Nejmódnější nápady letní pedikúra 2018

Každá fashionista ví, že manikúra je povinnou součástí stylového obrazu. Zvláštní pozornost je věnována tomu, protože je nutné nejen sledovat stav nehtů a kůžičky, ale také vybrat zajímavý vzor. Pokud jde o pedikúru, pak bohužel mnoho dívek se může pochlubit. V předvečer letní sezóny je čas to opravit. Opravdu, v roce 2018, velký počet možností designu bude relevantní, takže každá dívka bude snadno vybrat něco pro sebe.

)

Monochromatický povlak

Pro každodenní život je nejoptimálnějším řešením monochromatický nátěr v pedikúru. To je druh klasiky, který bude vhodný i v případě, že pracujete v kanceláři. S ohledem na výběr barvy doporučujeme stavět na vlastních preferencích. Všimneme si však, že pro práci bude nejvhodnější klasický nyud. Můžete si také vybrat pastelové barevné schéma, protože se vejde do všech outfitů.

Odvážnější dívky by se měly dívat na jasné barvy. Například nasycená červená a fialová je skutečným trendem roku 2018. Můžete si také vybrat jiné světlé barvy, jako v letní sezóně to bude vždy vhodné.

Pokud jde o černou barvu, jedná se o velmi kontroverzní variantu. Někdo to v letní sezóně považuje za nevhodné, zatímco jiní si ho neustále vybírají. Nicméně, on nespadl do množství anti-trendy, takže pokud se vám líbí tento odstín, pakmůžete ho použít pro pedikúru.

Jednoduchá, ale zároveň stylová volba je použití jednoho laku pro manikúru i pedikúru. Jedná se o univerzální řešení, které vyhovuje jakémukoli obrazu a stylu oblečení.

Pedikúra s kamínky

Navzdory tomu, že kamínky byly vždy používány v pedikúre, byla tato možnost v roce 2018 obzvláště populární. Samozřejmě to není nejpraktičtější řešení, ale doporučujeme alespoň jednou se pokusit udělat něco podobného pro sebe.

Hlavním pravidlem není zneužití dekoru. Jinak se design přetíží a vypadá směšně. Proto, několik malých kamínky na jeden nebo dva nehty - nejlepší volba.

Etno-motivy

Novinkou letní pedikúry v roce 2018 budou kresby ve stylu etna. Vypadají skvěle na nehtech a jdou dobře s různými botami. Kromě toho, takové výkresy - to je skvělá příležitost ukázat představivost. Koneckonců můžete kombinovat různé odstíny a vytvářet neobvyklé výtisky.

Pro ty, kteří nechtějí nakládat nehty, doporučujeme věnovat pozornost razítkování. Díky tomu můžete na nehtech vytvořit nejjednotnější a nejčistší vzory.

Pro odřezávání je nutné zakoupit speciální razítko, šablonu a škrabku. Nejprve naneste první nátěr laku na nehet. Po vysušení naneste na šablonu malé množství kontrastního laku. Zbytkylze odstranit škrabkou. Potom razítko nalepte na hřebík. Jak vidíte, samotný proces je poměrně jednoduchý, ale výsledek je opravdu užitečný.

Original Nail Art

Letní sezóna je skvělá pro nejodvážnější experimenty. A mluvíme nejen o manikúru, ale také o designu pedikúry. Vzdejte se včas od obvyklé klasiky a dělejte to, co jste dlouho chtěli. Například, jasný vzor v námořním stylu bude vyhovovat téměř každému obrazu. Tenké pruhy, modré a bílé, kotva nebo hvězdice - to vše lze bezpečně použít.

Pokud starší dívky zřídkakdy vybraly neobvyklé kresby, pak v roce 2018 lze bezpečně kreslit banány, meloun a další ovoce, kaktusy, monstrum a mnoho dalšího. A můžete použít několik obrázků na různých nehtech. To vše je skutečný trend letní sezóny, takže neváhejte experimentovat.

A samozřejmě není možné zaznamenat květinový vzor. Jedná se o nejvíce ženskou variantu, která by byla vhodná nejen v létě, ale i v jarní sezóně. Nejčastěji děvčata dělají takový design v pastelových barvách. Díky tomu je pedikúra velmi jemná, téměř nepostřehnutelná. Také, květinový vzor vypadá skvěle v jasných barvách. Neváhejte je kombinovat, protože v létě to bude opravdu vhodné.

Pokud dáváte přednost, můžete použít překládané překlady pro tvorbu originálního umění nail.výkresy. Cena těchto polotovarů je poměrně nízká a proces přenosu je velmi jednoduchý. Dokonce i nováček to zvládne snadno. Nejdříve musíte na nehty aplikovat základní nátěr laku. Poté, v malé nádobě, zadejte vodu při pokojové teplotě a vsuňte do ní kus výkresu. Jen pár vteřin pinzetou můžete snadno oddělit horní vrstvu, kterou potřebujete přenést na hřebík. Rovnoměrně rozložte výkres a přikryjte ho čirým lakem. Zbytky lze jednoduše odstranit oranžovou tyčí.

Minimalismus

Pro ty, kteří nemají rádi příliš jasné, nasycené vzory, existuje vždy alternativa. A nejde o klasický design, ale o kresby ve stylu minimalismu. Jedná se o poměrně jednoduché, stručné možnosti designu, které se nikdy nenudí. Často se vyrábějí v neutrálních odstínech. To je v červené, černé nebo bílé barvě. Můžete také vidět docela zajímavé možnosti pomocí šedé, béžové nebo kontrastní fialové, vínové. Vypadají méně originální a jsou skvělé pro letní sezónu 2018.

Pedikúra pro francouzštinu a měsíc

Neustálá klasika bude vždy relevantní jak pro manikúru, tak pro pedikúru. Pokud tedy nemáte rádi originální kresby, světlé výtisky nebo minimalismus, můžete si tyto možnosti vybrat. Takové rozhodnutí bude vždy vhodné. Navíc může být vždy mírně diverzifikován a prováděn v jiném odstínu.

Nápady na letní pedikúru 2018

)

Každá z prezentovaných možností zdobení nehtů vypadá svým způsobem jiným způsobem. Ale obecně platí, že pedikúra vypadala atraktivně, nezapomeňte věnovat pozornost péči o pokožku, kůži a zejména paty.

Děláte si vlastní pedikúru nebo raději navštivte salon?