Módní polka dots manikúra: Fotografie nových produktů a nápadů pro rok 2018

Novodobé trendy manikúry se rychle mění, objevují se nové myšlenky, které se postupem času zlepšují. Klasické manikúrové styly a techniky jejich aplikace však zpravidla nepodléhají času, a proto zůstávají relevantní a milují spravedlivý sex. Jedním z nich je nepochybně polka-dot manikúra v roce 2018, která zaujímá vedoucí postavení v oblasti tvorby manikúry a není o nic méně populární než inovace nail art. Módní polka-dot nátěr 2018 potěší ženy rozmanitostí, což dokreslí působivé novinky pro každý vkus nehtového designu.

Spektakulární "hrachová" manikúra není těžké nakreslit i malé dítě, takže to může být vytvořeno bez problémů a doma, aniž by hledal pomoc profesionálních řemeslníků, který vám poskytne skvělý design, kdykoliv pro vás vhodný. Dobře známá fráze A.Einsteina „všechno jednoduché je geniální“ je jedním z důkazů této teorie, protože je to krásná část populace, která začala kreslit polka-dot manikúru z padesátých let dvacátého století a to je reinkarnace jednoduchého, jasného, ​​zajímavého, originálu, který se také používá v oblečení, tašky, boty a různé doplňky.

Manikúra Polka Dot: Čerstvé a nejlepší nápady na design 2018

Pokud jste nyní zmateni volbou manikúry s hráškem, pak jste právě na adrese, řekneme vám sto jasných a brilantních nápadůmanikúra puntíky. Krásné a módní polka-dot manikúra superpics letos, dokonale v kombinaci s nehty jakékoliv délky, aplikační techniky a barvy. Tato manikúra je vybrána podle stylu oblečení, který dáváte přednost.

)

Romantický styl poskytuje nenápadnou a snadnou manikúru, ve které se používají šumivé kamínky, používají se body s více sytými odstíny a také manikúra pro malé princezny, které dívky jistě ocení. Je-li přísný obchodní styl, ať už sportovní nebo venkovní, váš styl, pak, bohužel, téma hrachu není vaše, protože takové kresby jsou ztělesněním sofistikovanosti, ženskosti, elegance. A teď si promluvme podrobněji o polka dot manikúru.

Polka Dot Manicure: osvědčené aplikační techniky, které vždy pomohou

Kouzelná manikúra s hráškem nepochybně nemohla být kombinována s oblíbenou technikou nanášení laku ve francouzském stylu. Francouzský plášť může být natřen na všechny nehty nebo ozdoben několika nehty a puntíky se na něj dokonale hodí, což slouží jako francouzský obvaz. Nail dekorace s otvory se stala populární zpět. Módní kosmetické salony nabízejí návštěvníkům nové nápady na měsíční manikúru, jednou z těchto možností byl polka-dot vzor v designu měsíce. Díry jsou zdobeny hráškem nebo kontrastní s monochromatickým otvorem, který zdobí několik nebo všechnyměsíčky U krásných žen, které mají střední nebo dlouhé nehty, je vhodná variabilita s úsměvy nebo zabalenými dírami, použitím kontrastního tónu nebo podobného hrachu. Odpověď na otázku, co může být více neobvyklé a kreativní než kombinace vícebarevného gradientu a hrachu, je poměrně jednoduchá - to je trend umění nail 2018, reprezentovaný typem ombre s tečkami.

Kreativní polka dot manikúra: kombinovaná technika originality

Nejaktuálnější klasickou verzí je varianta, která kombinuje kontrastní hrášek různých odstínů. To zůstane vhodné v každém ročním období a je důležité pro módní styl - romantické a retro. Bílé a černé tečky velké a malé velikosti na červeném, bílém, zeleném, modrém, růžovém pozadí vypadají stylově a zároveň svěží a tradiční.

Krásná polka-dot manikúra nesmí být aplikována na celou desku, ale částečně, kresba teček na matném, monofonním nebo zrcadlovém pozadí. Umístění hrášku může být jak chaotické, tak přísné, jasné. Pokud jste potěšeni námořním stylem, pak je vaší volbou bezpochyby manikúra s pruhy a tečkami v bílých a červeno-modrých kombinacích. Tato manikúra může být doplněna doplňky v podobě zlatých kotev, mušlí, hvězd.

)

Glam polka dot nail design: nápady jaro-léto

Ale projaro-letní období, super možností je měkká polka dot manikúra. V tu chvíli, kdy je vše venku vonné a počasí vytváří úžasnou náladu pro módní nové a odvážné pokusy, vytvořte ženskou a jemnou manikúru, nebo naopak šťavnatou a jasnou manikúru s červenou, růžovou, zelenou, malinovou, pistáciovou, tyrkysovou puntíky, slunečno žlutá, modrá obloha a modrá bude skvělý nápad pro vaši manikúru. Můžete také vyzkoušet myšlenku, ve které se navrhuje nakreslit tři velké hrachy na jednom měsíčku, a na zbývajících měsíčcích jeden hrášek stejné velikosti.

Specialisté na nehty navrhli možnosti hrachu různých odstínů, metalických barev, které dodají umění na nehty umění a zvláštní náladu. S pomocí známek a samolepek, které zdobí nehty krásnými kresbami a vzory, můžete oživit nejodvážnější a originální designové náčrty.

[105 ]

Brilantní manikúra „hrách“: módní trendy pro období podzim-zima

Oblíbená manikúra dokonale zapadá do období podzim-zima a dodává vám náladu dobré nálady. Jednobarevný design s hráškem v kombinaci s matným základem intenzivních tmavých barev bude vyhovovat jak ve všední dny, tak i ve slavnostních večírcích. Chcete-li zdůraznit svou individualitu a krásu, k takové manikúru, stačí přidat trochu kamínky a korálky, světlé třpytky,které budou připomínat podzimní kapky. Experimenty, bez zastavení, si vyberou nehtový design, který vás potěší, protože si zasloužíte být jedinečný a nenapodobitelný.