Módní sportovní oblečení pro ženy: nové položky v roce 2018

Módní dámské sportovní oděvy v roce 2018 jsou vyrobeny podle zákonů ulic. Hlavní akcenty v šití sportovního oblečení v roce 2018 jsou vyrobeny na základě kvality látky a barev, ale krása není vynechána. Super moderní sportovní modely ze světových pódií si podmanily srdce mnoha sportovců. Sbírka slavných couturiers nabídla možnosti s otevřenými bříšky v jasných barvách. Pix-feed.com si pro vás vybrala nejdůležitější trendy ve sportovním oblečení pro ženy.

FENTY X PUMA Nové lákavé soupravy

Vedení správného a zdravého životního stylu je módní. Známí módní návrháři značky FENTY X PUMA samozřejmě dodržují toto pravidlo a vytvářejí neuvěřitelnou sérii sportovního oblečení pro ženy, které stráví několik hodin denně v posilovně nebo na stadionu. Široké sportovní topy a mikiny ve své nové kolekci jsou kombinovány se svůdnými kalhotami. Kromě toho se designéři v roce 2018 spoléhali na jasně modré, oranžové a zelené barvy.

)

Luxusní sportovní oblečení pro ženy od PLEIN SPORT

\ t

Stovky žen na světě si vybírají značku „PLEIN SPORT“, protože jejich sportovní oblečení je jedinečné. Sport v životě ženy by měl být každý den. Nezaměňujte fyzickou práci s tréninkem! Pravidelné cvičení vyžaduje disciplínu a vůli, ale za to jsme odměněni důvěrou v sebe a v naše vítězství. Tělocvična je bojiště, kde bojujeme s našimi vlastnímislabé stránky a stylové a pohodlné sportovní oblečení nám v tom pomáhá.

Odvážné tréninky: sportovní oblečení z ukrajinské značky "TAGO"

Značka „TAGO“ ve své nové kolekci představila sportovní úplet v odstínech bílé, červené a béžové. Sportovní výrobky z kolekce kapslí se ukázaly jako velmi působivé, ženské a praktické. Sady se sukněmi připomínají tenisové sporty, ale styl a barva z nich učinily elegantnější, což umožňuje kombinaci s téměř jakoukoli věcí módní skříně.

Sportovní kolekce RITO SPORTY ve stylu retro: mimořádná aristokracie a šlechta

Návrháři značky RITO SPORTY v roce 2018 navrhují věnovat pozornost retro stylu. Proto je jejich nejnovější kolekce sportovního oblečení vyrobena z pletených textilií v retro barvách. Hlavní zaměření designérů je na rovném střihu a límci na pólo, což činí modely pohodlnými a elegantními.

Univerzální tepláky pro ženy od firmy LACOSTE pro rok 2018

\ t Paradoxně to zní, ale žena s formami, které jsou daleko od ideálu, chce mít v šatníku sexy tepláky. Někdo váhá, aby si dal na kiláry na show, a někdo dostane těsné sportovní oblečení těsně přiléhající a jde do posilovny, jako „klobása“. Hlavní důraz v předchozí větě je však kladen na slovo „jde“, což je chvályhodné. Člověk se musí vždy snažit být ve všem lepší!Designéři značky „LACOSTE“ ve své kolekci prezentovali jasné modely dámského sportovního oblečení, které jsou mimochodem ideální pro plné ženy.

Ohromující sportovní modely dámského oblečení od "NICOPANDA"

Z hlediska sportu a designu se ukazuje, že je mnoho společného. Tepláková souprava může hodně vyprávět o ženě, jejích preferencích a vkusu. Dříve, když sport nebyl tak populární, byl šitý ve stejném stylu sportovní obleky. Byl jen rozdíl barev. Dnes je vše v minulosti. Návrhář značky „NICOPANDA“ dokázal celému světu, že dámský sportovní oblek může být stylový, módní, sexy a útulný.

Fantastická modrá sportovní kolekce "RICHARD MALONE"

Návrháři značky „RICHARD MALONE“ jsou přesvědčeni, že modrá barva dokonale podtrhuje sportovní postavu ženy. Kombinace modré a bílé v kombinaci s originálními sportovními modely je v roce 2018 velmi oblíbená. Základní pravidlo při tvorbě kolekce není standardů!

Dámské sportovní modely obleků z „PUBLIC SCHOOL“ v trendových barvách 2018

Návrháři značky PUBLIC SCHOOL zvolili maximální svobodu a minimalismus při vytváření sportovního oblečení pro ženy v roce 2018. V jejich teplákových soupravách chybí i malý náznak dekoru. Velmi praktické a pohodlné modely pro cvičení jakéhokoliv sportu.

Novinka praktických dámských sportovních oděvů odznačka "SPORTMAX"

Designéři značky "SPORTMAX" spoléhali na tmu v roce 2018, ačkoliv sbírka není zdaleka ponurá. Shell a pásek dělají tepláky velkolepé a stylové. Samozřejmě, většina sportovních modelů je ideální pro procházky, ale tam jsou ty, ve kterých můžete svítit mezi těmi kolem vás v tělocvičně.

Mimořádné sportovní modely značky MSGM

Světlé sportovní oblečení světové značky "MSGM" vám umožní vypadat úžasně. Kolekce je prezentována v oranžových a žlutých odstínech s mimořádným potiskem. Módní interpretace kostýmu vám umožní sedět na jakékoli ženské postavě. Volnočasové aktivity a sporty v oděvech značky MSGM budou určitě radostí, protože takový stylový sportovní šatník poskytuje pohodlí a pohodlí na jakémkoli místě a kdykoliv.

Unikátní sportovní šaty pro ženy - speciální hit 2018

Již dlouho bylo jasné, že pokud se jí žena líbí, je sebevědomější a díky tomu bude schopna dosáhnout svého cíle. Je zvláštní, že v roce 2018 doporučují světoví výrobci značek „LACOSTE“, „NIKE“, „NICOPANDA“, „SPORTMAX“ nejen tepláky pro trénink, ale také úžasné sportovní šaty, které působivě působí na čerpané ženské tělo.

Jak vidíte, dnes návrháři vydali úžasné tepláky pro moderní ženy. Zůstane jen trénovat! Pamatujte, že sport jeje to životní styl. Obrázek pod sportovní oblečení nemůže skrýt, to může být jen prospěšné zdůraznit důstojnost!