Obec Golubitskaya je skvělým místem pro klidný odpočinek a obnovu.

Na poloostrově Taman je oblíbené místo pro dovolenou - vesnice Golubitskaya. V tomto středisku, na úzkém ostrůvku poblíž Azovského moře, je velmi čistá voda a krásné pláže. V Golubitskaya, kromě slunce, pláže a moře, tam je jezero, které je známé pro své léčivé bahno. Proto mohou rekreanti zlepšit své zdraví.

Jak se dostat do Golubitskaya

Nejbližší letiště jsou v Anapa a Gelendzhik. Z letiště Anapa se musíte dostat do Temryuk. K tomu je třeba vzít autobus číslo 3, kde se můžete dostat na autobusové nádraží, kde můžete jet autobusem do Temryuk. Doba cesty do města je asi 2,5 hodiny. Obec Golubitskaya se nachází 8 km odtud, takže v Temryuku můžete využít jakoukoli dopravu, která vede do vesnice - autobus číslo 105, 105a, 103.

Z letiště Geledzhik do vesnice budete také muset projít Temryuk. Je nutné se dostat do centra Geledzhik autobusem číslo 5 nebo číslo 12. Z centra města na Temryuk je autobus (jednou denně), který je asi 4,5 hodiny na cestě. Můžete si vzít taxi. Vzdálenost od Geledzhiku do Temryuk je 130 km.

Na soukromém autě do resortu musíte jet po dálnici M-4 „Don“. Na 1160 km musíte odbočit a následovat Tamanský poloostrov.

Pláže

Kvalita pláží v obci je vynikající. Jsou písčité s malou skořápkou. Písek je lehký a velmi měkký, takže i děti mohou chodit naboso. Dno v pobřežní zóně je ploché, rovné a také pokryté pískem. To je skvělé místo.pro dovolenou s dětmi se moře dobře zahřívá. Po občasných bouřích je písečná plivat vyplavena vlnami v blízkosti pobřeží a objevuje se druh bazénu vytvořeného přírodou.

Skořápka na plážích je velmi bohatá na minerály - můžete zlepšit své zdraví jen opalováním na pláži. Pobřežní zóna je velmi dlouhá a úzká, můžete se plavat, opalovat se všude. Existuje několik oficiálních pláží v obci, které jsou dobře vybavené - Sea Breeze, Molodyozhny, Golubitskoe. K dispozici je vše, co potřebujete pro pohodlný odpočinek - šatny, toalety, lehátka, slunečníky. Jsou zde různé vodní aktivity - skluzavky, padáky, banány, katamarány. Všechny pláže jsou zdarma a dokonce i na území patřícím k sanatoriu můžete volně sedět, takže nejsou oploceny a nejsou chráněny.

Zbytek v Golubitskaya 2018 bez zprostředkovatelů

Zejména v obci Golubitskaya jsou mezi rekreanty - soukromým sektorem, penziony, žádány následující typy ubytování. Ostatní možnosti - mini-hotely, rekreační střediska, hotely bez turistů také nezůstávají. Náklady na bydlení v soukromém sektoru začíná od 350 rublů na osobu, ale bude to místnost bez vybavení.

V penzionu číslo bude stát od 1700 rublů. Cena zahrnuje následující vybavení - klimatizace, Wi-Fi, parkoviště, koupelna.

Náklady na standardní pokoj v hotelu "Tři moře" od 2500 rublů. K dispozici je herna pro děti, bazén pro děti i dospělé, trampolíny.

Ceny pokojů v rekreačním středisku Cinderella začínají na 2500 rublů. To zahrnuje službypéče o děti, bazén, dětská animace.

Standardní pokoj v hotelu Morskaya stojí od 1700 rublů - Wi-Fi, bazén, gril, dětské hřiště.

Výkon

V obci jsou různá stravovací zařízení - od elitních restaurací až po jednoduché jídelny. Největší poptávkou je kavárna Kubánská kuchyně s průměrnou cenovou kategorií. Nabízí bohaté polévky, chutné, vydatné pokrmy.

Večeře v restauraci s alkoholem bude stát asi 1500 rublů na osobu. V jídelně nebo v průměrné kavárně za tyto peníze můžete mít oběd a večeři pro tříčlennou rodinu.

Existuje také poptávka po zařízeních s rychlým občerstvením, kde můžete na cestách kousnout knedlíky, koblihy, croissanty a koláče. Nejlevnější produkty v řetězovém obchodě "Magnet". Pro self-vaření produkty lze zakoupit na jednom ze dvou trhů Golubitskaya. Na konci léta jsou ceny zeleniny téměř dvakrát levnější než na začátku.

Památky a zábava v obci

\ t

V Golubitskaya nejsou žádné historické památky. Milovníci kulturních hodnot budou muset jít do sousedních měst. To však neznamená, že ve vesnici nebude nic dělat a bude to nudné.

Bude zajímavé navštívit krokodýlí farmu, kde žijí aligátoři a kajmani. Je velmi zajímavé navštívit Údolí lotosů, které se nachází v ústí Akhtanizovsky. Před nějakou dobou sem přivezli z Indie růžové květy, které se tak v Golubitskaya zachytily.

Stojí za návštěvuKostel Panteleimon léčitel. V roce 1896 byl na tomto místě postaven první chrám. Dnes je to nová budova, ale je velmi krásná.

V roce 1943 na místě letoviska byly tři dny divoké bitvy. Muzeum vojenské slávy je věnováno událostem těch těžkých dnů, kde se můžete naučit a vidět mnoho zajímavých věcí.

V obci již více než 12 let působí jeden z nejlepších aquaparků v zemi Amazon. Děti i dospělí zde mohou mít zajímavý a vzrušující čas. Rekreanti přijíždějí do místního delfinária „Nemo“ i z jiných středisek.

Středisko je vynikajícím centrem paraglidingu, kde začátečníci i zkušení piloti mohou prokázat své dovednosti ve vzdušném prostoru Golubitskaya. Ocení klidný život letoviska, nádherné krajiny.

A to není vše! V obci se nachází surfařský klub. Obec je geograficky umístěna tak, že severní vítr pohání vlny téměř paralelně k pobřeží. A to je to, co surfaři potřebují. Zde můžete také jít kitesurfing, bez ohledu na věk. Kdo se v resortu stále nudí, může se potápět.

Výhody a nevýhody odpočinku

\ t

Dovolená v Golubitskaya může být nazývána klidná a měřená, což je důležité zejména pro rodiny s malými dětmi. Středisko nabízí výborné podmínky pro rekreaci a aktivní zábavu. Také turisté na vědomí, dostupné ceny za bydlení, jídlo a zábavu v obci Golubitskaya.

To může být nudné pro pokušené turisty v Golubitskaya. Neexistují žádné noční kluby a hlučné diskotéky. Také někteří rekreanti říkají, špatné služby v místních hotelech. Nevýhodami resortu mohou být ještě připsané komáry, které mohou ve večerních hodinách rušit odpočinek. Proto se turistům doporučuje, aby zásobili repelenty nebo jiné ochranné pomůcky.