Odpočinek v Kabardince v roce 2018: ceny, ubytování, pláže, výhody a nevýhody

Na pobřeží Černého moře mezi Novorossijskem a Gelendzhikem se nachází letovisko Kabardinka, které vítá turisty s vynikajícím klimatem, s festivaly, ekologickou turistikou, výlety, zábavou pro dospělé a děti. V této oblasti jsou velmi bohaté léčivé zdroje - od minerálních vod až po léčivý mořský vzduch. Léčebné lázně v Kabardince pracují celoročně, takže si můžete zlepšit své zdraví a léčbu bez ohledu na sezónu.

V roce 1836 byla na tomto místě vybudována pevnost Kabardinka. Osada byla pojmenována na jeho počest. Kabardský pluk byl na tomto místě.

Jak se tam dostat

Letiště, které se nachází v blízkosti Kabardinky, se nachází v Gelendzhik. Náklady na let z Moskvy do Gelendzhik je 4500 rublů, v čase - 2 hodiny. Z letiště do letoviska můžete jet autobusem číslo 5, 6 a transferem na autobusovou zastávku „Market“ nebo na staré autobusové nádraží na příměstský autobus, který vás odveze do kabardinki. Meziměstské autobusy také projíždějí vesnicí - mohou být také dosažitelné. Autobusová jízdenka stojí asi 40 rublů, cesta trvá asi 20 minut. Do vesnice se dostanete taxíkem - asi 450 rublů.

Nejbližší železniční stanice je v Novorossijsku. Z Moskvy (železniční stanice Kazansky) do Novorossijsku je rychlý vlakový spoj „Kuban Premium“, který je téměř na den na cestě. Cena jízdenky v autě oddílu je 3600 rublů. Existují také vlaky z Moskvy do Novorossijsku ze stanic Kursk a Paveletsky. Po příjezdu do Novorossijskmusíte se dostat na autobusové nádraží trolejbusem a již tam jezdí příměstský autobus, který vás zavede do Kabardinky. Jízdenka stojí asi 120 rublů, musíte jít asi 40 minut. Taxi z vlakového nádraží do letoviska vesnice bude stát kolem 680 rublů. Ale ušetřit lepší využití služeb taxi společností.

Během prázdnin jsou organizovány autobusové výlety z velkých měst do kabardského letoviska. Z Moskvy do Kabardinky jezdí autobus téměř den. Jízdenka stojí 2,700 rublů.

Pláže Kabardinky

Můžete si zaplavat ve volných plážích Kabardinky od Novorossijsku po mys Doob. Pláže jsou malé, vstup do vody je dobrý. Infrastruktura je také dobře rozvinutá - šatny, půjčovna vybavení, sprchy, toalety, kavárny. V hlavní sezóně je centrální pláž velmi přeplněná. Tento jev je však pozorován téměř v každé obci. Ti, kteří si přejí, se mohou vydat na výlet lodí na lodi nebo na jachtě, létat padákem, pronajmout si katamarán nebo skútr, jet na "banán".

Na hranici s Novorossijskem poblíž pomníku námořníků revoluce můžete najít divokou pláž, kde je málo lidí a můžete být sami. Voda v tomto místě je velmi čistá a vstup do vody je skalnatý.

Ze strany Galendzhik, vedle zálivu Tsemesskaya, se nachází pláž penzionu „Victoria“ - vynikající místo pro dovolenou na pláži. Tato pláž láká především dobře udržované. Má také potápěčské centrum, kde můžete trénovat.bez ohledu na dovednosti a pronájem vybavení pro potápění. Od června do října - nejpříznivější čas pro potápění. Potápění ve vybavení s instruktorem stojí 1500 rublů.

Odpočinek v Kabardince bez zprostředkovatelů

Turistická sezóna, blízkost moře, úroveň komfortu - parametry, které určují cenovou politiku v obci resort. V Kabardinkě nevzniknou problémy s bydlením. Nejvyšší náklady na bydlení jsou obvykle v červenci a srpnu.

V periferii Perla je nejvíce žádáno umístění. Je obklopen zahradami a nachází se v blízkosti pobřeží. V soukromém mini-hotelu stojí dvoulůžkový pokoj mezi 1500-2000 rublů. V důsledku toho bude bydlení v hotelu s hvězdami s bazénem, ​​dětskými a sportovními areály a restaurace dražší za cenu. „Doufám. SPA & Sea Paradise "- pětihvězdičkový resort. Prezidentské číslo zde stojí 60.000 rublů.

V soukromém sektoru si můžete pronajmout dvoulůžkový pokoj pro 500-600 rublů denně.

Výkon

V obci resort jsou elitní restaurace, demokratické jídelny a místa k jídlu na cestách. V kulturně-rekreačním středisku se nachází komplex "Kastalskaya Kupel". Zde je neobvykle krásná - rybník, altány, mosty, exotické ptactvo. Ti, kteří si přejí, budou moci rybařit a ulovený pstruh se bude vařit na grilu a bude sloužit jako večeře.

Mnoho turistů dává přednost stravování v jídelnách a stravovacích zařízeníchvlastní stravování. Oběd v takových místech bude stát 300-500 rublů. Místní kavárny denně od 12:00 do 16:00 hod. Můžete jíst zde v rozsahu 250-350 rublů. Některé hotely nabízejí svým hostům tři jídla denně. Pro tento rekreant platí extra 1000 rublů. na osobu.

V Kabardince si můžete vyzkoušet národní kuchyni - arménskou, řeckou a kubánskou. Existuje spousta prodejen s rychlým občerstvením - popcorn, bavlněná cukrovinka, zmrzlina, paštičky, shawarma. Mnohé z nich se nacházejí na pěší promenádě a promenádě.

Zábava a atrakce Kabardinki

Na místě moderního Kabardia v době bronzové žili kmeny stavitelů dolmens. Dodnes se zachovaly kamenné pohřebiště. Mají velkou kulturní a historickou hodnotu.

V období baroka, moderního, středověkého, klasického starověku, starobylého Egypta, budou rekreanti schopni ponořit se do unikátního Starého parku. Na území o rozloze 0,5 ha jsou prezentovány stavby těchto dob. Doplňují je sochy, rohy krajinářské architektury, rotundy, fontány.

Hrdinu města Novorossijsk můžete vidět z výšky stoupáním do Doobu. Místní vrcholy se nazývají „víra, naděje, láska“.

Je bezpodmínečně nutné navštívit písmo Castalsky, které se nachází v jalovcové rezervaci v blízkosti hřebene Markhotta. Je zde krásné jezero a středověký dům. Za příplatek můžete rybařit v nádrži, kdeJsou tam kapr, kapr, pstruh, karas.

Výhody a nevýhody odpočinku

\ t

Nelze si představit bohatší a uvolněnější dovolenou. Po prázdninách v Kabardince se chci znovu a znovu vracet, navzdory drobným nevýhodám. Skvělá obsluha, pestré a kvalitní jídlo, příznivé klima, výhodná poloha, zelené háje a zóny zůstanou v paměti dlouho. Tam je dokonce Eiffelova věž, nebo spíše jeho přesná kopie.

Nevýhody rekreace ve vesnici resortu zahrnují nepříjemnosti převodu, velkou pracovní zátěž kabardských turistů ve výšce prázdnin a nedostatek parkovacích míst.