Matná manikúra: módní trendy v roce 2018

Atraktivní ženský vzhled je nutný, aby vypadal brilantně denně. A rozhodující roli hraje nejen stylová skříň, ale i manikúra. Velmi dlouhá doba lesku na nehtech zaujala vedoucí postavení v průmyslu nehtů, ale móda nestojí v klidu a v roce 2018 přináší vlastní korekce módní módní manikúry: dokonalá tupost. A to neznamená, že byste se měli podílet se všemi lesklými barvami. Stylisté doporučují jednoduše koupit profesionální nehet kryt, který dává nehtová deska matnou texturu.

Monofonická manikúra: podmanivá a lákavá otupělost

Aby vaše jemné ruce vypadaly elegantní a dobře upravené, není vůbec nutné malovat na nehty atraktivní ozdobné ornamenty a používat chytlavé dekorativní prvky. Monochromatické hladké pokrytí je trendem roku 2018. Díky své jednoduchosti, přirozenosti a stručnosti získá srdce mnoha žen. Správně zvolený odstín matné manikúry je vhodný jak s obchodním obrazem, tak s večerním obrazem.

Matná manikúra s inkrustací prvků chytlavého dekoru: Swarovského kameny, mikrosféry, drahokamu

Je-li pro vás monochromatický nátěr příliš jednoduchý, přidejte odrůdu malbou několika nehtů do jiného odstínu a přidejte je kameny Swarovski, mikroskopické korálky nebo kamínky. Přednost se dává pastelovým odstínům v takové manikúru, jinak riskujete s jasnou matnou barvoulak a lesklé kamínky vypadají honosně. Samotné prvky dekoru nehtu mohou být uspořádány v libovolném pořadí, což umožňuje rozložit všechny druhy vzorů, symbolů, motivů flóry a fauny. To je jen dekorativní materiály na nehty by neměly být moc, navzdory skutečnosti, že všechny "lesk" pohled na matný povrch efektnější než lesklý.

)

Spektakulární přechody matice: Ombre Manikúra

Pro barvení vlasů se používá nejen technika ombre, ale také velmi často se praktikuje při vytváření jedinečné manikúry. Mattová hra je docela působivá. Krásný gradient v matném designu stojí za to si všimnout a určitě zkusit v nadcházejícím roce 2018.

Stylový geometrický matný nehtový design

Přímo lesklé pruhy, vícebarevné matné čtverce, lesklé ostré trojúhelníky ke konci nehtu a luxusní linie jsou perfektní každodenní verzí matné manikúry. I když při vytváření večerního pohledu na klubovou párty, je to docela hodná volba. Ukazuje maximální představivost, můžete ztělesnit nejneobvyklejší a originální nápady v geometrickém ornamentu na nehty.

)

Matte French: elegantní a zároveň jednoduchá

Omezené francouzské a jemné měsíční manikúry jsou považovány za klasické verze, protože jsou nejen dokonalémožnost každodenního podnikání, ale i pro zvláštní příležitosti. Zvláště klasické francouzské přednostní nevěsty. A v roce 2018 přichází na místo lesklého efektu hodný matný. Místo obvyklých hladkých a rovných linek jsou důležité krajkové ozdoby, zlaté fólie, zrcadlové nálepky na manikúru a další materiály.

Matný povlak v kombinaci s práškovým leštěním: originální manikúra

Velmi módní know-how je manikúra vyrobená technikou rub-in, a pokud je také kombinována s matným povrchem, pak se ukazuje, že je to prostě neskutečná krása. Toto je motto nadcházejícího roku. Jasné odstíny práškového odření a tlumených barev matného laku jsou ideálně vzájemně kombinovány a vytvářejí báječný design na nehtech. Vliv craquelure s pomocí fólie a práškového tření vypadá na ženské nehty úžasně působivé.

Aktuální výtisky na matných nehtech v roce 2018: nové fotografie nových položek

Bez ozdob vypadá matná manikúra ohromující. Lze to však zdůraznit použitím krásného vzoru lesklé textury. Květinové motivy byly vždy, jsou a budou nejoblíbenější při vytváření krásné manikúry. Mohou být vyrobeny na jedné nebo druhé. Více v roce 2018, krajky tkanina na nehty. Krásná a jedinečná malba nehtů dává manikúru rafinovanost, něhu, romantiku. Pomoci profesionálním mistrům při navrhování nehtůoriginální tisky přicházejí speciální šablony, lepicí pásky, stemingi.

)

Neuvěřitelně brilantní design matné manikúry

Ideální otupělost v kombinaci s třpytivými flitry pro manikúru může s majitelem snadno vytvořit slavnostní náladu. Stylisté odstranili komplexní design manikúry v nadcházejícím roce 2018, což ženám dává jistou módní orientaci na jeden nebo více nehtů. Černé konfety a kamifubuki ozdobí jakýkoliv obraz jejich záře. Zvláště zářivě takové prvky dekoru vypadají v zataženém a ponurém počasí.

Fascinující matná manikúra s modelováním a kapičkami

Nejjednodušší matnou monochromatickou manikúru lze vylepšit pomocí dekorativních prvků z polymerové hlíny: luky, květiny, kuličky. Taková manikúra samozřejmě nemůže být prováděna doma bez jistých profesních dovedností. Ale efekt „mokrého deště“ na nehty lze snadno vytvořit vlastními rukama.

Nejmodernější paleta barev matného nail artu

Černé, bílé a červené odstíny jsou barvy módy a konkurence v manikúrním světě módy. Ale olivová barva, modrá přetečení s hlubokým tónem, všechny odstíny žluté, hnědé a fialové jsou poměrně důležité v nadcházejícím roce 2018. Pastel řady lakových barev je široce používán.Populární a zajímavé pro každodenní nošení.

)

Vycházíme ze své módní stylistické tendence a vidíme, že s každou novou sezónou je manikúra zajímavější a zábavnější, navzdory skutečnému přirozenému minimalismu v roce 2018. Moderní matné trendy jsou velmi rozmanité. Každá žena si může dovolit vybrat si přesně ten design nehtu, který na ni zapůsobí.