Černá a červená manikúra: 100 nejlepších nápadů působivého designu na fotografii

Červené a černé barvy byly vždy a budou populární. Není proto divu, že černá a červená manikúra tolik fanoušků. Je vhodný pro všechny ženy bez ohledu na věk a povolání. V závislosti na vzoru, použití dalších barev a hojnosti výzdoby, může takový manikúra vypadat jak odvážně a vzdorně, stejně jako rafinovaný a elegantní.

Design černé a červené manikúry

\ t

Vzhledem k tomu, že obě tyto barvy jsou světlé a chytlavé, musíte být při výběru denní manikúry s jejich použitím opatrní. Ale ve slavnostním a večerním stylu to velmi dobře sedí. Takové zbarvení překvapí a zároveň fascinuje.

V roce 2019 je kombinace červené a černé vhodná pro téměř všechny varianty provedení nehtů. Zároveň se červená stala méně agresivní, přeměnila se na šarlatové, vínové, karmínové, korálové a jiné odstíny.

Černá a červená francouzská a měsíční manikúra

\ t

Klasická služební bunda předpokládá nátěr s kontrastním lakem pouze na opotřebovaných špičkách nehtové desky. V roce 2019 se poněkud změnila. Dnes může být známý design doplněn různými dekoracemi a návrhy. Navíc lze bundu kombinovat s dalšími možnostmi designu:

  • manikúra gradientu, kde je mezi kontrastními barvami proveden měkký přechod;
  • zarostlé nehty mohou být přinejmenším ozdobeny kamínky, kamuflíky a jiskrami;
  • 1-2 akcenty nehtů jsou prováděny jakoukoliv jinou technikou.

Francouzský vzhled vypadá v kombinaci s měsíční manikúrou. V tomto případě může být základna červená i černá a díra nebo úsměv opačné barvy. Další možnost - 1-2 nehty mohou být pokryty černým lakem, zatímco úsměv zůstává nenatřený. Všechny ostatní nehty jsou natřeny červeně. A takové změny jsou mnoho.

Díky své univerzálnosti lze francouzskou a měsíční černou a červenou manikúru aplikovat na nehty jakékoliv délky. Pomozte kreslením originality.

Ombre černá a červená

Hladký přechod z bohaté černé do šarlatové vypadá úžasně. V tomto případě nezáleží na tom, jaká je délka vašeho nehtu. Navíc může být ozdobena jiskrami, pískem nebo malými oblázky.

Grafická manikúra

Pro vytvoření originálního grafického designu není vůbec nutné být umělcem. Použité geometrické tvary mohou mít jak jasné obrysy, tak i rozmazané. Je důležité si uvědomit, že majitelé krátkých nehtů by se měli vyvarovat použití velkých vzorů a velkého množství drobných detailů. Vzhledem ke své univerzálnosti si takový design vybírají jak mladí studenti, tak podnikatelky.

Umělecká malba

\ t

Provedení takové manikúry bude vyžadovat nejen spoustu času, ale také jistédovednosti. Výsledek však potěší svou elegancí a jedinečností. Předmět může být různorodý a závisí pouze na osobních preferencích a konkrétní situaci.

Ti, kteří nemají talent umělce, mají k dispozici šablony, které jim umožňují aplikovat na nehty originální obrazy. Umělecká malba se stává obzvláště populární v předvečer svátků, kdy dívka chce upozornit na sebe jaro, nový rok nebo jiné tematické kresby.

Manikúra květin

Květinové motivy jsou skvělé pro každodenní manikúru. Chcete-li vytvořit krásný květinový design na černém a červeném pozadí, stylisté doporučují používat bílý lak. Tuto možnost často vybírají mladé veselé dívky a veselé ženy.

Černá a červená krajka

Jemné a elegantní na černé a červené nehty budou vypadat krajky. Tak ženy si mohou vybrat ženy v domácnosti i ženy v podnikání. Krajka manikúra je vhodná pro jakékoliv oblečení. A pokud je také vyroben v červené a černé barvě, pak je obraz neuvěřitelně luxusní a elegantní.

Krajka na nehtech může být několika druhů. V jednom případě je k nehtům připevněna skutečná síťovinová síťovina, v druhé - manikúra se provádí pomocí speciální sady, která vytváří krajkový efekt na nehtové desce.

Impregnace zlata

\ t

Zlaté prvky se často používají ke změně černobílého designu. To umožní zvýšit efekt původní manikúry. Co použít: zlatý lak, kamínky nebo jiskry, záleží jen na vaší fantazii. Pro každý případ si můžete vyzvednout vlastní černou a červenou manikúru se zlatými šploucháními.

Černá a červená manikúra pro krátké nehty

\ t

Krátké nehty dnes jsou na vrcholu své popularity, takže pro své dekorace nabízí stylistům řadu možností. Ideální pro tuto černou a červenou gama. S jejich pomocí můžete vytvořit kontrastní geometrickou manikúru nebo velkolepou květinovou. Tyto dvě chytlavé barvy jsou perfektně kombinovány s bílou, béžovou a šedou.

Pokud máte v plánu zúčastnit se slavnostní události, může být manikúra ozdobena velkými ozdobnými prvky: samolepkami, kamínky, kamínky atd.

Nápady pro dlouhé nehty

I přes zvýšenou popularitu krátkých nehtů se mnoho dívek v žádném spěchu nevzdá rozšířené manikúry, díky čemuž jsou rukojeti velmi ženské. Jediné, co by bylo nevhodné, jsou příliš dlouhé, čtvercové nebo příliš špičaté nehty.

Jaká je kombinace černé a červené manikúry

Černé a červené provedení vhodné pro všechny ženy. Pro pracovníky v kanceláři jsou k dispozici manikúra bez světlého dekoru. STento oděv by měl být sladěn neutrálním tónem. Klasické business oblečení šedé, černé nebo modré barvy bude v souladu s černou a šarlatovou manikúrou a neutrálním make-upem. Jasně červené boty nebo pás budou efektivně vypadat se světlými obleky.

Lesklé kontrastní ebbs, doplněné drahokamy a zlatem, vypadají na večírku velkolepě. Neformální sada džínové a jednobarevné top je také kombinována s černobílou manikúrou. Doplňte obraz červeného náramku nebo šálu.