Módní blond: Nejlepší nápady na zbarvení a 70+ fotografií z nejkrásnějších světlých odstínů

Majitelé jasných vlasů byli od nepaměti vždy velmi populární u silné poloviny lidstva. A to je přirozené, protože žena s šokem blond vlasy je čistá ženskost a krása. Proto mnoho krás chce mít světlou barvu. Krásná blondýna dává ženě příležitost ukázat ostatním její romantickou povahu a přitažlivost. Hlavní podmínkou při výběru módního blondýna je vybrat ten správný tón, který vám vyhovuje. Moderní móda nám nabízí širokou škálu blond odstínů. V našem článku budeme diskutovat o nejoblíbenějších z nich, stejně jako vlastnosti světla barvy, výhody barvení vlasů v lehkém tónu a pomůže vám vybrat ten, který vám bude vyhovovat na fotografii z pestré palety blond odstínů.

Nejmódnější blond - 2019

Blond barva má své vlastní vlastnosti. To umožňuje, aby vaše vlasy jiskřily na slunci a činí obraz okouzlující a neodolatelný. Majitelé lehkých kudrlinek vypadají nejméně o pět let mladší, protože blonďák rozptyluje oči od drobných nedokonalostí obličeje. Různé odstíny umožňují měnit obraz. Chcete se do sebe sebevědoměji a pak dávejte přednost studeným tónům. A pokud potřebujete ženský obraz, pak se vám otevře řada teplých barev. Tóny broskve nebo karamelu dodají ženě neobyčejně krásný vzhled. V moderní paletě blond můžete snadno najít správný tón.

Módní barveníblond: stylové možnosti

Pokud máte tmavou pokožku a zelené, hnědé nebo šedé oči, doporučujeme použít karamelový tón. A tento tón bude vyhovovat majitelům tmavých vlasů, kteří se rozhodli postupně se stát blondýnkami. Je pravděpodobné, že se stát majitelem karamelových vlasů, nechcete, aby se stal výrazný blondýna a rozhodnout pro blond karamelový tón. Velmi stylový odstín kávy je moka tón. Mocha dodává vašim vlasům teplou barvu, připomínající kávu s mlékem. Tato neobvyklá blondýnka bude vyhovovat jakékoli kráse bez výjimky.

Módní blond: foto přehled různých světlých odstínů

\ t

Win-win pro ženy se světlou pletí a jakoukoli barvou očí - pšeničné blond. Jediná rada je jasná a široká linie obočí. Taková možnost jako přírodní blond bude vyhovovat dívkám s modrým a zelenýma očima. Tato možnost ve stylu minimalismu nemá žádné odstíny, ale vypadá externě spíše teple a velmi lehce. Kombinace zlatých a studených odstínů nám dává velmi módní tón - písek. Pokud jste vlastníkem tmavých očí, pak doporučení stylistů jsou tmavší odstíny, jako je mokrý písek. A krásy s modrým nebo zelenýma očima, je žádoucí použít písečnou blond se zlatými poznámkami.

Populární a módní blond odstíny

Při změně obrázku je důležité určit, zda jste fit, a jaký odstín blondýnky bude právě pro vásčelit. Například barvy jako pšenice, med, karamel, béžová a moka jsou ideální volbou pro majitele opálené, olivové kůže a jasně modrých, hnědých nebo zelených očí. Pro majitele porcelánové pokožky obličeje, modrých nebo zelených očí doporučujeme používat popínavé, platinové, perlové, chladné béžové nebo krémové tóny. Ale zlatá blondýna je univerzální a bude vyhovovat každé kráse. Je uznáván jako nejluxusnější a bohémský odstín.

Zbarvení 2018: Blond módní trendy

Dnešní móda se koná pod heslem jednoduchosti a přirozenosti, takže kadeře panenek jsou minulostí. Je velmi důležité zvolit tón, který by byl v souladu s barvou pleti a očima, stejně jako co nejblíže přirozenému odstínu. Letošní trend je chladná, severská blondýna. Ale není to pro každého. Pokud jste majitelem bledé, porcelánové nebo růžové kůže se světlýma očima, pak můžete bezpečně experimentovat a proměnit se v severskou blondýnku. I když krásy s hnědýma očima by neměly zlikvidovat možnost studené blond a je možné ji proměnit, ale barva vašich očí by měla být pevná tmavě hnědá bez jakýchkoliv skvrn.

Moderní módní barvení vlasů: krátká blond délka

Pokud chcete, aby váš ultra krátký účes hrál se slabým perleťovým odstínem, vyberte si okouzlující stříbrnou blondýnku. Je nádhernýdívá se na vlasy nejen žen ve stáří, ale i na velmi mladé dívky. Takové odstíny jako karamel, hořčice, med a zlato jsou blond, aby se zahřály. Tyto možnosti jsou nabízeny pro dámy s tmavou pletí, olivovou nebo broskvovou kůží. Barva očí musí být jasně modrá, zelená nebo jantarová. Takové zbarvení vytváří efekt teplého lesku slunečních paprsků, které hrají na krátkých vlasech.

Módní blondýna na středně dlouhých vlasech

Tento odstín, jako tmavá blondýna, určitě vyhovuje ženám s olivovou kůží, šedýma očima a středně dlouhými vlasy. To je možnost pro skutečné brunetky a hnědé vlasy-ženy, které se rozhodly změnit svůj obraz a stát se blond. Při použití tmavé blond, dostanete elegantní hlavu vlasy původní palety s jasným třpytem. Tak milé hnědé vlasy-ženy a brunetky, nebojte se změnit!

Módní blond odstíny na dlouhých vlasech

Co si vybrat? Zlato nebo stříbro? A rozhovor není o klenotech ... Je to o odstínech blond, které se budou objevovat na dlouhých ženských vlasech. Zlatý - bohatý stín, který jde k mnoha. Pokud chcete experimentovat, nabízíme zvýraznění zlotým. Ale stříbro je studený odstín šedivých vlasů, ale je to on, kdo je zdaleka nejoblíbenější. Výhody dlouhovlasého blondýna je mnoho: výborné maskování šedých vlasů, extravagance a extra objem blond vlasů. Ale to si musíme pamatovatběhem přechodu na blond vlasy působí agresivně na vlasovou strukturu. Pokud nepoužijete příslušná opatření pro péči o barvené vlasy, můžete se dostat k žalostnému výsledku a vaše vlasy budou vypadat bez života a vaše vlasy budou tenké a křehké.

Kreativní barvení vlasů - 2018 v módním blond

\ t

U pravých koket a módy, stylisté navrhují jahodovou blond - to je kombinace blond a jemné červenavé opar. Tento tón je vhodný pro majitele růžové kůže a dělá obraz neobvyklým, jedinečným přitahujícím pohledy ostatních. Špinavý tón je dnes u blondýnek velmi oblíbený. Tón, který zahrnuje světlou blond s hnědou, šedou, fialovou, modrou, zelenou nebo jinou tmavou barvou.

Poté, co jsme se rozhodli stát se blondýnkou, vyberte si odstíny podle svého typu a pleti, očního tónu a co je nejdůležitější - vaší nálady. A přejeme vám, abyste byli vždy krásný, neodolatelný a strhující pohledy opačného pohlaví!