Módní bundy na podzim-zima 2017-2018

V období podzim-zima může být vytváření stylových obrazů poněkud problematické. Koneckonců, musíte přemýšlet nejen o módě, ale také o vašem pohodlí, teple. Samozřejmě, pro akce je lepší zvolit elegantní kožich a teplá bunda je vhodná pro jogging. V každodenním životě bude nejdůležitější bunda. Navíc návrháři každoročně předkládají zajímavá řešení, mezi nimiž si každá žena módy najde něco pro sebe.

Dámské spodní bundy: Módní trendy podzim-zima

Za prvé stojí za povšimnutí, že v nadcházející sezóně nebudou prakticky žádné zákazy. Podle moderních designérů by si každá dívka měla vybrat, co jí vyhovuje, a nevěnovat pozornost všem módním trendům. Navrhujeme však zvážit hlavní trendy, které pomohou v procesu výběru.

Aktuální rozsah barev

Důraz je kladen na výběr barev. Nejdůležitější budou bohaté, hluboké barvy, jako je fialová, marsala, burgundská, smaragdová, hnědá, šedá a khaki. Tyto odstíny jsou považovány za nejvhodnější pro chladné období.

Pro ty, kteří milují světlejší barvy, doporučujeme podívat se na pastelové a nahé barvy. Tyto odstíny vypadají velmi klidně, svěží a šetrné. Ale mějte na paměti, že k svrchnímu oděvu v těchto barvách budete určitě muset koupit další příslušenství, aby odpovídaly.

Zvláštní pozornostdesignéři dali dolů polstrované kabáty bílé barvy, které představují nejrůznější modely. Samozřejmě, tento odstín není nejuniverzálnější a praktičtější. Ale holky, které mají několik možností pro svrchní oděvy, si můžete koupit takovou bundu.

Módní délka

Skutečným hitem nadcházející sezóny je samozřejmě maximální délka. Tyto bundy jsou velmi praktické, protože pomáhají ohřívat tělo co nejvíce iv těch nejtěžších mrazech. Midi je také na vrcholu popularity, proto doporučujeme vyzkoušet alespoň jeden výrobek.

Pokud jde o kratší modely, již nejsou tak významné jako v předchozích letech. Bude to o něco těžší dělat útulné, teplé obrazy s takovou bundou. Pokud jste však připraveni experimentovat v kombinacích, zkuste to zkusit.

Skutečné styly a styly down-polstrovaných kabátů 2017-2018

Ať už je barva nebo délka bundy dolů, záleží hodně na jejím stylu a stylu. Díky vhodnému střihu můžete tvar přizpůsobit, zdůraznit jeho zásluhy a dokonce i vizuálně zvýšit růst. Proto doporučujeme věnovat zvláštní pozornost výběru stylu.

Vybavená silueta

Bunda s vestavěnou siluetou umožňuje zdůraznit štíhlý pas díky dokonalému střihu. Kromě toho mají často takové výrobky pás v sadě, což umožňuje další důraz. Vypadá to docela stylově a moderně.

Stojí za zmínku, že tento styl je vhodnýabsolutně každý, bez ohledu na věk. Z toho důvodu jsou velké požadavky na bundy s vestavěnou siluetou.

Zámořské

Zámořský styl se rychle stal módním, a proto se používá v doslova všem. To platí nejen pro trička, košile, šaty, ale i svrchní oděvy. Nicméně, při volbě bundy v nadměrném stylu, musíte pochopit, že nebude zdůrazňovat číslo jako předchozí verze. Naopak, takové výrobky vypadají objemně a některé dokonce vypadají jako deka. Díky tomu se spodní bunda stává obzvlášť teplou a útulnou.

Co se týče kombinace s oblečením, všechno není tak jednoduché. Dohledem může být také svetr nebo svetr. Ale zároveň doporučujeme zvolit jednodušší, lakonické kalhoty nebo sukně. Díky tomu bude obraz vypadat opravdu harmonicky.

Bundy dolů

Takové produkty vypadají velmi žensky a romanticky. Spodní část je přešita tak, aby se podobala elegantnímu oděvu. Nasazení na takovou bundu, nezapomeňte získat mnoho komplimentů.

Můžete kombinovat sako se sukněmi nebo šaty a se zúženými kalhotami v černé barvě. Džíny nejsou nejvhodnější variantou, proto je uložte pro kombinaci s jiným svrchním oblečením.

Stylový trapéz

Jedním z módnějších stylů potahů s polštářem podzimu a zimy je lichoběžník. Takové produkty nejsoupříliš fit postavu, a také nevypadají volumetricky. Proto jsou nejčastěji nakupovány pro každodenní život.

Nejlepší je kombinovat kabát ve tvaru hrazdy s hubenými kalhotami nebo džíny, teplými svetry nebo svetry, stejně jako jednoduché elegantní boty. Taková sada je jednoduše nepostradatelná v podmínkách moderního tempa života.

Asymetrické spodní bundy

Ty dívky, které dávají přednost stylovému, neobvyklému oblečení, budou určitě rády asymetrické saka. Často jsou poměrně rozsáhlé, trochu podobné modelům dohledu. Vypadá to stylově, někdy trochu extravagantně.

Kombinovat takový výrobek je s kalhotami nebo džíny. Pokud jde o šaty a sukně, záleží na délce bundy.

Krátký rukáv

Až donedávna se předpokládalo, že zkrácená rukávová bunda vypadá směšně. Nyní však návrháři změnili názor a vyzývají dívky, aby se nebály vybrat takové modely. Vzhledem k rukávům dolů bunda vypadá více ženský. Proto může být dokonce použit k vytvoření romantického obrazu. Midi délka dolů bunda s krátkým rukávem je ideální pro to.

Prošívané spodní bundy

\ t

Díky prošívaným prvkům bude i ta nejjednodušší bunda vypadat moderněji. V tomto případě mohou být postavy naprosto libovolné, ale nejoblíbenější jsou diamanty, čtverce a trojúhelníky. S jejich pomocí můžete na vrcholu dokonce vytvořit celou ozdobuoblečení.

Pokud jde o kombinace, prošívaná bunda může být doslova kombinována se vším. Koneckonců, to je skvělá každodenní verze svrchního oděvu.

Vzhledem k rozmanitosti populárních stylů a stylů, bude docela snadné vybrat si bundu na podzim-zimní sezónu. Nejdůležitější věcí je vzít v úvahu zvláštnosti vaší postavy, aby bylo možné ji v případě potřeby opravit.

A co vás vede při volbě bundy?