Módní vlasy: nejlepší nápady z roku 2018

Jak jsme se prostě trik, aby naše vlasy krásné! Vyrábíme kardinální střih, mění barvu vlasů, vybíráme různé typy účesů. Zvýraznění je jednou z technik, s nimiž můžete dát svým vlasům hedvábný lesk a hru. V současné době jsou možnosti neobvyklých transformací obrovské, jako nikdy předtím!

Inovace odstínů

Existuje mýtus, že žena barví vlasy v těch životně důležitých okamžicích, když je sama v sebe sebevědomá. Proč předsudky? Žena se vždy snaží být odlišná, snaží se zdůraznit svou jedinečnou individualitu. S nástupem nové sezóny jsou inovace odstínů obzvláště důležité a žádané.

Přirozený pohled na módní prvky

Volba barvy barvy pro zvýraznění, není zaměřena na přítelkyni, ne na reklamu, ale na řadu odstínů vlastních očí a kůže. Pokud jste majitelem slušné pleti, popelem a světle modrýma očima - barvící nástroje se vám budou hodit v chladných tónech. Pokud je kůže, naopak, tmavá, vlasy jsou zlaté, oči jsou hnědé nebo dokonce zelené - zvolte odstíny teplých tónů. Takže budete vypadat přirozeněji. A to vždy ocení všichni!

Zářivá barva vlasů: vytvořte si vlastní barevné zvýraznění

Bez ohledu na to, zda máte barvené vlasy, nebo přirozenou barvu, jste blond, zrzavý nebo bruneta: dnes se módní móda, která dokonale odpovídá barvěVaše vlasy jsou stejně jednoduché jako používání řasenky. Zdůrazněte individuální styl a módní světlé prvky mohou kadeřníky a stylisty.

Tajemství dokonalého přetečení

Přirozené odrazy, které poskytují všestrannost barvě vlasů, zdůrazňují vaši individualitu. Svůdný vzhled a zároveň zdravé a silné vlasy! Existují speciální techniky zvýraznění vlasů, které vás učiní atraktivním. S ohledem na váš styl a touhy je vše možné: od lehkých přírodních skvostů až po jasně zvýrazněné kapely v módních úchvatných účesech.

My fantazírujeme - hrajeme v odstínech

Ne každý se odváží vypadat odvážně. V novém roce však nebudete riskovat? Vyjasněné zámky ze zlatých a platinových odstínů tvoří měkké a stylové barevné přechody. Barevný obraz se dosahuje zvýrazněním vlasů tmavou granátovou barvou a barva „tmavě hnědá“ obnoví módní tenké prameny natřené barvou „středně blond“.

Nejoblíbenější typy technik zvýraznění

Existuje mnoho možností, jak zvýraznit vlasy po celé délce, na špičkách a opačném barvení, ale dnes se podíváme na ty nejoblíbenější.

Velkolepé rezervace

V rámci přírodních odstínů vlasů se provádí brondiirovanie, které vytváří nejkrásnější hru barev. Široká škála přírodních barev vizuálně činí brondirovanny vlasy objemnými a zářivými.Mnoho žen již dlouho oceňuje tento oblíbený postup barvení. Majitelé tmavé barvy vlasů jsou vhodné pro bronzové odstíny jako je čokoláda, káva, kaštan, měď. Blond je lepší zastavit brondirovanie vlasů světlými přírodními odstíny.

Technika osvětlení světel

Vlasy s barevnými světly jsou velmi přirozené, atraktivní a vizuálně omlazují nositele. To je dáno tím, že pouze oblast kolem obličeje a špičky jsou odlehčeny prameny.

Technika zvýraznění vlasů ombre, balayazh, degradace

Hladké přechody barevných linií z tmavých na světlé odstíny získávají stále větší popularitu. Tato technika se provádí ve dvou nebo třech barvách a barvy by měly být vyslovovány a přechod mezi nimi je vyhlazený.

Módní shatush

Shatush (shatush) se obvykle používá na vlasy tmavých odstínů, protože tato technika umožňuje dosáhnout efektu vlasů bělených sluncem. Než začnete shatush, přemýšlet o tom, zda jste připraveni na experimenty, protože tato technika vyjasnění dává žluté a mědi na tmavé vlasy. Navíc, většina hnědovlasých vlasů po shatusha se vrací k monotónní barvě vlasů.

Majimeches

Mírně změněné zbarvení na blond vlasy se dosahuje pomocí francouzské techniky zvýraznění - Majimeches. Vlasy po takovém zbarvení úžasně zářit a vypadatobjem a jas. Je škoda, že tento postup nevyhovuje tmavovlasým ženám. Ženy, které přešly z obvyklých vlasů, které zesvětlily na techniku ​​zvýraznění Majimeches, dávají jen ten nejlepší odhad.

Kalifornie, benátské a americké zvýraznění

Kalifornie, benátské a americké vrcholy jsou velmi podobné technice shatush, ale jsou vyrobeny v různých jasných barevných kombinacích dvou až pěti různých odstínů.

Řekni: „ANO“ rozmanitosti!

Vyzdvihněte svou náladu v barvě zvýrazněním jasných barev! Samozřejmě je třeba mít odvahu, abyste se rozhodli pro zvýraznění různými barevnými květy, které nabízí kreativní a avantgardní zbarvení.

Jak vybrat vhodné zvýraznění

Při výběru konkrétní barvící techniky dbejte na stav a strukturu vlasů, délku, předchozí barvení. Právě tyto klíčové body vám umožní vyhnout se zklamání v konečném výsledku zvýraznění. Ačkoli mnoho reklam inzerovat, že zvýraznění lze provést samostatně doma s vlastními rukama. Samozřejmě je to možné, ale konečný výsledek zřejmě nebude stejný jako v reklamě. Informujte se u mistrů. Každý by měl být zapojen do záležitostí v této oblasti, ve které je expert.

Zvýraznění je ideální pro ženy, které milují konzistenci a bojí se radikálně změnit svůj obvyklý obraz. Jemný způsob barvení vlasů jim dodává nepřekonatelnou přirozenost, lesk, okázalost, objemnost. Barvení s technikou zvýraznění navíc není určeno pouze pro mladé dívky, ale i pro ženy ve věku, protože dokonale skrývá šedé vlasy a omlazuje.