Módní kožichy na podzim-zima 2018-2019: aktuální modely, oblíbené barvy a stylové trendy na fotografii

Nachlazení přichází neočekávaně a když je na ulici stálý mínus, znamená to, že je čas dát si teplé a útulné kožešiny. Navzdory tomu, že jsme s vámi, dokud je zima stále ještě daleko, měli bychom se na podzimní a zimní sezónu těšit na teplý výrobek. Jaké budou módní kožichy v roce 2018-2019?

Designer módní kožichy pro podzim-zima 2018-2019 let

Kožichy vyjadřují především luxus a zdůrazňují ženskost, protože jsou pohodlné a neuvěřitelně praktické. Módní kolekce slavných designérů překvapí svou pestrou paletou barev, exkluzivním střihem a samozřejmě různými styly. Délka kožichů může být: maxi, midi, mini. Kožešiny v podlaze jsou jednoznačně v menšině, ale stále je lze vidět na molu. Krásná polovina lidstva dává přednost kožichům, které poskytují teplo a maximální svobodu pohybu.

Módní kožich: foto v obchodním stylu

Kožich pro obchodní ženu je zákeřná věc. Při výběru je třeba vzít v úvahu doslova každou maličkost. Velmi důležitá je barva srsti, délka, přítomnost límce, opasek, protože s sebemenší chybou bude obchodní image zkažená. Individuálním znakem klasických modelů mohou být zvláštní rukávy s klopou, klíny, manžety a různé sestavy. Zvláštní pozornost je věnována modelům obojků 2018-2019. Důležité jsou svěží límce, které plynule přecházejí do kapoty nebo sbírají velkolepé záhyby v oblasti obličeje. Oblíbený je i obrat.půlkruhové obojky.

Módní kožich v různých jasných barvách

\ t

Zimní móda se táhne do jasných, šťavnatých barev, které nezanechávají lhostejné žádné módy. Růžová, jasná citrónová, nebe modrá a hořící šarlatová vám umožní vyniknout mezi všemi a zdůraznit jejich delikátní a elegantní chuť v módě. Designéři nabídli široký výběr různých odstínů umělé kožešiny a vše, aby zředili ponuré krajiny podzimu a roztaveného šedého sněhu na ulicích. Výhoda je dána modelům v krátké formě, ale dlouhé barevné kožichy jsou o nic méně vzácné než zkrácené, hlavní je vybrat požadovanou barvu trendu.

Dámský kožich: módní trendy podzimního zimního období 2018-2019

\ t

Nejoblíbenější je dlouhosrstá srst. Může se jednat o černohnědou lišku, chlupatou arktickou lišku, malovaný nebo přírodní raccoon nebo alpaku. Pokud jde o délku, lze říci, že převážně v trendu bude krátký kožich, mírně pokrývající boky nebo maxi dlouhý model na podlahu. Prodloužený kožešinový výrobek bude ideálně vypadat v kombinaci s kapucí nebo elegantním límcem. Výběr mezi kožešinovým kabátem s dlouhou srstí a krátkou srstí věnujte pozornost výrobkům vyrobeným z ekokošlu, arktické lišky. V oblasti barev si vyberte mezi odstíny od bílé po sytě šedou, stejně jako krásné, s přirozenými odstíny béžové a hnědé odstíny.

Módní styly kožichů proženy

Téměř každý designér v kolekci 2018-2019 má model v populárním velkém stylu. Jejich vrcholem jsou velké, elegantní límce, které jsou nádherně položeny na ramenou krásných dám, objemných rukávů, které pokrývají konečky prstů, čtvercové kapsy velké kožešiny. Kožichy v tomto stylu se nosí s pevnými botami. Pro oficiální akce zvolte boty ve formě punčoch. Dlouhé kožené nebo semišové boty jsou ideální pro jakýkoliv styl kožichů, ale i poloviční boty střední délky s chlupatým okrajem. Pokračujeme v potěšení modelů kožichů s krátkým rukávem. Ale návrháři nabízejí nejen modely 3/4 a 1/3, ale i velmi dlouhé rukávy. Pro zkrácené styly stylistů doporučujeme dlouhé rukavice. To může být jak pletené, a rukavice s otevřenými prsty. Barva by měla odpovídat tónům hlavní srsti. Kožešinový plášť je odvážný model návrhářů, který způsobil neuvěřitelnou radost z módních přehlídek. Jedná se o exkluzivní a jedinečná díla, která jsou vyráběna v jednotlivých kopiích, takže pokud narazíte na takový zajímavý model v butiku, raději si ho vezměte - je to nepochybně módní. Neobvyklý střih není nijak zvlášť náročný na každodenní život a každodenní nošení, ale je vhodnější pro kusovou publikaci. Všechny kreativní styly kožichů jsou zaměřeny na večerní módu.

Nové kožichy: Trendy krátké možnosti

Dalším trendem sezóny je krátký kožich. Tato volba je perfektníVypadá z králičí kožešiny, činčila, lynx srsti nebo leopardí barevné lišky. Zkrácené kabáty se nejlépe nosí s načechranými klobouky a klasické boty nebo boty - ponožky jsou vhodné pro boty.

Nesrovnatelné vzorky módních norkových kožichů

Současný model norkového kožichu byl letos obrazem siluety A s velkými objemnými rukávy. Asymetrický řez v souladu s různými originálními detaily je indikátorem módního oblečení, které bude vyhovovat světlým dámám s vynikající chutí. Módním trendem sezóny je kombinace různých textur v jednom snímku. Návrháři se rozhodli kombinovat měkkou a načechranou norkovou srst s hladkou kůží, jemnou kašmír a další stylové husté tkaniny. Smíšené modely kožešin a tkanin vypadají módně. Jedná se o velmi teplou, útulnou a především praktickou verzi zimního kabátu.

Aktuální světelné modely kožichů v módním průmyslu

Slavní světoví couturiers nabízejí pro tento podzim a zimu řadu kožichů ve světlých odstínech. Máte možnost si vybrat kožešinový kabát, který bude omlazovat a přidávat do obrazu více jedinečnosti. Jasné krátké verze jsou populární u módy, kteří jsou často za volantem. A je to opravdu pohodlné, protože pohodlně sedí v autě a není vůbec studené jít ven.

Vážené dámy, je na čase přemýšlet o tom, které kožichy si koupíte na podzim-zimní sezónu 2018-2019. Přemýšlejte nad tímvšechny výhody a nevýhody. Pokud jste často na ulici čekají na dopravu nebo z jiných důvodů, pak si vyberte dlouhé stylové kožichy nebo kožichy. A pokud se pohybujete autem, pak vám bude lépe vyhovovat krátký kožich nebo kožešinová bunda. Stále více srsti se stává hlavním prvkem módní skříně. Podívejte se na módní kožichy této sezóny na fotografii a vyberte si svůj obrázek!