Odpočinek na ostrovech v roce 2018. Nezapomenutelný čas strávený v nebeských koutech planety

Kdo by nechtěl odpočívat na ostrově, daleko od shonu metropole? Tyto malé pozemky uprostřed oceánů vždy přitahovaly turisty s nedotčenou krajinou, krásnou přírodou a čistou vodou. V současné době může turist najít vhodný ostrov pro odpočinek - klidný a tichý, nebo nabitý zajímavou zábavou. Hlavní věc je opravdu chtít, a tam je příležitost k odpočinku na ostrovech.

Phuket

Druhé jméno tohoto největšího ostrova v Thajsku je Perla Indického oceánu. Příroda na něm je mimořádná - čiré útesy, džungle, azurová voda, tropické lesy, vodopády, bílé pláže. Také zde je mnoho, včetně thajských klášterů a chrámů. Velmi krásné hlavní město ostrova. Nadšenci potápění budou potěšeni Andamanským mořem, s jeskyněmi a korálovými houbami.

Pro relaxační dovolenou, měli byste si vybrat severní pláže - Nai Han, Karon Beach, Karon, Surin, Kata. Pro hlučnou a zábavnou dovolenou byste měli jít do jižní části ostrova.

Místní obyvatelstvo je pro turisty velmi přátelské.

Počasí

\ t

Počasí vám umožní relaxovat v Phuketu kdykoliv během roku. V období květen-říjen se zde často pozorují srážky, ale většinou přicházejí v noci a velmi zřídka.

Cena

Phuket byl vždy známý pro své dostupné ceny a luxus. Náklady na prohlídku na 7 nocí (včetně letu z Moskvy a ubytování v hotelu):

 • tříhvězdičkový hotel - od 900 dolarů /osoba.
 • čtyřhvězdičkový hotel - od 1 200 dolarů na osobu.
 • pětihvězdičkový hotel - od 2 000 dolarů /osoba.

Vízum do Thajska se platí navíc - 40 USD.

Mauricius

Ostrov je oblíbenou turistickou destinací, navzdory své odlehlosti a vysokým nákladům. Pláže jsou zde velmi dobré, korálový podmořský svět je krásný. Můžete jít na otevřený mořský rybolov a chytit barakudy, modrý marlin, kladivo ryby nebo tuňáka.

Tamarina Bay je ideální pro radost z velkých vln a divoké zvěře. Klidná voda a modrá laguna se nachází na pláži Bel-Mar na východě ostrova. Jihozápadní pláž Pereybere vhodná pro návštěvníky párty. Město Flic-en-Flac vybírají turisté, kteří ocení pohodlný odpočinek.

Na Mauriciu v obci Chamarel se nachází přírodní fenomén - sedmbarevné duny. To jsou důsledky ochlazování sopečných hornin, přičemž každá vrstva barvy je oddělena jasnou hranicí. V blízkosti města Kyurpayp bude zajímavé navštívit vyhaslou sopku.

Počasí

Léto na ostrově trvá od listopadu do dubna. Zima - od května do října. Nejchladnější měsíce jsou červen, červenec. Ostrov je téměř u rovníku, takže musíte myslet na ochranu před sluncem. Často se vyskytují silné srážky, ale jsou krátké.

Cena

Cena zájezdu na 7 nocí (včetně letenek z Moskvy a ubytování):

 • tříhvězdičkový hotel - od 1 350 dolarů /osoba.
 • čtyřhvězdičkový hotel - od 1 700 dolarů na osobu.
 • pětihvězdičkový hotel - od 2 100 dolarů /osoba.

Na letišti se při odjezdu uděluje Mauritiu vízum a účtuje se poplatek - 17 USD. Náklady na exkurze začínají od 40 eur /osoba.

Maledivy

V Indickém oceánu se souostroví Maledivy skládá z několika ostrovů. Turisté budou moci najít kvalitní hotely, písečné pláže, jedinečnou vegetaci a modrou vodu na kterémkoli z těchto ostrovů. Maledivy - ideální místo pro uvolněnou a relaxační dovolenou. Převážná část hotelového typu bungalov a vysoké hvězdy. Jejich hlavní hmota je na vodě. Na Maledivách je další skvělý způsob života - jachty.

Hlavní atrakcí ostrovů je úžasná příroda a hlavní zábavou turistů je potápění. Školy potápění jsou otevřené všude. Existuje mnoho dalších typů zábavy - rybaření, kulečník, tenis, vodní lyžování, šnorchlování, katamarán, windsurfing.

Na Maledivách je hlavním náboženstvím islám. Zde se nelze opalovat nahoře bez, dovážet alkohol, a je také zakázáno navštěvovat turistická místa v resortním oblečení.

Počasí

Klima na Maledivách je vlhké a teplé. V noci je teplota přibližně +25 ° C, ve dne +30 ° C. Období dešťů trvá od května do října, v této době silný vítr fouká.

Cena

Cena za 7denní cestu z Moskvy (včetně letenek a ubytování):

 • tříhvězdičkový hotel - od 1 150 dolarů /osoba.
 • čtyřhvězdičkový hotel - od 1 500 dolarů na osobu.
 • pětihvězdičkový hotel - od 1 650 dolarů na osobu.

Pro rekreaci ale ostrovy nejsouvíza pro občany SNS.

Seychely

Samota, klid a klid - to je to, jak můžete popsat dovolenou na Seychelách. Toto místo je vybráno pro romantické líbánky a svatby. Příznivci jachtingu, rybaření, potápění a surfování jsou v tomto středisku velmi rádi.

Hlavní ostrovy pokrývají hotelové řetězce. Na malých korálových ostrovech mohou turisté bydlet v malých bungalovech. Na Seychelách i malé hotely zaručují vynikající služby.

Počasí

\ t

V regionu je vždy pohodlná teplota - ne horká a ne studená. Průměrná roční teplota je +26-30 ° C. Jsou zde 2 roční období: horký - prosinec-květen a chladný - červen-prosinec. Leden je považován za nejdeštivější měsíc. Srážky jsou krátké, ale silné.

Cena

Cena týdenní prohlídky Moskvy (včetně letenek a ubytování):

 • tříhvězdičkový hotel - od 1 650 dolarů na osobu.
 • čtyřhvězdičkový hotel - od 2 000 dolarů /osoba.
 • pětihvězdičkový hotel - od 2 500 dolarů na osobu.

Vízum vydané na letišti platí 1 měsíc.

Baleárské ostrovy

V západním Středomoří je Baleárské souostroví, jehož hlavní ostrovy jsou Formentera, Ibiza, Menorca, Mallorca. Samota, jemné slunce, krásná scenérie, mírné klima lákají velké množství turistů z celého světa a jen kreativní lidi do resortu.

V celé Evropě jsou nejvíce ekologicky čisté pláže. Největší ostrovsouostroví - Mallorca, kde můžete vidět mnoho zajímavostí a navštívit býčí zápasy. Ve městě Ciutadella, na ostrově Menorca, se můžete projít středověkými uličkami, podívat se na budovy kultury Talaio, viz paláce šlechticů. Milovníci nočního života tráví volný čas na známém ostrově Ibiza. Na tomto ostrově se nachází nejlepší klub nejen v Evropě, ale na celém světě. Znalci odlehlé relaxace budou milovat Formentaru.

Počasí

Slunečné počasí na ostrovech převládá po celý rok Klima je mírné a vlhkost je vysoká. Plážová sezóna začíná v květnu a trvá do října.

Cena

V Moskvě si můžete zakoupit prohlídku na 7 nocí (včetně letenek a ubytování):

 • tříhvězdičkový hotel - od 2 000 dolarů na osobu.
 • čtyřhvězdičkový hotel - od 2 200 dolarů /osoba.
 • pětihvězdičkový hotel - od 2 700 dolarů /osoba.

Vízum stojí 60 eur.

Bali

Ostrov Bali je dnes velmi oblíbeným ostrovem. Jakmile sem přišli hippies a žili zde bez vybavení - ve stanech. Během posledních několika desetiletí indonéská vláda aktivně rozvíjí turistickou infrastrukturu ostrova. Rekreační domy lákají památky ostrova, nekonečné pláže, sopky, nedotčené krajiny, tropické lesy.

Resort Nusa Dua je vhodný pro milovníky klidné a relaxační dovolené. Kuta - naopak pro ty, kteří chtějí zábavu a zábavu. Surfování je hlavním sportemBali, nicméně, jak na jiných ostrovech.

Počasí

Klima na ostrově je rovníkovým monzunem, rozděleným na 2 roční období - vlhké (trvající od listopadu do března) a suché (od června do konce října). V lednu a únoru, maximální množství srážek padá, ale prší většinou v noci. Průměrná roční teplota na ostrově je +26 ° C.

Cena

Cena za 7 nocí (včetně letenek z Moskvy a ubytování):

 • tříhvězdičkový hotel - od 1 500 dolarů na osobu.
 • čtyřhvězdičkový hotel - od 1 750 dolarů na osobu.
 • pětihvězdičkový hotel - od 2 000 dolarů na osobu.

Santorini

Že Santorini je nazýván nejúžasnějším řeckým ostrovem. Zde turisté čekají na teplé Egejské moře a neobvyklé růžové pláže. Cestovatelé okamžitě věnují pozornost malebné přírodě a sopečné krajině tohoto místa. Zkušení cestující budou nabídnuti, aby se seznámili s památkami ostrova, z nichž většina je soustředěna v osadách Ia a Fira.

Fanoušci outdoorových aktivit zde mají možnost lovit, jezdit na jachtě nebo katamaránu, stejně jako potápět se.

Počasí

Dovolená na ostrově trvá od dubna do října. V této době je slunce horké a vždy svítí. A od listopadu do března zde foukají chladné větry a srážky jsou možné.

Náklady

Náklady na zájezd na Santorini začínají od 114 tisíc rublů. To zahrnuje náklady na cestování aubytování v hotelu s jídlem.

Hainan

Čínský ostrov Hainan je více než relaxační dovolenou na pláži. Na jeho území se nacházejí malebné hory, zahrady s exotickým ovocem a termální prameny s léčivou vodou. Kromě toho budou turistům nabídnuty zajímavé výlety do místních zajímavostí. Nejlepší města pro rekreaci zde jsou Sanya, Haikou, Wenchang, Qionhai.

Počasí

\ t

Po celý rok panuje v Hoganu krásné počasí. Průměrná roční teplota zde je +24 stupňů, ale v zimních měsících klesá na +22, což se pro některé může zdát chladné.

Cena

Cena za týdenní odpočinek turisty na ostrově začíná od 1 100 USD.

Kréta

Tento ostrov je jedním z nejoblíbenějších středomořských středisek. Zde je dobře rozvinutá infrastruktura, kvalitní služby a pohostinní místní lidé. Kromě dovolené na pláži budou cestující na Krétě schopni seznámit se s fascinující historií a architekturou. Oblíbené turistické cíle ostrova jsou: Heraklion, Chania, Rethymnon, Knossos.

Počasí

Klima na ostrově je mírné kontinentální. Plážová sezóna zde trvá od dubna do října. Zbytek času, teplota vzduchu zde nikdy neklesne pod +15 ° C.

Cena

Náklady na cestu z Moskvy do Kréty začínají od 17 tisíc rublů na osobu.

Karibské ostrovy

Dovolenou na ostrovech Karibiku lze nazvat úžasnou a dokonce báječnou. Úžasná příroda a jedinečná krajina zanechají na vzpomínkách cestujících nesmazatelnou stopu. Karibské ostrovy zahrnují Kubu, Portoriko, Haiti, Jamajku a několik menších ostrovů. Kromě výborných podmínek pro dovolenou na pláži mají cestující možnost seznámit se s úžasnou přírodou a historií regionu.

Počasí

Podnebí regionu je dostatečně mírné. Ani v nejchladnějších měsících teplota vzduchu zde nikdy neklesne pod +25 ° C. Kromě toho je v zimních měsících pohodlnější podmínky pro odpočinek. Maximální množství srážek klesá v květnu a v období od září do listopadu. Přitom deště, i když časté, ale ne dlouhé. Neměli byste sem chodit na začátku podzimu, kvůli možnosti hurikánů.

Cena

Nejznámější z ostrovů Karibiku je Kuba. Týdenní odpočinek pro 1 osobu zde bude stát asi 30 tisíc rublů. Odpočinek na Jamajce nebo na Haiti může stát více než 3 tisíce dolarů.

Kanárské ostrovy

Kanárské ostrovy zahrnují Tenerife, La Palma a Gran Canaria. Jejich rozdíl byl jedinečný podnebí, takže příjezd zde obyvatele Dálného severu uprostřed zimy nebude aklimatizován. Zde turisté budou mít nejen relaxační dovolenou na pláži, ale také různé možnosti pro aktivní zábavu, stejně jako intenzivní noční život. Kanárské ostrovy jsou již dlouho oblíbeným místem.potápěči a surfaři.

Počasí

\ t

Průměrná teplota vzduchu na Kanárských ostrovech v letních měsících je +23 stupňů, v zimě +19 stupňů. Proto je zde příjemné relaxovat po celý rok.

Cena

Mnoho lidí si myslí, že dovolená na Kanárských ostrovech je přístupná omezenému okruhu turistů. To však není tento případ. Bezkonkurenční turisté zde mají dobrý odpočinek za pouhých 40-60 eur za den. V průměru tu turisté tráví zhruba 60-100 eur denně. a to včetně nákladů na pronájem automobilu.