Černá a žlutá manikúra: 100 nejlepších nápadů a nových designů

Moderní design manikúry nám nabízí širokou škálu barev a odstínů a jejich neobvyklou kombinaci. V našem článku vám povíme o nejjasnějším a nejneobvyklejším tandemu barev v manikúre - kombinaci žluté a černé. Stále častěji chceme oživit více syté barvy. Tak proč nevyjádřit svou jasnou náladu v černé a žluté manikúre? V designu nehtů po dlouhou dobu nikdo nebude překvapen použitím těchto bohatých barev jako černá nebo zářivě žlutá. Spojením těchto dvou laků získáte jedinečnou a originální manikúru.

Unikátní kombinace černých a žlutých laků v manikúre

\ t

Geometrie zůstává jedním z nejmodernějších moderních vzorů nehtů. Geometrický vzor v černé a žluté vypadá oslnivě. To může být jednoduchý výkres s použitím čar nebo složitého kreslení, s kreslícími čtverci, klikatkami a různými body. Kombinace černých a žlutých laků s jinými barvami může v důsledku toho překonat všechna očekávání manikúry.

Žluto-černý manikúrový gel

\ t

Je důležité vědět, že při výběru černé a žluté manikúry závisí její jas a sytost na odstínu samotného žlutého laku. Čím více zbarví žlutá barva, tím více extravagantní a úžasně manikúra bude vypadat. Vyberete-li si bohatý, zářivě žlutý barevný gel, budete přitahovat pohledy ostatních. Chcete si každodenní manikúru, pak zkuste žlutou barvu v uklidňující,i neutrální tóny.

Nepřekonatelná matná manikúra v žluto-černé barvě

Velmi neobvyklé, ale zároveň módní a stylové, to vypadá žlutě a černě manikúru s použitím matného laku. Kombinace matných černých a lesklých žlutých barev dodá nehtům moderní vzhled. Pokud přidáte minimální množství drahokamu do tohoto designu, pak skončíte s elegantní a velkolepé manikúru. Chcete získat měkký, sametový vzhled nehtů, pak použijte černý matný lak na celém povrchu, ale jeden zvýrazněte žlutou.

Francouzská manikúra: neobvyklý design v odstínech černé a žluté

\ t

Pro ty, kteří právě začínají experimentovat s černými a žlutými barvami v manikúru, návrháři nabízejí klasickou verzi - francouzskou manikúru. Kombinace černé a žluté barvy dodá klasickému nail artu velkolepý jas. Úsměv na špičce měsíčku může být proveden v obvyklém stylu, ale můžete experimentovat. Vyzkoušejte to ve tvaru vlny nebo chevronu. V závislosti na náladě bude hlavní barva černá nebo žlutá. Pomocí černé základní srsti a žluté jako lemu, dostanete stručnější a přísnější manikúru. Vyměníte zadanou paletu, vaše měsíčky budou mít jasný a nasycený vzhled. Použití žlutých a černých laků v měsíční manikúre, stejně jako ve francouzském nail artu, má dva typy provedení - v závislosti na volbě hlavního tónu. Ale návrháři radíSe základním tónem si vyberte černý lak a dobře nalakujte studnu žlutě. Nejdůležitější věc, kterou je třeba si uvědomit, je to, že žlutá barva vybírá jasnější a více nasycené tóny, protože použití světlých odstínů dodává nehtům nezdravý vzhled.

Kombinace žlutá, černá a bílá v manikúru

Plánujete oslavu a potřebujete slavnostní manikúru v černé a žluté? Návrháři navrhují použití složitých vzorů. Provádění komplexních kreseb pomocí dvou základních barev, černé a žluté, odborníci doporučují přidat další neutrální odstín. Může to být například bílý lak. Pokud se rozhodnete ozdobit nehty krásným vzorem v podobě květů, přidejte bílou do žlutého tandemu. Získáte tak velký trojrozměrný výkres. Tyto vzory mohou být aplikovány na všechny nehty a jen jeden nebo dva nehty.

Černá a žlutá manikúra na krátkých nehtech

Použití černého a žlutého povlaku na krátkých nehtech vám dává možnost vyjádřit svou představivost. Samozřejmě, na dlouhých nehtech "tam, kde se toulat," ale na krátkých můžete líčit minimalistický ornament v černé a žluté verzi.

Žlutá manikúra s černým vzorem

Chceme vás upozornit na prolamovanou manikúru. Takové rozhodnutí vypadá fascinujícím způsobem. Nejoblíbenější možností je vytvořit černý vzor v podobě krajky na světle odstínů žluté. Kreslení můžepoužití na všech nehtech a na jednom. Jas a lehkost manikúry závisí na zvoleném tónu žlutého laku. Velmi zajímavý a neobvyklý vzhled měsíčku, pokud bude prolamovaný vzor vyroben z černého sametového prášku.

Černá manikúra se žlutými obrázky

Černé a žluté provedení - mimořádné a nejednoznačné řešení. Pomocí kombinace žlutých a černých laků můžete získat zlobivý nebo naopak elegantní a sofistikovaný obraz. Černá základní srst se vzorem ve žlutém odstínu vypadá docela přitažlivě.

Žluto-černá manikúra s kamínky

Když jedete na párty nebo na dovolenou, manikúra v černé a žluté barvě bude jednoduše zdobena kamínky, kameny nebo korálky. Černý lak, stejně jako ne, je vhodný pro kombinaci s kamínky a žlutě příznivě zdůrazňuje lesk kamenů. Použití těchto brilantních doplňků určitě dodá vašemu manikúru atraktivní efekt. Nejdůležitější věcí není přehánět to množstvím brilantních prvků. Chcete-li design nehtů vypadal stylově a krásně, musíte splnit hlavní podmínku - moderování. Můžete zničit kresbu tím, že to těžký a nedbalý pohled. Vaše nehty budou vypadat slavnostní a elegantní, pokud použijete během manikúry pouze jeden nebo dva nehty. Varianta černé a žluté manikúry pomocí pevné náplně celého nehtu s kamínky vypadákrásné Hlavní věc je, že kamínky jsou různých velikostí.

Nejlepší nápady pro manikúru černý lak v duetu se žlutými tóny

Černá a žlutá skvrna vypadá trochu honosně. Ale stále více moderních žen módy se obrací k takovému designu nehtů. Přechod z černé na žlutou nebo naopak vypadá atraktivní nebude bez povšimnutí. Pokud jste odvážná povaha, pak je docela pravděpodobné, že vám taková manikúra bude vyhovovat jako každodenní, i když si to většinou dámy vyberou pro dovolené.