Módní tenisky pro sezónu "podzim - zima 2017-2018 rok"

Každý muž a žena budou určitě mít v botě „boty“ pár tenisek. To je dáno tím, že jakmile byl sportovní vzhled obuvi použit pouze pro trénink, ale dnes je to nepostradatelná věc při vytváření módního obrazu pro mládež. Se zvýšeným tréninkem je velmi důležité zvolit správnou obuv pro určitý sport. Světoví výrobci sportovní obuvi poskytují široký výběr, jen hlavní je pochopit, která sportovní obuv vám vyhovuje.

Pánské sportovní tenisky

\ t

Celosvětoví výrobci sportovních tenisek již dlouho vyrábějí vysoce kvalitní originální modely. A velmi často se tyto modely používají nejen pro sport, ale také při vytváření image podnikání. V této sezoně se módní pánské tenisky snadno vejdou do přísného business image a pod klasickými kalhotami.

Módní barvy pánských tenisek

\ t

Neutrální tenisky jsou nahrazeny botami s jasně kyselými barvami. Bílé, šedé a černé barvy jsou však stále relevantní. Mnoho moderních „okouzlujících“ tenisek vám dává větší svobodu pohybu než jiné „standardní“ modely. V nich se nejen budete cítit pohodlně, ale také získáte spoustu variací v kombinaci s jinými oděvy.

Světová sportovní obuv pro muže

\ t

Moderní modely značkových tenisek jsou daleko od sportu. Jsou to spíš jakoboty, boty, mokasíny a tenisky sportovní styl. Tyto módní trendy lze vysledovat ve sbírkách britských značek "Stella McCartney", "Vivienne Westwood" a "Margaret Howell", americké značky "Coach 1941".

Moderní dámské tenisky

\ t

Sportovní odvětví v této sezoně vydalo unikátní sbírku sportovních tenisek pro ženy. Nejmodernější barva moderních dámských tenisek je považována za bílou, ale módní trendy této sezóny jsou nejen obyčejné bílé klasiky, ale i modely tenisek se zvířecím potiskem a v zářivě kyselých odstínech. Tyto tenisky by měly být kombinovány se stejným světlým oblečením.

)

Sportovní tenisky

\ t

Stylové klínové tenisky jsou velmi stylizované jako tenisky a jsou v dokonalé harmonii nejen se sportovními obleky, ale také s oblečením a sukněmi. Zde jsou jen modely na klínu vizuálně "krást" pár centimetrů od délky nohou, protože dívky malého vzrůstu jsou lepší, než aby je nosily.

Zrádná pata na sportovních modelech

Obzvláště populární jsou boty, které jsou stylizované jako sportovní a vyráběné s podpatky. Obrazu majitele dává štíhlost. Je dokonale kombinován s různými styly oblečení, zejména překrytím.

Nejlepší modely pánských a dámských tenisek od sportovních výrobců

Sneakers německých průmyslových zájmů"Adidas" a "Puma"

Není to tak dávno, kdy byl vydán pozoruhodný souboj bratrů na základě skutečných událostí a vyprávění o zakládajících bratrech dvou německých firem pro výrobu a výrobu sportovní obuvi Adidas a Puma. Od starověku jsou tyto firmy nejznámější a nejoblíbenější výrobci široké škály tenisek pro mnoho sportovních areálů. Jejich modely se vyznačují stylovým vzhledem, ergonomickým designem, odolností proti opotřebení a trvanlivostí. Pro šicí obuv se používají pouze hypoalergenní materiály. Nicméně, náklady na boty firmy "Adidas" a "Puma" vysoké. Po zastavení výběru na těchto značkách si můžete být naprosto jisti, že tenisky vydrží velmi dlouho a budou schopny uspokojit všechny potřeby majitele. Mimochodem, tenisky mezinárodní společnosti "Reebok", což je "dcera" společnosti "Adidas", jsou také velmi elegantní, vysoce kvalitní a cenově dostupné.

Módní tenisky od americké firmy Nike

Vedoucí postavení mezi společnostmi - výrobci obuvi pro sport, je americká společnost "Nike". Kvalitu tenisky dokazují opakovaná vítězství běžců, tenisových hráčů a basketbalových hráčů. Nike tenisky jsou k dispozici v segmentu s nízkou hmotností, s unikátním systémem tlumení vzduchu, který snižuje pravděpodobnost zranění během tréninku. Kolekce tenisek této sezóny je prezentována v širokém rozsahuřada modelů za dostupnou cenu.

Tenisky japonské korporace "Asics"

Nákladné tenisky Asics se vyznačují nízkou hmotností, kterou sportovci opravdu oceňují. Univerzální jasné modely značky poskytují nohu se správnou polohou během tréninku, to vše díky malému výškovému rozdílu mezi patou a špičkou chodidla, která podle mnoha majitelů neubírá.

Stylové americké tenisky Sncony

Kolekce tenisek Saucony v této sezoně je na první pohled velmi chytlavá. Jas barev je však hitem roku 2018. Je třeba poznamenat, že obuv Saucony je k dispozici za dostupnou cenu. Výhody dámských i pánských tenisek zahrnují:

  • odolnost proti opotřebení;
  • pevnost;
  • přítomnost ortopedických podešví;
  • vynikající ventilace.

Obuv jihokorejské společnosti - výrobce Fila

V nové sezóně jsou tenisky Fila v doslovném a obrazovém smyslu „prodloužením“ sportovce.

Sportovní obuv třídy "luxus" od americké značky "K-Swiss"

Mega trvanlivé, mega pohodlné, super stylové - které epithets se objevují pouze při zmínce o luxusních teniskách od americké firmy K-Swiss.

Skutečný komfort z tenisek Under Armour

Sneaker Modely by"Under Armour" - jednoduchý a neobvyklý v provedení. I když se tato značka objevila poměrně nedávno, ale opravdové sportovní módy oceňují boty. Optimismus v modelech tenisek od «Under Armour» je hojný.

Vysoce kvalitní tenisky značky New Balance Athletic Shoe

\ t

Široký výběr tenisek představených v této sezoně je kolekce amerického výrobce „New Balance Athletic Shoe“. Materiály používané pro šití bot jsou velmi lehké, prodyšné, odpuzují vodu a odpuzují nečistoty. Vypadají stylově. Opotřebení je velmi pohodlné, praktické a funkční. A měli byste věnovat zvláštní pozornost skutečnosti, že tenisky nikdy netřete! I když je dáte na holou nohu!

Pokud jste fanouškem aktivního životního stylu, neustále se věnujte sportu nebo jen milujete sportovní styl v oblečení, pak musíte pro tuto sezónu dostat nějaké módní tenisky!