Jak udělat matný lak?

,

Obsah:

 1. Matný lak
 2. Speciální matný povrch
 3. Matný design s párou
 4. \ t
 5. Matný efekt se škrobem
 6. Provádění matného nátěru Soda
 7. Recenze fotografie z matné manikúry-2019

Krásné a elegantní ruce jsou majetkem každé dívky. Za prvé, pohled padá na dobře udržované ženské ruce, protože ženy tráví tolik času krásnou manikúrou. Tato manikúra dává peřím pečlivě upravený vzhled a také dobrou náladu a sebevědomí. Dívky si vyberou manikúru podle svého vkusu. Některé ženy módy preferují krátké nehty vhodné formy a některé přitahují dlouhé, špičaté nebo čtvercové nehty. Samostatná pozornost je však odstraněna a kryje nehtovou desku. V poslední době je velmi oblíbený kryt matného nehtu. Takový design bude vždy relevantní a nebude bez povšimnutí. Podívejme se blíže na to, jakým způsobem můžete laky matovat.

Matný lak

Nejběžnějším způsobem provedení matné manikúry je použití speciálního matného laku. K tomu musíte udělat elegantní manikúru. Mějte na paměti, že nerovnosti jsou více patrné na matném pozadí než na lesklém povrchu. Poté naneste na očištěný a suchý povrch nehtu matný lak. Nevýhodou této metody je velké množství použití laku.

Speciální matný povrch

Je tu dalšíJednoduchá možnost, aby se lak matný. K dispozici je speciální povlak, který promění lesklý lesk na matný. Jeho výsadou je všestrannost a pohodlí. Prostředky se nanášejí na běžný lak na nehty a na gelový lak. Nejprve je třeba připravit měsíčku takto:

 1. Udělej si elegantní manikúru.
 2. Dále musíte otřít všechny prsty bavlněnou podložkou namočenou v odstraňovači laku na nehty nebo speciálním odmašťovacím prostředkem.
 3. Nyní můžete bezpečně zakrýt nehty vybraným lakem. Pokud používáte běžný lak, vyčkejte, až bude zcela suchý. Používáte-li lešticí gel, pak usušte v ultrafialové lampě.
 4. Nakonec naneste matný povrch a nechte nehty dobře osušit.

Hlavní výhodou tohoto nástroje je schopnost provádět jakoukoliv barvu matného laku.

Provedení matného designu s párou

Jedním z nejpopulárnějších způsobů, jak provádět matný povrch doma, je použití vařící vodní páry. Účinek této metody je poskytován a stojí za zmínku, že není o nic horší než profesionální výkon pomocí speciálního nástroje. Způsob realizace nevyžaduje dodatečné náklady. Taková manikúra může být snadno prováděna nezávisle doma. Samozřejmě jsou zde nevýhody této metody. Hlavní je nejistota. Při maximální blízkosti ohně a vysoké intenzitě páry může dojít k vážným popáleninám rukouprovedení matování tímto způsobem je nezbytné s maximální opatrností a ostražitostí.

 1. Pro provádění manikúry potřebujeme: základní nátěr, lak požadované barvy a jakoukoliv nádobu s vroucí vodou. Chcete-li provést vynikající manikúru, musíte provést následující kroky: Připravte hřebíky na nátěr - odstraňte kůžičku, vytvořte vhodnou formu.
 2. Nyní naneste základní nátěr na nehty a počkejte, až uschne.
 3. Dále naneste lak požadovaného tónu nebo tahu.
 4. Na konci manikúry držte ruku nad varnou pánví, dodržujte bezpečnostní opatření a podržte ji několik minut. Lak by měl mírně osušit.

Všimněte si, že matný povrch je rovnoměrně na nehtech. Aby se zabránilo nepravidelnostem, otáčejte prsty tak, aby byly zcela naplněny párou. Krásná matná manikúra je připravena!

Matný efekt se škrobem

\ t

Škrob lze nalézt v kuchyni každé hostesky. Kukuřičný nebo bramborový škrob tak lze použít nejen v kulinářském směru, ale také v manikúru. K provedení manikúry potřebujeme základní nátěr, lak a samozřejmě škrob. Matování se provádí v několika fázích. Chcete-li začít, naneste základní lak, nyní posypeme škrobovou fólií a přidejte kapky laku přes vrchol. Směs důkladně promíchejte párátkem nebo kartáčkem, abyste získali homogenní směs bez hrudek. Smíchejte s škrobem velmi rychle, jinak se nátěr začne sušit.a bude to mnohem obtížnější. Je velmi důležité, aby výsledná směs nebyla tlustá hmota! Výsledkem by měl být volný povlak, který se snadno aplikuje na nehty. Nyní jemně naneste směs obvyklým způsobem. Po úplném vysušení bude již patrný účinek neprůhledného potahu.

Provádění matného nátěru sodou

Jedlá soda, stejně jako škrob, je schopna pokrýt nejběžnější nátěry měsíčku. Soda během několika minut odstraňuje lak z lesku. Proces matování je velmi rychlý. Abychom mohli provést krásnou matnou manikúru, potřebujeme:

 • soda;
 • sítové sítko;
 • kartáč na manikúru;
 • vodní nádrž;
 • lak na nehty.

Manikúra se provádí v několika fázích. Nejdříve musíme prosít sódu přes sítko, protože má tendenci srážet. A tak se zbavíme nežádoucích hrudek, které mohou zničit celou manikúru. Nyní můžete začít pokrývat nehty lesklým lakem. Abychom ho zachránili před nežádoucím leskem, potřebujeme kartáč, který je třeba ponořit do sody. Jemně kartáčujte na nehty a několik sekund držte sodu. Tentokrát stačí, aby soda vsákla do struktury laku a zničila tím lesk. Přebytečnou sodu oholte. Na konci ponořte rukojeti do teplé vody, abyste se zcela zbavili zbytků sodovky. Výsledný matný efekt můžeupozornění pouze po důkladném zaschnutí laku.

Foto přehled nejzajímavějších variant matné manikúry-2019

V závěru příspěvku Vám nabízíme rozsáhlý přehled fotografií z matné manikúry nehtů, pomocí které oceníte všechny výhody a výhody designu. A jak to udělat, jsme již popsali výše.

) )