Manikúra "rozbité sklo". Velkolepé střepy na nehtech

Nail art designéři nás každou sezónou ohromují svými nápady. Někteří z nich za rok jdou do neexistence, zatímco jiní zůstávají na vrcholcích TOP po dlouhou dobu, jak ji milovali a požadovali moderní módní ženy. Jednou z těchto populárních možností manikúry je design „rozbitého skla“.

(14 )

Pro manikúru, zvanou „rozbité sklo“, se používá speciální holografická fólie, jejíž části se nanesou na nehtovou desku. Světlo dopadající na tyto kusy je lomené, vytváří úžasný přepad a hru barev na nehtech, které vás prostě nemohou ignorovat.

]

Navenek to připomíná přetékající tváře diamantů. Navíc, každý vzor vyrobený z kusů fólie je jedinečný, takže se nikdy nesetkáte s nikým s přesně stejnou ozdobou jako vy.

Konstrukční prvky

Manikúra vyrobená tímto způsobem představuje kusy holografické fólie nanesené na nehtovou desku v jakémkoliv pořadí nebo ve formě určitého vzoru. Barevná škála těchto materiálů je dostatečně široká, takže máte možnost realizovat své nejodvážnější a fantastické nápady.

]

Vliv odrazu na nehty je možný díky odrazu použitého materiálu.světelné paprsky. Navenek vypadá jako kaleidoskop. Proto je design "rozbitého skla" obzvláště žádán mezi fanoušky fantasy stylu. Takový design bude obzvláště populární v létě, protože hojnost světla umožní přilákat pozornost lidí kolem něj.

Možnosti manikúry

Existují různé možnosti použití holografické fólie na nehet. Pokud zcela uzavřou celou nehtovou desku, pak bude vypadat hladce a podobat se zrcadlu. Umístěním kusů do vrstev můžete dosáhnout efektu barevných modulací. A použití jednotlivých "fragmentů" vám umožní zaměřit se na ženské ruce.

Výhody tohoto návrhu rovněž zahrnují skutečnost, že nemá žádnou věkovou hranici. Proto ji mohou používat mladé dívky i starší ženy. Další nespornou výhodou manikúry z rozbitého skla je, že není nutné opakovat vzor nebo použít šablonu.

Splinter lze aplikovat na barevný nátěr nebo jednoduše na bezbarvý lak. Design je v každém případě originální.

Ti, kteří nemají holografickou fólii, mohou použít barevné slídy. Tato manikúra je ještě snadnější, protože slída nemusí být předem rozřezána na kousky. Kromě toho si můžete koupit speciální holografické samolepky, které urychlí proces provádění manikúry. V špetce můžete použít kamínky,s nepravidelným tvarem, slída, která zůstala z kytice květin nebo dokonce čokoládového obalu.

]

Neuvěřitelně nádherně lesklé kousky se na podlaze objevují v hlubokých a bohatých barvách. V nové sezóně bude populární pokrytí tmavě modrými, třešňovými nebo fialovými květy. Zvláště atraktivní budou vypadat na matném povrchu.

Je možné aplikovat fragmenty na všechny nehty a můžete vybrat pouze 1 nebo 2 akcenty, zatímco zbytek bude natřen hladkým lakem. Jemná a romantická povaha bude schopna tyto kousky nasypat na bezbarvý lak nebo na pastelové nátěry chaotickým způsobem.

Nejen, že se může lišit základní odstín, ale také tvar fóliových kusů. Mohou to být i kosočtverce, trojúhelníky, čtverce nebo libovolné kousky, velké i malé.

Kombinace s jinými techniky

Manikúra rozbitého skla sama o sobě vypadá velmi harmonicky. Zvláště, ale neméně atraktivní, bude vypadat v kombinaci s jinými technikami nehtového umění. Nejčastěji se kombinuje s bundou. Současně může být aplikován na 1-2 nehty nebo ozdobit úsměv střepy. Obě tyto možnosti můžete kombinovat v jednom manikúru.

Dokonale se kombinuje s měsíční manikúrou. Podobně jako francouzština může být rozbité sklo použitoozdoby z díry. Manikúra vypadá přitažlivě, ve které se díra vůbec nenanáší nebo je bezbarvý lak, zatímco nehtová deska je pokryta fragmenty různých velikostí a tvarů. Tento design se vyznačuje praktičností, protože růst nehtu bude zcela neviditelný.

]

Kousky lesklé fólie mohou vytvářet různé vzory, které je doplní oblázky, kamínky a další dekory.

Střepy budou na manikúru přechodu vypadat atraktivně. V tomto případě se doporučuje použít na tmavší plochu kousky fólie. V tomto případě, čím hlubší odstín, tím více oslnění bude vyžadovat.

]

Můžete vytvořit geometrickou manikúru, která je dnes populární s kousky skla.

Manikúra "rozbité sklo" vlastníma rukama

Tato technika manikúry je poměrně jednoduchá, takže ji může snadno zvládnout kdokoli. K tomu postačí dodržovat určitá pravidla.

​​

]

Připravte potřebné materiály:

  • základní vrstva;
  • lak nebo gelový lesk ve stínu odpovídajícím vašemu obrazu;
  • fólie, samolepky, slída nebo čokoládový obal;
  • pinzety, tenký kartáč nebo oranžová tyčinka pro nanášení kusů fólie;
  • horní kryt.

Před nanesením nátěru na hřeb musí být odmastěn. Poté se na ni nanese základní nátěr tak, aby byl povrch dokonale rovný.

Dalším krokem je použití vybraného laku. Doporučuje se aplikovat 2 vrstvy. Lze to však také provést na transparentním základě, který bude vypadat velmi šetrně a bude vyhovovat jakémukoli stylu.

. ]

Aniž by se čekalo, až poslední vrstva zaschne, pomocí pinzety se na nehet nanesou předem připravené kousky fólie, které jsou uloženy v určité formě nebo libovolně. V závěru je aplikován vrchní nátěr. Pokud je manikúra prováděna s gelovou polštářkou, pak by měla být každá vrstva vysušena pod ultrafialovou lampou.

. ]

Navzdory tomu, že se návrh "rozbitého skla" nezdál tak dávno, dokázal si dobýt svou armádu ženských fanoušků. S ní můžete ozdobit nehty pro každou příležitost. Hlavní věc je, že harmonizuje s celkovým outfitem.