Vzrušující letní prázdniny v Soči 2019: ceny, ubytování, pláže, zábava

Obsah:

 1. Jak se tam dostat
 2. Dovolená na moři v Soči
 3. \ t
 4. Ceny za dovolenou v roce 2019
 5. \ t
 6. Všeobecní atrakce
 7. \ t

Bez ohledu na roční období bude Soči vždy skvělým místem k odpočinku. Místní pláže nejsou o nic horší než pobřeží Středozemního moře. Po jedné hodině z Soči se můžete dostat z léta do zimy. Je to proto, že nedaleko resortu se nachází lyžařské středisko Krasnaya Polyana. Soči Černé moře pobřeží je nejlepší zdravotní středisko v zemi.

Cestovatelé zde najdou odpočinek pro každý vkus: wellness, aktivní, lyžařské, plážové, kulturní, atd. Rozvinutá infrastruktura resortu spolu s vynikajícím klimatem činí Soči vážným konkurentem známých světových středisek. Hosté města zde určitě nebudou nudit. Toto místo má spoustu atrakcí, zábavních center, zelených ploch.

Jak se tam dostat

Letecká doprava bude nejrychlejším a nejvhodnějším způsobem, jak se dostat do střediska. Let z Moskvy do Soči stojí nejméně 5 000 rublů. Za tuto cenu bude obtížné najít jízdenku. Letecké společnosti nabízejí lety za vyšší ceny. Na vrcholu prázdnin je třeba si rezervovat vstupenky předem. V této době je těžké najít nabídky i za 14 000 rublů.

Delší cesta do Soči bude vlakem. Jízdné ve voze druhé třídy je od 2700 rublů, v prostoru - od 4 800 rublů. Jízdenky na vlak jsou také nejlépe rezervovány předem.

Uvažuje se o sběrnicinejméně pohodlnou možností je výlet do Soči. Bude pro ně vhodné využívat turisty, kteří v resortu žijí v sousedních regionech.

Dovolená na moři v Soči 2019

Středisko má nejméně 130 pláží. V blízkosti námořní stanice je nejoblíbenější z nich - pláž "Riviera". Je ideální pro dovolenou s dětmi, protože je zde mírný vstup do moře. Pláž je zdarma a perfektně vybavena pro zábavu a rekreaci.

Nedaleko se nachází pláž majáku. Je také zdarma a její infrastruktura a místní podmínky se neliší od „Riviera“. V Mayaku se nachází zábavní zóna, vodní park a otevřený koncertní sál.

Pro všechny turisty na pláži "Primorsky" vstup je zcela zdarma. Zde je socha Neptuna, která je jeho puncem. Každoročně se na pobřeží koná Neptunův festival, během něhož se koná spousta zábavy a soutěží.

Pláž „Platform“ patří do kategorie VIP. Svým návštěvníkům nabízí extrémní podmínky pro rekreaci. Abyste se sem dostali, musíte zaplatit 600 rublů.

Pro cestující s malými dětmi by byla cirkusová pláž ideálním místem. Je to zdarma. Pro děti je zde speciální oblast, kde se stříkají do vody. Hloubka takového přírodního bazénu není větší než 1 metr.

Ceny za dovolenou v Soči 2019

\ t

V závislosti na možnosti ubytování v Soči jsou rovněž stanoveny náklady na bydlení. Hostely v resortu jsou nejlevnější místo k pobytu. Ubytování v těchto prostoráchmísto bude stát v průměru asi 400-500 rublů. Tuto možnost obvykle používají jednotliví cestující a studenti. Hostel "Central" má dvoulůžkové pokoje stojí od 1200 do 2000 rublů.

Penziony a mini-hotely jsou dobrou volbou pro ubytování v Soči. Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji se pohybuje od 1 500 do 4 200 rublů denně.

Stěny tříhvězdičkového hotelu jsou připraveny umístit vás za 3200 rublů. Ubytování v hotelovém pokoji 4 hvězdičky vás bude stát 6 000 rublů v pětičlenné instituci - asi 12 rublů denně. Velká společnost nebo rodina si mohou pronajmout byt. Pro jednu místnost možnost v resort požádat od 2 400 rublů.

Život v soukromém sektoru bude dobrou alternativou drahých hotelů. V posledních letech jsou penziony velmi populární. V těchto zařízeních je společná kuchyňka, kde si můžete sami vařit vlastní jídlo.

Pro odpočinkovou dovolenou nabízejí pronájem domu mimo nebo na okraji města. Tato možnost má své výhody - moře je čistší, ceny jsou řádově nižší a malý počet turistů. Takové bydlení stojí nejméně 1 500 rublů denně.

Náklady na pronájem bytu v centru Soči jsou od 3 500 rublů denně. Ale v tomto případě budete muset utrácet peníze a čas na cestě k moři.

Pro znalce pohodlného odpočinku v rezortu jsou vily pronajaty. Ubytování zde stojí od 35 000 rublů denně.

V jídelně bude levnější jíst na dovolené v Soči. Průměrná registracetakových institucí od 200 rublů. Plné jídlo v rozpočtu kavárna bude stát 400 rublů. V restauracích, průměrná úroveň - od 1 000 do 2 000 rublů.

Na jídlo můžete ušetřit hodně, pokud si vaříte vlastní jídlo. K tomu je třeba pronajmout dům s kuchyní. V Soči můžete všude najít supermarket a koupit potřebné jídlo. Jejich průměrná cena je:

 • bílý chléb - od 25 rub .;
 • maso - od 300 rublů /1 kg;
 • vejce - od 60 rublů /deset;
 • pohanka - od 75 rublů /1 kg;
 • mléko - od 40 rublů /1 l;
 • cukr - od 55 rublů /1 kg

V závislosti na trase, jízdné v minibusech Sochi je od 19 rublů, taxi jízda je až 250 rublů. Pronájem auta začíná od 2 000 rublů za den pronájmu.

Všeobecní atrakce

\ t

V Soči je spousta památek, které může cestující navštívit během dovolené. Jedním z nich byl olympijský park, který pořádal olympijské hry v roce 2014. Aby bylo možné rychle vidět všechny zajímavé objekty resortu, můžete použít kolo.

Slyšíte zpěv vzácných druhů ptáků a uvidíte tropické rostliny v městském arboretu. Horské svahy a úžasné krajiny jsou nejlepší obdivovat z vyhlídkových plošin města.

Riviera Park je již dlouho úžasným místem pro procházky. Růžové uličky jsou jeho pýchou. Tyto krásné květiny rostou v celém parku. Zde z nich vytvářejí neuvěřitelně krásné kompozice.

Zajímavé místo pro turistyhory Akhun. Nachází se 3 km od pobřeží moře. Údolí pokrývá četné jeskyně a reliktní stromy. Na vrcholu Akhun je rozhledna. Z jejích krásných výhledů.

Muzeum umění a Zimní divadlo jsou památkami kultury Soči. Tato místa určitě navštíví znalci kultury.