Odpočívejte v Soči v létě 2018: přehled cen, míst pobytu a zajímavostí

Soči je skvělou volbou pro letní dovolenou. Středisko je tak zajímavé, že nedávno přilákalo mnoho turistů. Kde se ubytovat v Soči? Kam jít? Jaké jsou životní náklady? Přečtěte si všechny odpovědi na všechny tyto otázky s podrobným popisem a fotografiemi letních prázdnin v Soči.

Odpočívej v Soči v létě 2018: hotel nebo soukromý sektor?

Hotely a penziony ve městě Soči - nesčetné množství. Výběr místa k pobytu přes internet vypadá jako skutečná ruleta. Na stránkách vidíte jednu věc a přijíždíte na dovolenou, ukáže se více. Proto, jít na dovolenou v Soči, mnozí již vědí, kde a jaké hotely se nacházejí ve městě, a také to, co jsou. Zbytek v Sochi v létě 2018 v soukromém sektoru je ekonomičtější. Tam jsou čistší pláže, a moře je jasné. Počasí v létě v Soči je skvělé. To záleží na Černém moři, dávat lehký chlad v hrozném horku. Vysočina chrání Soči před silným větrem. Takže můžete přijet do Soči nejen v létě, ale iv zimě.

Odpočinek v Soči: ceny

V nedávné době, rekreanti začali přicházet do Soči nejen v letní zdravotní sezóně, ale také na květnový svátek, a to i jen na víkend. Samozřejmě, že všichni hledají pohodlné bydlení: někdo je dražší, někdo je levnější a někdo si vybere průměrnou cenu.

Náklady na hotelové domy v okrese Lazarevsky v Soči

Všichni návštěvníci Soči mají různé požadavky. Pokud vezmete Lazarevsky okres Soči, pak průměrná cena za den350 rublů, a pak přichází zvýšení cen v důsledku dostupnosti dalších služeb. Klimatizovaný pokoj stojí asi 450 rublů denně pro jednu osobu. Pokud vezmeme v úvahu ceny za místnost, která se nachází blíže k moři, pak se zde cena pohybuje od 1000 rublů. Pokud si vyberete ubytování v hotelu v okrese Lazarevskiy s vybavením a jídlem, pak cena jednoho dne odpočinku začíná od 1500 rublů.

Hotely v centrální čtvrti Soči: životní náklady

Ve městě Soči se nacházejí hotely. Nejsou zde žádné penziony. Cena hotelového pokoje od jednoho rekreanta za den je od 1000 do 2500 rublů. Za denní náklady na odpočinek v centru Sochi se podávají snídaně. O oběd a večeři se můžete postarat sami. Ceny potravin v Soči nejsou příliš vysoké. Pokud se porovnáte s cenami v řetězcích všech ruských měst, ceny produktů v Soči se neliší.

Soči okres Adler: ceny za každodenní život

\ t

Adlerova oblast Soči - elitní zóna. Cenovka pro ubytování v okrese Adler v Soči je velmi pohodlná, ale ne každý rekreant bude tahat takovou elitní cenu. Odpočinek za den na osobu začíná od 1500 rublů v letní sezóně. A to je také vzhledem k tomu, že pokoje se nacházejí od 1,5 km od moře.

Náklady na plážovou zábavu v Soči

Pokud chcete přijet do Soči jen relaxovat, opalovat se, pak přijít v červenci - vrchol sezóny. Na centrální pláži, stejně jako na mnoha dalších místech, je spousta zábavy pro všechny členy rodiny. Jít na 3-5minut na jednu osobu na vodní banán, musíte zaplatit 500 rublů. Tryskové lyže s instruktorem jsou drahé potěšení, které se odhaduje na 1500 rublů po dobu 10 minut. Prohlídka na lodi podél pláže - 2000 rublů. Na vodní zábavě v Soči jsou promo akce.

Kam na výlet do Soči?

Místa, kde se můžete vydat na výlet do Soči a jen se projít, je milion. Jsou však místa, která není možné vidět. Nabízíme Vám ty nejlepší možnosti.

Zmeykovsky vodopády

Slavné vodopády Zmeikovskie se nacházejí v místě, kde se kolem horského hada pohybuje malá řeka Dikarka. To je podle názvu hory, že krásné kaskády vodopádů a unikátní kaňon dostal své jméno. Zde můžete vidět přímou kamennou trhlinu. Vysoká kaskáda vodopád Zmeykovskogo - asi 25 metrů. Chůze po stezce k poslednímu vodopádu si můžete vychutnat nejčistší pramenitou vodu. Pozoruhodnou věcí tohoto krásného koutu přírody je, že vodopád nikdy nevyschne.

Rozhledna na hoře Akhun

Akhun je pět kilometrový hřeben podél pobřeží Černého moře. Hora připomíná obrys sopečného kužele, ale zde není žádný vztah k vulkanismu. Po návštěvě vyhlídkové věže objevíte nejkrásnější svět malebných soutěsek.

Arboretum parku

V roce 1892 byl založen unikátní park „Arboretum“ a v té době byl slavným editorem a vydavatelem z Petrohradu nazván chata Naděžda. Parkové stromky byly zakoupeny vBotanická zahrada Krymu, Kavkazu a evropských zemí. Stavitelé vytvořili park typu francouzsko-italských terasovitých parků z konce 9. století. Park Arboretum je dodnes doplňován vzácnými rostlinnými exempláři. Parková zóna se skládá ze dvou částí: dolní a horní roviny. Obě části jsou propojeny tunelem a lanovkou. V centrální části se ocitnete v italských zahradách s architektonickými strukturami. Zbývající části jsou prezentovány ve formě anglického krajinářského parku. Mořské akvárium na území parku Arboretum je reprezentováno dvoumetrovým vodním sloupcem a objemem 150 metrů krychlových. V závislosti na ročním období můžete v akváriu obdivovat 14 - 27 druhů černomořských ryb.

Dřevovláknitý dřevník

\ t

Hájek z tisu je umístěn na jihu hory Akhun a zaujímá více než 300 hektarů půdy. Zachovalo se zde mnoho starověkých reliktních druhů z období předchůdce. Milovníci přírody si mohou vychutnat procházku po divokých stezkách, ale na území rezervace se nachází cyklostezka vedoucí k Bílým útesům. Zde můžete vidět zříceniny byzantského hradu.

Čajovny

Ve ​​slavných čajovnách Soči je možné ochutnat různé druhy ruského čaje. Překvapivě krásná místa, čaj s medem, zákusky - to vše vás čeká při návštěvě tohoto zajímavého místa. Pokud jste nikdy neviděli čaj strom rostou na plantážích, pak se určitě jít na výlet!

Počasí v Soči

\ t

Letní počasí v Sočiprostě nádherný. To záleží na Černém moři, dávat lehký chlad v hrozném horku. Vysočina chrání Soči před silným větrem. Takže můžete přijet do Soči nejen v létě, ale iv zimě.