Co nosit s kraťasy: moderní ženský vzhled - 2018

Dámské kraťasy jsou produktem, který nikdy nevyjde z módy. Designéři nabízejí široký výběr jedinečných střihů. Všechny jsou vyráběny v moderních stylech, od klasických verzí až po ty odporné. Dnes jsme vám chtěli představit nejlepší styly dámských šortek a příslušných kombinací, aby se vytvořil moderní, atraktivní vzhled.

S tím, co nosit hit z roku 2018 - sportovní kola

Mnoho modelů šortek v roce 2018 může snadno existovat nejen na světových lávkách, ale také v dámském šatníku moderní módní ženy. Toto pravidlo platí i pro sportovní kola, která stylistům doporučují vytvořit úžasně stylové obrazy. Na jedné straně lze jízdní kola používat se stejným oblečením pro sport. Tato sada bude nejvhodnější pro sportovní akce. Na druhou stranu, stylisté nabídli kombinaci jízdních kol s klasickými halenkami, módní bundy a dokonce i pletené předměty.

S co nosit kožené šortky: hypermoderní obrazy

Kožené šortky se v této sezoně zklidnily. Nejlépe je doplní transparentní halenky, kostkované košile. Pokud chcete vytvořit ohromující obraz pro noční klub, pak využijte návrhů módní značky Moschino a kombinujte kožené mini kraťasy se sametovým pikantním topem. Kombinace kožených šortek a klasického top umožní ženěvypadají úžasně díky dokonalému řezu.

Co nosit šortky hedvábné spodní prádlo: ohromující oblečení - 2018

Pokud věnujete pozornost lidem na ulici, jejich názory se vždy zaměřují na nejkratší možnosti dámského oblečení, zejména hedvábných nebo saténových šortek. Samozřejmě existuje rozdíl mezi pódiem a realitou života, mezi červeným kobercem a asfaltem. Stejně tak existují důvody, pro které můžete nosit krátké krátké šortky. A je-li váš důvod jen teplým letním teplem, pak je lepší nosit šortky jiného modelu a jiné látky. Mini možnosti pro lesklé satén boxeři mohou dovolit jen velmi tenké dámy. Kdo nemá žádné štíhlé nohy, takové šortky jsou extrémně kontraindikovány. Hedvábné kraťasy lze kombinovat s těžkými botami a hrubým topem as výrobky stejného světelného charakteru.

Co nosit Ultra krátké dámské šortky

Ve velmi krátkých šortkách se žena může cítit nádherně, přitažlivě a sexy. Nedostatek vnějšího uložení v horní části sestavy činí obraz vyváženým. Dámské krátké šortky, které jsou vybaveny sukní vpředu, jsou považovány za vhodnější variantu, nicméně takové modely jsou v roce 2018 skutečnou raritou. Pokud chcete nosit krátké šortky pod kabátem nebo svetrem, vyberte si top produkt řádově delší než šortky. Pokud je srst krátká, pak se obraz jeví jako trapný.

S čím a cokde nosit dlouhé kraťasy

V nových modelech prodloužených šortek můžete dokonce přijít do práce. Bermudy s naprosto odpovídající délkou délky umožní ženě, aby se cítila dobře a zároveň vypadala slušně. Nikdo na vás nebude házet kámen, ale muži se budou se zájmem dívat. Tyto kraťasy jsou nejlepší zvolit oblečení navržené v módních pastelových odstínech, které dodají úžasný ženskost do celého souboru. Dlouhé šortky lze nosit s halenkou nebo klasicky vyřezávanou košili, mikinami a dokonce i vestou, která vystavuje plochý žaludek.

Trendy barev - dámské šortky 2018

Šedá, která je tradičně považována za velmi nudnou, je zředěna živými a veselými šperky ve formě bižuterie a je doplněna kontrastními odstíny jiných variant soupravy. Červená je tradičně nejvíce miloval ženy, ale k velkému zklamání, návrháři obejít tyto odstíny při vytváření módní šortky. Pokud byla použita červená, pak jako kontrastní místo na stylovém výrobku. Při výběru oblečení pro šortky si zkuste vybrat zajímavé věci, které vypadají co možná nejdražší z hlediska barev. Černá a bílá barva zaujímá vedoucí postavení v módních kolekcích. Jsou snadno kombinovatelné s jinými produkty a vytvářejí ohromující snímky. Přečtěte si více o nich po revizi fotografií.

Co se nosí s bílými šortkami

V létě je správný čas demonstrovatštíhlé a krásné nohy. Kromě obvyklých šatů, sundresses a sukní s tímto úkolem dokonale zvládnout šortky. Bílé šortky nejenže obnovují obraz, ale také dávají askezi. V šortkách si můžete vytvořit nejen obrazy školaček, ale i mladé profesionální ženy. Bílé šortky jsou v dokonalé harmonii se sportovním topem. Kombinace módních bílých šortek a zajímavých značkových výrobků je prezentována v mnoha sbírkách populárních couturiers.

Co nosit s černými šortkami

Nejoblíbenější verzí moderní dámské soupravy je kombinace černých šortek a vysokých bot. Těsně přiléhavé boty jsou považovány za optimální obuv s minimální ztrátou pověsti a zdraví. Takový duet si může dovolit vysokou, krásnou a prokletou ženu. Chcete-li, aby obraz nevypadal příliš vulgárně, musíte dostat těsné černé punčocháče, které spojují celou strukturu dohromady. Taková optická iluze. V každém obrázku s černými šortkami musí být přítomen případ, jinak riskujete, že se dostanete do trapné situace. Pokud je to žádoucí, můžete vytvořit černý celkový luk, ale je nejlepší hrát v kontrastním poměru dolní a horní.

Šortky jsou oděv, který zbožňují téměř všechny ženy. Jsou relevantní nejen v létě, ale v každém jiném ročním období. Samozřejmě, že ve většině regionů přichází zima tak, že nemá smysl nosit šortky. Pokud vezmeme v úvahu skutečnost, že ženy se nebojí nejen mrazu, ale takéco padá z nebe: sníh, déšť, krupobití a opuštění domu v ultrakrátkých sukních o velikosti širokého pásu a otevírání pupku, šortky se jich nebojí. Koneckonců, hlavní věc je krása!