Součástí vzorku mohou být také kamínky. Zároveň by měl být jejich odstín v souladu s barvou vzoru. Oblázky vypadají dobře, jak v květinovém ornamentu, tak v geometrickém vzoru. Mohou ukončit spirálu nebo umístit oblázek na křižovatce čar. Ale kdekoliv je dáte, díky kamínkům bude manikúra velmi účinná.

Manikúra krajky

V roce 2018 bude krajka významná nejen v oděvech, ale iv manikúrach. Imitace prolamované tkaní jde dobře s bundou.

Květinová manikúra

Jaro je obdobím kvetení, takže motivy květin budou obzvláště důležité. Chcete-li vytvořit romantický a jemný obraz, stačí ozdobit nehty roztomilými květy.

S štuky nebo položením květin na kamínky na nehty můžete udělat květy co nejrealističtější.

Manikúra se vzorem

V uměleckém designu nehtů byly vždy relevantní různé výkresy. Měsíček můžete ozdobit tematickými kresbami, geometrickými tvary, čarami nebo abstraktními obrazy. Novinkou jara budou hieroglyfy nebo imitace skalních maleb na nehtech. Neztrácejte svůj význam a etnické motivy.

Zvířecí kresby v podobě tygřích pruhů nebo skvrn, podobně jako leopard, budou na jaře nahrazeny obrazem hmyzu nebo ptáků. Motýl, aplikovaný současně na 2 sousední nehty, vypadá velkolepě.

Pokud si nejste jisti, zda můžete dokončit dokonalý výkres, použijte speciální nálepky nebo krokovací techniku. S pomocí speciálních šablon můžete snadno získat zábavné a jasné obrázky. Lisování lze aplikovat nejen na lakovaný nehet. Efektivně bude obraz vypadat, pokud bude aplikován bílým lakem přímo na nehtovou desku.

Použití šablon je povinnéjako fanoušci geometrických vzorů na nehtech. Koneckonců, takže budou dokonale hladké a elegantní.

Kovová manikúra

Kovový efekt je dnes velmi populární. Každá žena módy by se proto měla ujistit, že měla vždy alespoň jeden podobný lak. Mimořádně působivý je matný povrch se třpytkami.

Neon manikúra

Manikúra s jasnými neonovými barvami dokáže rychle rozveselit. Musíte však vzít v úvahu skutečnost, že takový design nebude vždy vhodný.

Díky velkému výběru odstínů těchto laků máte možnost nejen namalovat nehty v „honosných“ barvách, ale také vytvořit pro ně unikátní vzory.

Neobvyklá manikúra

Jaro je skvělý čas experimentovat. Proto, pokud jste unavení ze standardních technik nail art, máte velkou příležitost vyjádřit svou představivost v neobvyklé manikúru.

Chcete-li vytvořit efektní vzor rychle, můžete použít pásku. Nasaďte ji na nehtovou desku, naneste zvolený lak a bez čekání na vyschnutí pásku odstraňte.

Dekorace kutikuly s kamínky nebokreslení na obrys nehtu světlé laku.

Manikúra s texturou

Módní laky, které vytvářejí drsný účinek na nehty, jsou ženám módy známé již dlouhou dobu. Je ideální pro vytváření akcentů v manikúru.

Zvláště působivé je, že povlak vypadá jako obraz. To může být důsledek popraskané skloviny, vlnitých pruhů atd.

Když si vyberete nápad na manikúru, stojí za to připomenout, že by měla odrážet vaši osobnost a být vhodná v konkrétní situaci. Jaký typ manikúry děláte na jaře?