Lunární kalendář manikúry a pedikúry pro duben 2019 ve dne

,

Krásné a dobře upravené měsíčky - sen každé dívky. Ale jít na pána nebo dělat manikúru sami, musíte zkontrolovat s lunární kalendář. Koneckonců, pokud si zvolíte nesprávný čas pro tento postup, můžete v životě nechat spoustu problémů.

Manikúra lunárního kalendáře pro duben

Jaké dny v dubnu jsou přátelské k nehtům?

1. dubna. Během ubývajícího měsíce není nutné provádět manipulaci s nehty. Pokud neposloucháte doporučení odborníků, můžete se vystavit nevratným následkům.

2. dubna. Tento den je považován za neutrální. Můžete udělat manikúru, ale je nepravděpodobné, že se vám bude líbit výsledek. Vytvořte masku parafínové terapie. Po těchto procedurách bude vaše kůže na prstech krásná a mladá.

3. dubna. Docela příznivý den. Váš mistr na vás dnes čeká. Budování a stříhání manikúry v tento den by mělo úspěšně projít. Výsledek potěší vás a ty, kteří jsou kolem vás, poměrně dlouho.

4. dubna. V tento den je žádoucí opustit manikúru. Dnes stačí udělat masáž rukou, pokud si přejete, můžete kůži vydrhnout. Pokud tyto postupy mohou počkat, přeneste je na jiný den.

5. dubna. Nedoporučuje se řezat kůžičku, nehty, dělat manikúru. Jinak se vaše zdraví zhorší. Aby nedošlo k poškození zdraví, proveďte ruční masáž, strávte parafínovou terapii.

6. dubna. Špatný čas navštívit kosmetický salon. Jakékolivléčby nehty přinést jen potíže a frustrace. Výskyt únavy a slabosti není vyloučen.

7. dubna. Udělej si manikúru. To vám pomůže zbavit se deprese. Jakýkoliv design, který si vyberete v tento den, bude úspěšný. Zastavte výběr na jemných tónech. Vaše zdraví je zaručeno, že se zlepší a vaše nálada bude dlouhodobě zvýšena.

8. dubna. Změna tvaru nehtů může ovlivnit váš budoucí život. Věřte mi, brzy se začnete pohybovat po žebříčku kariéry.

9. dubna. Jakékoliv pokusy s měsíčky jsou vítány. Design vyberte v závislosti na vaší náladě. Vaše nová manikúra potrvá dlouhou dobu a po tomto postupu obdržíte poplatek za pozitivní emoce.

10. dubna. Příznivý den. Dnes můžete udělat masky, parafínovou terapii, jedním slovem - provést jakýkoliv postup péče o měsíčku. Zastavte výběr na nasycených a světlých lacích. Práce specialisty na kosmetický salon zvedne vaše duchy a přinese radost.

11. dubna. V tento den budou všechny manipulace úspěšné. Po kosmetickém salonu budou vaše nehty zdravé a silné. Světlé odstíny laku jsou vítány. Vaše důvěra ve vaši vlastní přitažlivost jen vzroste.

12. dubna. Teď nechodte do salónu krásy. Z provedené manikúry se může stav zdraví prudce zhoršit. Udělejte lepší masku rukou.

13. dubna. Neutrální den. Úspěšný dnes budeprodloužení nehtů. Vyčistěte ruce, parafínovou terapii.

14. dubna. Zpevnění nehtové desky nebude zbytečné. Po tomto postupu budou mít nehty krásný vzhled. Vytvořte si masku a masírujte ruce.

15. dubna. Manikúra vytvořená během tohoto období vás nepotěší. Dokonce i zkušený mistr to nemůže udělat kvalitativně dnes. Od návštěvy mistra zůstanou pouze negativní vzpomínky. Pokud jste povrchní doporučení odborníků, pak selhání neopustí váš život.

16. dubna. Dobrý den pro lehkou manikúru. Vezměte si pedikúru po celý svůj volný čas. Zpracovat nohy. Tato wellness procedura učiní pleť hedvábnou a jemnou.

17. dubna. Dejte své měsíčky do pořádku. Dnes je příznivý den. Design vyberte v závislosti na vaší náladě. Vyřízněte kůžičku, nehty. Štěstí se po návštěvě pána dostane do vašeho života. Nová manikúra vám ušetří mnoho starostí a pomůže vám získat finanční nezávislost. Dokončené práce budou trvat dlouho a budou vysoce kvalitní.

18. dubna. Přeneste plánovanou návštěvu do salónu krásy na další den. Nebudete mít žádné potěšení z postupů. Leštění nehtů je jediný možný postup. Jemné odstíny nejlépe padnou.

19. dubna. Malovat nehty je příznivý den. Nízké tóny tónů jsou vítány. Je lepší dnes odmítnout jiné postupy. Ořízněte nehtyTento den se nedoporučuje. V opačném případě mohou být problémy v práci.

20. dubna. Snadná manikúra vám dnes určitě neublíží. Jemný tón laku aplikovaného na nehtové destičky pomůže změnit obraz. Řezání měsíčků a jejich řezání se nedoporučuje. Z těchto postupů mohou být zdravotní problémy.

21. dubna. Pro léčebné procedury bude tento den nepříznivý. Make dnes parafínové terapie, masky, masáže. Pozitivní výsledky nepřinesou komplexní postupy. Nehty mohou být tenké a slabé.

22. dubna. Trouble můžete strašit, pokud si řez nebo řez nehty v tento den. Také je možné vznik finančních problémů. Dokonce i zkušený mistr nebude schopen řádně vykonávat práci. Z výsledku bude jen zklamání.

23. dubna. Jakákoliv manipulace s nehty bude úspěšná. Také pozitivní výsledek se týká postupů vymáhání. Dnes se vaše myšlenky mohou stát realitou. Práce bude trvat dlouho a výsledek bude zajímavý.

24. dubna. Všechny postupy budou úspěšné. Jsou schopni přilákat hodně štěstí ve vašem životě. Barva měsíčku ve světlé barvě. Suffer nedostatek pozornosti na ostatní, prostě nebudete.

25. dubna. Dobrý den, jak pro manikúru, tak pro pedikúru. Po masáži a koupeli se vaše pleť stane něžnou. K provedení těchto postupů není nutné kontaktovat odborníky. Mohou být vyrobeny nezávisle.Výsledek vás potěší.

26. dubna. Příznivý den pro experimenty. Jakýkoliv obrázek vám bude vyhovovat. Kvalitní práce potěší i mladého mistra. Úspěšně v tento den bude jakýkoliv postup. Po nich se nabijete pozitivními emocemi a vaše nálada se zlepší.

27. dubna. Pro manikúru je to velmi příznivý den. S nehty můžete udělat jakýkoliv postup. Výsledek přinese dobrou náladu a potěšení. Nehty budou silnější. Manikúra vyrobená v tento den vydrží dlouho.

28. dubna. Růst nehtů se zrychlí, pokud je rozříznete dnes. Vydrhněte si ruce, udělejte masku. Po zákroku bude pokožka měkká a hladká.

29. dubna. V tomto období bude úspěšná jakákoliv manipulace s nehty. Na těle budou mít pozitivní vliv. Získáte pozitivní emoce a zlepšíte svou náladu. Parafínová terapie a masáž přinese velké výhody.