Moderní interiér dvoupokojového bytu (design, opravy, dispozice)

Vzhledem k optimální kombinaci ceny a počtu metrů čtverečních se jedná o dvoupokojové byty, které jsou dnes na trhu s nemovitostmi nejoblíbenější. V nových budovách může jejich rozloha dosáhnout 70-80 metrů čtverečních. m. A to je více než dost na to, abych realizoval ty nejodvážnější nápady. V tomto případě by mělo být vše nejen stylové a pohodlné, ale také multifunkční.

Oprava dvoupokojového bytu

Před zahájením oprav je nutné provést přestavbu. Pro začátek je nutné určit styl. Je důležité, aby jeho prvky mohly být sledovány ve všech místnostech.

Ti, kteří mají to štěstí, že se stanou vlastníkem „dvoupokojového bytu“ v nové budově, mohou okamžitě začít provádět své plány. Většina návrhů je však prezentována ve starých domech postavených v sovětských časech.

Aby se to stalo, mnozí se uchylují k demolici zdí. Ne každá stěna však může být demontována. V tomto případě dochází k částečné demontáži. Nejlepší možností pro kombinování pokojů je řezání oblouků mezi nimi.

Chcete-li rozšířit náměstí malé místnosti, můžete ji kombinovat s balkonem, který je předehřátý.

Majitelé nemovitostí často mění konfiguraci koridoru. A na uvolněných metrech vybavit místo k odpočinku nebo jídelní kout.

Nejběžnější možností přestavby je spojit kuchyň s obývacím pokojem. V tomtoPokud je žádoucí ponechat umyvadlo a sporák odejít u zdi, kde byly původně umístěny. V tomto případě je důležité kombinovat jídelní kout s místem vaření, je důležité se starat o kvalitní kapotu.

Design interiéru dvoupokojového bytu v panelovém domě

Prostor, který je k dispozici, by měl být co nejvíce funkční. Pro zvýšení prostoru by se mělo postarat o kvalitní osvětlení. Pro stěny je lepší použít světlé barvy, aby podlaha byla tmavá. Ve standardním plánování se provádí oddělení spánku a odpočinku.

Pokud malá rodina bydlí v bytě, může být kuchyně ponechána beze změny. Pokud se však předpokládá, že se zde shromáždí velká rodina nebo společnost, je lepší ji kombinovat s obývacím pokojem. Loggia se snadno stane kanceláří. A rozšířit koupelnu, můžete použít čtverečních metrů chodby.

V kuchyni není lepší dělat ostré rohy. Obývací pokoj může kontrastovat s kuchyní. Chcete-li ušetřit místo, musíte si vybrat skříně. Pro lepší osvětlení místnosti je vytvořen dvouúrovňový strop.

Interiér dvoupokojového bytu v Chruščově

Apartmány v těchto domech se vyznačují malou plochou a nepříjemnou chodbou, kde 5 dveří jede najednou do jedné místnosti. Chcete-li vyhladit nedostatek volného místa, musíte při plánování pečlivě naplánovat každý detail. Může to být demontážpřepážky mezi sousedními místnostmi, výměna dveří nebo vytvoření obloukové konstrukce. Změňte balkony a některé zdi v Chruščově nemůže.

Rekonstrukce se doporučuje začít z obývacího pokoje. Obvykle je propojen s kuchyní. Tato možnost by však nebyla vhodná pro rodiny s dětmi. V tomto případě, zvýšení plochy je dosaženo prostřednictvím chodby.

Koupelna ve starých domech je obvykle kombinována s koupelnou. Chcete-li ušetřit místo, můžete nainstalovat sprchu. V tomto případě se ukáže pračka. Pokud zde není možné provést přestavbu, zrcadla pomohou rozšířit prostor.

Nábytek-transformátor pomůže ušetřit prostor - stoly, skříně, skládací pohovky atd.

Místem odpočinku a recepce hostů je obývací pokoj, takže by se mělo s ním pečlivě zacházet. S pomocí správného územního členění lze rozdělit na jídelní a rekreační oblast. Různé podlahové krytiny, clony atd.

Je lepší vyzdobit stěny v malém bytě v pastelových barvách. Při nákupu nábytku, vyberte pouze ty nejnutnější. A nezapomeňte na potřebu hodně přirozeného světla. K tomu použijte lehké průhledné portiery. Ložnice může být vyzdobena krásnými lampami na stěnách.

Interiér dvoupokojového bytu ve Stalince

Mezi návrhy ve starém bytovém fondu jsou tyto byty tak prostorné, jak je to jen možné. Nádhernáobývací pokoj se 2 velkými okny lze snadno přeměnit na dvě ložnice. Ve velké chodbě je prostor pro prostornou lineární šatnu. Vzhledem k tomu, že uvnitř bytu nejsou žádné nosné stěny, majitelé mají široký výběr použité stylistiky.

Uspořádání dvoupokojového bytu 44 m2. m.

Zpravidla se v těchto bytech reorganizuje koupelna, část chodby se používá a pokoj je kombinován s balkonem. Zde není špatné zónování s víceúrovňovým stropem nebo pódiem s nižším osvětlením.

Neomezené nové budovy

Apartmán s jednou ložnicí v nové budově je ideálním řešením z hlediska přestavby. S ohledem na velikost rodiny a její životní styl se provádí funkční zónování.

Moderní interiér dvoupokojového bytu

Moderní styl je ideální pro uspořádání dvoupokojového bytu, který nabízí pohodlný minimalismus. Za prvé, tímto způsobem jsou z areálu odstraněny všechny zbytečné části ve prospěch pouze těch nezbytných. Za druhé, takový interiér není bez konstrukčních prvků. Zrcadla, krásná svítidla, čerstvé květiny ve velkých hrncích, atd., Pomůže vyzdobit byt.

Pro formování moderníchStyly jsou povoleny pro použití prvků podkroví. Jeho charakteristické rysy jsou prostorné pokoje, použití zdiva nebo betonových povrchů. To vše lze kombinovat s dalšími stylovými projevy.

Interiér dvoupokojového bytu na fotografii

(138 )

(154 )