Lunární kalendář pro stříhání vlasů a barvení vlasů v říjnu 2019

,

Mnoho dívek ráda experimentuje se svým vzhledem. K tomu, aby nový make-up, styling, radikálně změnit účes nebo barvu vlasů. Aby tyto změny byly úspěšné, musíte si vybrat správný čas. Můžete se dozvědět z lunárního kalendáře, kde je den namalován doporučení pro péči o vlasy.

Lunární kalendář pro účesy a zbarvení v říjnu 2019

Které dny v říjnu jsou vhodné pro stříhání, úpravu a barvení vlasů?

1. října. Nový účes ještě nestojí za to, protože to může vést k nedorozuměním ostatních. Chcete-li změnit odstín vlasů, stojí za to použít přírodní produkty. Pokládání by mělo být nejjednodušší.

2. října. Takový den je považován za příznivý pro účesy a jiné reinkarnace. Nový účes nejenže rozveselí, ale také dodá vlasům zdravý a atraktivní vzhled. Je vhodnější malovat v přírodních odstínech. Vynikající období pro regenerační procedury.

3. října. Vztahy s blízkými se zlepšují po novém střihu. Ti, kteří zažívají pochybnosti o vlastní vůli, experti doporučují změnit barvu vlasů. Také umožnil experimenty s curlingem a novým stylingem.

4. října. Střih může poškodit vaše vlasy. Změňte odstín lépe s použitím přírodních barviv. Kromě toho můžete bezpečně vyzkoušet neobvyklý styling.

5. října. Řezání vlasů, riskujete vznik problémů. Konfliktní situace budou pasti těch, kteří se rozhodnoubarvící vlákno. Den je vhodný pro péči o vlasy.

6. října. Manipulace s vlasy bude úspěšná. Můžete bezpečně vytvářet nové účesy, barvit a kroutit si vlasy.

7. října. Návštěva kadeřníka bude úspěšná. Příznivý čas pro jakýkoliv pokus o účes. Nezapomeňte na potřebu posílit vaše vlasy.

8. října. Aktualizujte svůj účes. Při barvení vyzvedněte světlé a syté barvy. Přinesete tedy do svého života nové pozitivní emoce.

9. října. Ideální den pro vnější transformace. Když jste se rozhodli změnit délku, tvar nebo barvu vlasů, můžete si být jisti úspěšným výsledkem. Dopřejte si prameny výživnou maskou.

10. října. Pro zlepšení kvality života, astrologové radí dnes udělat účes. Pokud kardinální změna v délce vlasů není ve vašich plánech, jednoduše odstřihněte poškozené tipy. Nebojte se experimentovat se stylem a novým vzhledem.

11. října. Začalo to nepříznivé období pro návštěvu salónů krásy. Zkrácení pramenů, můžete přilákat potíže a nemoci. Pro posílení vlasů použijte hennu.

12. října. Naplánujte si další čas na účes. Teď na toto špatné období. Takže se chráníte před špatnými zdravotními a jinými problémy. Chcete-li rozveselit, udělej si svůj domácí styl.

13. října. Nemůžete změnit délku vlasů. Od radikální změny barvy vlasů, to je také stojí za dočasné opuštění. Curling a styling by nyní měly být lehké.

14. října. Střih podzákazu. Zkrácení vlasů může vést k nemoci a hádkám. Ti, kteří chtějí změnit odstín, mohou použít Basmu nebo hennu. Pokládání je lepší udělat standard.

15. října. Pokud jste již dávno odložili návštěvu kadeřníka, je pro tento den příznivým dnem. Úspěch v podnikání přinese a barvení. K tomu můžete zvolit libovolné prostředky a tóny. Dobrý čas na regenerační procedury.

16. října. Vystřihněte ostříhat na chvíli, jinak hrozí riziko přitahování onemocnění a finančních nákladů. Změna barvy vlasů je kontraindikována. Je dovoleno stínit je přirozenými barvivy. Chcete-li nastavit náladu, udělejte nový styl.

17. října. Střih vám může ublížit. Chcete-li získat harmonii s ostatními, je dovoleno barvit si vlasy v požadovaném odstínu. Curling a styling bude úspěšný. Věnujte pozornost stavu vlasů. Nyní potřebují ochranu a posílení.

18. října. Pokud jste unavení z deprese a necítíte se dobře, jděte do kadeřnictví. Mistr vám pomůže najít nový účes. Chcete-li změnit barvu vlasů, takový den není vhodný.

19. října. Návštěva kadeřníka zvedne náladu a zlepší vaši pohodu. Spolu s novým účesem získáte poplatek za pozitivní energii. Změna odstínu vlasů nestojí za to. Při malování dávejte přednost svému přirozenému odstínu. Ideální účes bude pravidelný ocas.

20. října. Není třeba provádět dramatické změny s účesem. To vám ušetří energii. Vzhledem k nové barvě vlasů,možné konflikty s ostatními. Čistý styl chrání před negativitou.

21. října. Střih vlasů je nyní kontraindikován. Vhodná je doba pro změnu barvy vlasů. Zbarvení přiláká hodně štěstí a finanční stability. Můžete si udělat jakýkoliv styling a péči o vaše vlasy.

22. října. Střih bude neúspěšný a negativně ovlivní váš zdravotní stav. Tmavé barvy jsou preferovány pro barvení, protože objasnění povede ke konfliktům. Při pokládání odstraňte odvážná řešení. Dobré výsledky potěší perm.

23. října. Chcete-li se vyhnout problémům, neřežte vlasy nyní. Ti, kteří nemají dostatek štěstí, by měli zvážit barvení v nových odstínech. Curling nebude trvat dlouho. A experimenty s pokládkou, s největší pravděpodobností, potěší vás.

24. října. Délka srsti je spojena s vaším zdravím a duševním stavem. Abych jim neublížil, vzdejte se účesů. Obecně platí, že radikální transformace je lepší odložit. Pro toto období bude ideální pokládání kudrlinek.

25. října. V salonu krásy si můžete odpočinout a získat opravdové potěšení. To je velmi dobrý čas pro řezání, curling, styling a zbarvení. A nezapomeňte na wellness procedury.

26. října. V důsledku nového střihu mohou ve vašem životě vzniknout konflikty a jiné problémy. Změna odstínu vlasů nestojí za to. Upřednostňujte přírodní odstín. Ideální bude styling s tekoucími vlasy.

27. října. Změna obrázku ještě není možná. To jevezme tě pryč. Při barvení si vyberte svůj přirozený odstín vlasů. Instalace by měla být co nejjednodušší.

28. října. Vzhledem ke změně délky vlasů riskujete pocit poruchy. Barvení ohrožuje konflikty. Pokládání musí být přísné a čisté.

29. října. Střih krátce odkládá, aby nevyvolával zhoršení chronických onemocnění. Můžete být krásná, ale s použitím přírodních produktů. Po dobu nepříznivou. Je lepší nechat vlasy volné.

30. října. Čas neúspěšný jít do kadeřnictví. Střih může způsobit velké problémy doma i v práci. Pro barvení zvolte tmavé odstíny. Postarej se o zlepšení svých kudrlinek.

31. října. Haircut bude úspěšný a ochrání vás před poškozením. Omezení ve výběru barev pro barvení. Proto můžete bezpečně experimentovat. Pokládání je lepší, aby se klasika.