Módní pedikúra: nejzajímavější nápady - 2018

Ženy zpravidla používají lak na mono lak z červených a béžových odstínů a na pedikúru Nude. Je čas vyzkoušet něco nového a neobvyklého: rozhodnout o originálních ozdobách. Speciálně pro vás tým pix-feed.com shromáždil všechny nové nápady ženské pedikúry v roce 2018, což vám jistě pomůže vybrat si dokonalý design nehtů na nohou.

Hlavní barevné trendy pedikúry 2018

Nejpředvídatelnější odstíny na nás čekají v nadcházející sezóně, kde pedikúra působí jako něco jiného než v minulém roce. Černá, modro-černá, planoucí červená, originální pastelové odstíny vám umožní vytvořit originální pedikúru. Nahá je stále populární. To je výše uvedené odstíny záblesky na nejnovější show v domech vysoké módy.

)

Keramický tisk

Chytrá ozdoba sicilské keramiky vám umožní vytvořit vysoce uměleckou pedikúru. Zvláště účinně se takové světlé vzory dívají na jeden prst v kombinaci s monokopovými ostatními. Hlavní věc je, že monochromatický nátěr je kombinován se základním barevným schématem na sicilském vzoru. Tato ozdoba zvyšuje důraz na nohy.

Ocelová pedikúra: Kovový lesk

Laky s kovovým efektem budou velmi důležité v roce 2018, i když ne každý bude schopen rozhodnout o takovém jasném manikúru. Stříbrný ocelový lak vypadáefektivně, ale ne v kombinaci s mnoha styly, včetně každodenních.

Ráj

Téma Havaje je relevantní v letní sezóně, kdy přichází čas jít na dovolenou do letoviska. Modré moře, romantický večer na pláži a celá atmosféra relaxace je ztělesněna ve světlé pedikúre roku 218.

Trend 2018 - Klasická klec pro pedikúru

Novodobým rozhodnutím v nadcházející sezóně je klasická klec, kterou preferují nejen světoví couturiers, ale také odborníci na nehty. Klec na nehtech může být vyroben v jakýchkoliv módních barvách. Zvláště impozantní je červená a třešňová buňka.

Spektakulární abstrakce

Barevná místa a abstraktní struktury tentokrát ztělesňovaly módní módní pedikúra-2018. Dominantní odstíny, které se používají k vytvoření uměleckých děl nail art nail art jsou:

  • červená;
  • modrá;
  • zelená;
  • citron;
  • růžová.

Jednoduchost a elegance jemných linek na nehtech

Minimalističtí milenci by si určitě měli vyzkoušet jednoduchou, ale dokonalou pedikúru s tenkými čarami, které běží na palci a mohou hladce přejít přes všechny talíře.

Duhový efekt ženské pedikúry

Peerless pedikúra - duha. Všechny barvy duhy na nehtech dávají pocit radosti. Obzvláště impozantní duha vypadá na třpytivém povlaku.

Květinová inspirace

Mírně naivní, jednoduché a elegantní květiny doslova ožívají v pedikúru.

Módní dekorace v pedikúre

\ t

Nejkrásnější šperky v pedikúre nabízí stylisté v roce 2018. Díky šperkům na nehtové desce budou vaše nohy vypadat jako jedinečná kopie ve výloze s drahokamy. Tato verze pedikúry dokonale zapadne do slavnostního a brilantního vzhledu nočního klubu.

Pedikúra přístrojů

\ t

Léto je vždy obdobím otevřených bot a nejpraktičtějším testem pro ženské nohy. Bylo to v této době, kdy takové nepříjemné problémy vznikají jako pocení, otok, suché mozoly a složité nájemníky. Postarejte se o své nohy a oni vám zase děkují! V letní sezóně je pokožka velmi náchylná ke keratinizaci, protože je velmi důležité, abyste včas prováděli pedikúru. Přístroje umožňují ošetřit všechny drsné kůže na nohou a snadno odstranit suché mozoly bez poškození okolní zdravé tkáně.

Efektivní pedikúra doma: se zlepšováním

Pedikúra ženy musí být vždy dokonalá. Ale co dělat, když nemáte čas jít do salónu krásy? Na tom není nic hrozného a katastrofálního. Za pouhou půlhodinu můžete snadno udělat sami. Nevěřte? Spočítejte se.

10 minut: změkčovací lázeň pronohy

Udělejte si koupel nohou, ze které můžete získat maximální potěšení, pokud kromě mořské soli přidáte do vody několik kapek esenciálního oleje nebo aromatické esence. Všímejte si skutečnosti, že mentol, máta a eukalyptový olej okamžitě zmírňují únavu a napětí. No, pokud v létě teplo musíte snížit nepříjemné pocení, použijte citrónový esenciální olej nebo jeho přírodní šťávy.

5 minut: zbavit se tvrzené kůže

Po koupeli si nohy odpočívaly a hrubá kůže na podešvi změkla. Je čas se jí zbavit! Nejlepší ze všeho je s tímto speciálním strunovým pedikérem. Lehce osušte nohy suchým ručníkem a ošetřete pokožku smirkovým upínačem. Nemůžete přehánět v tomto případě, protože holé kůže na patách může způsobit nepohodlí, a taková místa jsou zarostlá rychleji. Po těchto jednoduchých manipulacích, musíte pasoucí nohy s menším brusivem. Nakonec je můžete masírovat tělovým peelingem.

4 minuty: práce s odstraňovačem kůžičky

Odstraňte odstraňovač kůžičky po dobu jedné minuty a po uplynutí času odstraňte slupku z nehtového otvoru oranžovou tyčinkou. Pokud se takový postup provádí dvakrát týdně, kutikula bude mnohem pomalejší. Zkosená kutikula urychluje její růst, proto je lepší používat speciální nástroj a opouštět nůžky a nůžky ve prospěchneobřezaná pedikúra.

3 minuty: dejte hřebům požadovaný tvar

Dopřejte svým nehtům požadovaný tvar. Nejmodernější tvar hřebíku v roce 2018 - čtverec, ale vyplňování nehtů, mírně kolem rohů. To je nezbytné, aby nehet nevyrostl do kůže.

7 minut: naneste nátěr laku

Naneste podklad, který chrání nehty před žloutnutím, a pak na něj naneste vrstvu laku. V roce 2018, velmi módní světlé odstíny laku bez perlete. Barevná paleta v nadcházející sezóně je velmi různorodá: od červené a tmavé vínové klasiky až po módní odstíny indiga, šeříku, pomeranče, čokolády ... Matný povrch zůstává v módě.

1 minuta: zvlhčete pokožku nohou

Masážními pohyby aplikujte hydratační krém s přírodními oleji na nohy, které kompenzují nedostatek lipidů a zabraňují dehydrataci pokožky, která nás ohrožuje každé léto. Mimochodem, je také vhodné si dopřát každý večer lehkou masáž od nohy až po stehno, protože tento užitečný postup zajišťuje odtok krve a dává skutečný odpočinek nohám.