Černá a růžová manikúra: Živé příklady krásného umění nail

Černá a růžová manikúra je jasné a neobvyklé řešení pro návrh nehtů. Tyto barvy jsou vhodné pro každou příležitost. Dokonale zapadnou do ležérního stylu a po malých doplňcích se mohou stát vrcholem večerního nebo slavnostního vzhledu. Kombinace černé a růžové lze provádět různými technikami. Tato kombinace odstínů může přidat určité kouzlo. Pokud chcete zdůraznit, můžete přidat dekor v podobě písku, třpytky nebo drahokamu. Tento doplněk učiní přísnější styl živější a efektnější.

Černá a růžová manikúra na krátkých nehtech

Krátké nehty v módě nejsou příliš dlouhé, ale již se jim podařilo získat sympatie mnoha žen. To je dáno tím, že takový tvar a délka se dobře hodí pro všechny domácí práce nebo sportovní životní styl. Souhlasíte s tím, že je velmi těžké představit si ženu s dlouhými nehty tvaru koček, která se zabývá horolezectvím, jógou nebo miluje jít dolů v kánoi. Růžová a černá manikúra na krátkých nehtech vypadá velmi elegantně a esteticky. Pokud nechcete přitahovat pozornost, ale přesto chcete mít na rukou přízvuk, určitě tuto možnost vyberte.

Krásná manikúra v černé a růžové barvě na dlouhých nehtech

Dlouhé nehty - to je skvělá "platforma" pro provádění různých kreseb. Například: geometrie, ombre nebo french. Po dlouhou dobu lidé věří, že dlouhé nehty, které jsou pokrytychytlavá barva - je nepřirozená a příliš vulgární. Navzdory tomu je nyní tento design nehtů v trendu. S nakreslenými dlouhými měsíčky v černé a růžové manikúre můžete zdůraznit krásný tvar nehtu, nezávislý charakter jejich majitele. Stojí za to připomenout, že černá barva, ačkoli to je považováno za univerzální, ale na dlouhých formách nemusí zapadat do kanceláře nebo každodenního vzhledu.

Lak na nehty černý a růžový gel

\ t

Polštářek na gely je jednoduchý lesk v kombinaci s gelem. Asi před pár lety se vloupal do světa nehtů. Každý den jeho popularita roste. To je pochopitelné, protože gelový lesk je univerzálně trvanlivý, má vynikající dekorativní vlastnosti. Široká paleta barev je obtížné vypsat, protože vám umožňuje vybrat si jakoukoliv barvu. Černou a růžovou manikúru lze snadno ozdobit nějakým dekorem, jako jsou kamínky, flitry, akrylový prášek nebo samolepky. Tímto způsobem získáte mimořádný design.

Černá a růžová manikúra na prodloužených nehtech

\ t

Ačkoliv přirozenost a přirozenost jsou v módě nyní a mnoho světových návrhářů důrazně doporučuje krátké nehty, ženy nechtějí měnit svá oblíbená rozšíření. Za prvé, prodloužené nehty nemusí být překreslovány každý den, za druhé, neprolínají ani nepokládají vůbec, a zatřetí, jakýkoliv design a kresba může být znovu vytvořena na dlouhých prodloužených nehtech. Velmi krásné a zajímavé možnosti jsou získány.výkresy a návrhy, které kombinují dvě barvy, černou a růžovou. Stejná bunda bude na dlouhých nohách vypadat velmi dlouho.

Černá a růžová manikúra s kamínky

Manikúra, která je vyrobena v černé a růžové barvě v kombinaci s kamínky, bude vypadat velmi pěkně a luxusně. Mnoho lidí si myslí, že kamínky jsou vzdorné. Pokud nechcete odvážnou manikúru, pak stačí znát smysl pro proporci. Hřebík můžete přikrýt černým lakem, doplnit ho o jednotlivé růžové kamínky nebo udělat opak. Můžete rozložit světelný ornament. Například diagonální, rozbité, horizontální nebo vertikální. Pokud uděláte černou a růžovou manikúru měsíce, francouzštinu, půlměsíc, můžete rozšířit kamínky podél otvoru na několika nehtech.

Nejoblíbenější typy černé a růžové manikúry

Nejběžnější varianty umění černé a růžové nehty jsou:

  1. Lunární manikúra. Hodí se všem. Je to už dlouho klasika, která zaujímá silné postavení. Na krátkých nehtech to bude vypadat krásně.
  2. Jasná černá a růžová vás upozorní. Tato volba je vhodná pro sebevědomé dívky. Neobvyklá kombinace barev může dát vašemu obrazu sexualitu a hravost.
  3. Krásná manikúra s třpytkami. Dokonale zapadají do slavnostního vzhledu, přidávají luxus a eleganci.
  4. Manikúra s geometrickými vzory na černém pozadí. Může to být malý trojúhelníkobjemový tvar, který se bude skládat z mnoha tenkých čar. Tato klidná možnost je vhodná pro dívky, které ještě studují na škole /univerzitě. Vzhledem k tomu, že tato pozornost nepřitahuje mnoho manikúry.

Stojí za zmínku, že jakákoliv kombinace černé a růžové vám dodá nádech kouzla a kouzla.

]

Kdo a pod jakým obrázkem je vhodná černá a růžová manikúra?

Nejčastěji jsou tyto barvy vhodné pro vášnivou, účelnou a silnou povahu. Jasné vzory na nehtech mohou například vykazovat všestrannost. Růže-kyselina barva je vhodná pro "větrné" dívky, které milují bavit a smát se na slávu. Pro více dospělých žen bude dělat jednoduchá růžová manikúra s tmavou bundou. Teenageři budou potěšeni matnou růžovou barvou, která může být zdobena černou krajkou. Podnikatelka by měla ocenit světle růžovou manikúru s přidáním černé ohraničení.

Odstíny růžového laku, které vypadají harmonicky s černou

Začněme zářivě růžovou barvou. Okouzlující kontrastní linie na klidném pozadí pomohou oživit nudný obraz, což ho nutí hrát s novými barvami.

Klidný jemný růžový odstín. Přidá do vašeho obrazu klid a smyslnost, obklopí vás tajemstvím a magickou romantikou ...

Světlá fuchsie. Jakékoliv nail art může doplnit vaši image strukturua bohaté barvy.

Čajová růže. To je manikúra v klidném tónu. Bude dobře zapadat do jakéhokoliv obchodního oděvu a bude odrážet vaši osobnost.

Prášková růžová. Velmi originální barevná kombinace. Tyto odstíny jsou vhodné pro jakékoli slavnostní události. Například: míč nebo slavnostní recepce. To dá vašemu obrazu tajemství, magii a lehkost.