Lunární kalendář účesy a barvení vlasů pro listopad 2019

,

Astrologové jsou si jisti: pro dosažení úspěchu, zlepšení vztahů s rodinou nebo přáteli a také pro řešení finančních problémů stačí změnit účes, ale podle lunárního kalendáře. To lze provést pouze v určitých dnech.

Lunární kalendář pro účesy a barvení pro listopad 2019

Na které dny v listopadu je lepší jít do kadeřnictví?

1. listopadu. Neváhejte udělat účes. Díky novému účesu se zlepší kvalita života a fyzické kondice. Při výběru odstínu pro barvení zvolte přírodní, teplé tóny. Chcete-li ušetřit energii, vlasy na takový den je lepší opustit volné.

2. listopadu. Chcete-li přilákat pozitivní energii, jděte udělat nový účes. K barvení používejte přírodní produkty. Pokládání je nejjednodušší.

3. listopadu. Barber shop mezi vašimi plány by teď neměl být. Společně s řezanými vlasy zanecháte vitální síly. Experimenty s barvou vlasů by měly být odloženy. Perfektní účes dne - nasbíral ocas. Zapojte se do regeneračních procedur.

4. listopadu. Změňte tvar, délku a barvu vlasů. To přinese do vašeho života pozitivní a úspěšné výsledky. Jakékoli experimenty vás potěší. Pro instalaci použijte neobvyklé příslušenství.

5. listopadu. Po sestřihu, budete se ulevilo. Při barvení zvolte světlé barvy. Hýčkejte si vlasy zpevňující maskou.

6. listopadu. Představte si na nějakou dobu myšlenku na změnu vlasů. Střih může vést ke zdravotním problémům. Pomůže vám zlepšit vaši finanční situacibarvení vlasů v přirozené barvě. Je lepší odmítnout složité účesy.

7. listopadu. Pro ostříhání je správný čas. Díky ní se zlepší práce všech orgánů a prohloubí se pocity. Bude to úspěšné a barvení. Vlasy vás potěší atraktivním a zdravým vzhledem.

8. listopadu. Nový účes může způsobit konflikty a neúspěchy. Je povoleno barvit vlasy pouze přírodními produkty. Nechte vlasy volné, abyste se nezbavili vitální energie.

9. listopadu. Pozitivní změny nebudou čekat na ty, kteří v této době učiní ostříhat. Nativní odstín vlasů je přesně to, co by mělo být vybráno dnes při barvení. Zastavte se na jednoduchém stylu.

10. listopadu. Ti, kteří se rozhodnou udělat účes, se nemohou vyhnout konfliktům. Zlepšit sebeúctu a navázat kontakt s ostatními pomůže nové barvě vlasů. Nezapomeňte na zdraví vlasů.

11. listopadu. Chcete-li udržet vaše vlasy silné a zdravé, odřízněte konce vlasů. Hodně štěstí přijde těm, kteří chtějí změnit barvu a tvar vlasů. Příznivý čas pro zpevnění procedur.

12. listopadu. Střih vám jistě udělá radost. Rozhodně se rozhodněte o jakýchkoli mimořádných experimentech s barvou. Zvláště účinné jsou balzámy a masky.

13. listopadu. Kouzlo a šarm přidáte nový účes. Radikální experimenty s barvou dnes nestojí za to. Omezte světelné tónování. Vhodné období pro wellness procedury.

14. listopadu. Střih můževyvolat konflikty. Ti, kteří trpí nízkou sebeúctou, mohou změnit barvu vlasů. Příznivý čas pro kadeře a klasické účesy.

15. listopadu. Pokud jste unaveni z rutiny, ujistěte se, že účes. To bude pro váš život příznivé změny. Barvení vlasů v neobvyklých barvách nestojí za to. Uspořádejte experimenty se stylingem.

16. listopadu. Jakákoli manipulace s kadeřníkem bude úspěšná a bude mít pozitivní vliv na váš život. Chcete-li stylizovat, vytvořte nový díl nebo použijte příslušenství.

17. listopadu. Střih vlasů je nyní kontraindikován. Přispěje ke ztrátě energie. Přísný elegantní styl bude v tento den ideální.

18. listopadu. Příznivý den ve všech ohledech. Po střihu si všimnete, že se zlepší vztahy doma i v práci. Při barvení si vyberte svůj přírodní odstín. Pokládání je nejjednodušší.

19. listopadu. Den není vhodný pro stříhání vlasů, protože může způsobit depresi. Radikální změna obrazu nestojí za to. Ti, kteří se rozhodnou změnit barvu vlasů, by si měli vybrat přírodní odstíny. Můžete udělat objemný účes.

20. listopadu. Pokud je to možné, přeneste ostříhat. Tmavé zabarvení bude chránit před negativitou. Strávit čas zlepšováním vlasů.

21. listopadu. Doba pokusů je neúspěšná. Proto by měl být ostříhaný nebo curling opuštěn. Zda bude barvení úspěšné, závisí na Vámi zvolené barvě a prostředcích. Pokládání dnes by mělo být jednoduché.

22. listopadu. Přeneste účes a curling na další den. Chcete-li barvit vlasy lépe doma a pouze s přírodními produkty.

23. listopadu. Nálada po návštěvě kadeřníka se ještě zhorší. Při výběru odstínu pro barvení dávejte pozor na přírodní rozsah.

24. listopadu. Příznivé období pro účes ještě nenastalo. Také stojí za to se zdržet curlingu a barvení. Po celou dobu věnujte wellness procedurám.

25. listopadu. Transformace budou úspěšné. Péče o tělo zlepšuje fyzický a emocionální stav. Prosíme Vás o úspěšné experimenty s nádechem vlasů. Vyzkoušejte nové obrázky.

26. listopadu. Období je nepříznivé. Návštěva kadeřníka bude stejná. V případě potřeby změňte odstín vlasů, použijte Basma nebo hennu.

27. listopadu. Čas je ideální pro vnější změny. Jakákoli manipulace s vlasy vám dá pozitivní energii. Experimentujte se stylingem.

28. listopadu. Chcete-li zachránit vlasy, vzdát se účesů. Umělé barvy mohou poškodit pokožku hlavy. Zlikvidujte je. Experimenty se stylingem také skončí špatně.

29. listopadu. Nechoďte dnes kadeřníkovi. Takže ušetříte peníze, nervy a zdraví. Pokud potřebujete změnit obrázek, vytvořte nový styl doma.

30. listopadu. Vyzkoušejte nový obrázek. Střih, curling a zbarvení budou úspěšné.