Manikúra na ostrých nehtech 2018: Nejkrásnější a stylové možnosti designu na fotografii

Navzdory skutečnosti, že hlavním trendem roku 2018 je přirozenost v manikúru, mnoho žen módy stále není připraveno vzdát se svých dlouhých ostrých nehtů. To není překvapující, protože mohou být realizovány naprosto bez jakékoli myšlenky a nejodvážnější myšlenky. Zároveň je však velmi důležité vzít v úvahu některé nuance, aby byla manikúra atraktivní, ale ne vulgární. Jaké konstrukční možnosti budou relevantní pro ostré nehty? Dozvíte se o této a mnoha dalších věcech právě teď.

Manikúra pro ostré nehty: módní trendy 2018

Samozřejmě, tento rok jsou obvyklé formy měsíčku lékařského stále relevantní. Oválná, mandlovitá, čtvercová - každá dívka si vybere vhodnou možnost pro sebe. Ale ti, kteří se nebojí být v centru pozornosti, jako jsou mimořádná rozhodnutí, jistě ocení ostré nehty, které se často nazývají „kočičí“. Jejich hlavní výhodou je skvělá kombinace s téměř všemi populárními technikami. To je důvod, proč je tato možnost často vidět ve světových hvězdách.

Navzdory tomu, že tyto nehty vždy přitahují pozornost, vypadají opravdu krásně. Je však velmi důležité nezapomenout jim věnovat náležitou pozornost. Koneckonců, sebemenší hrot a ruce budou okamžitě vypadat nedbale.

Doporučujeme věnovat zvláštní pozornost struktuře nátěru. Samozřejmostí bude také lesklý design. Ale neméně stylový vzhled manikúry s matným efektem. V případě potřebyLze je kombinovat v jednom provedení. V tomto případě, hlavní věc - pamatovat na moderování. Faktem je, že matný povrch netoleruje zbytečné detaily. Kombinace kamuflíků, kamínků a korálků je proto v moderním módě urážlivým rozhodnutím.

Pokud jde o odstíny laku pro tuto formu nehtů, v roce 2018 existuje poměrně málo aktuálních témat. Za prvé stojí za povšimnutí design v tmavých barvách fialové, červené, šedé, modré, švestkové a další. Takové řešení by bylo nejlepší volbou pro vytvoření luxusního večerního vzhledu. Současně ji můžeme bezpečně doplnit o malý dekor v podobě kamínků nebo flitrů. To vše bude skutečně vhodné.

Letní manikúra na ostrých nehtech

Zvláštní pozornost si zaslouží manikúra na ostrých nehtech v letním období. To nemá prakticky nic společného s designem po zbytek sezóny. To proto, že v letním období v šatníku převládají světlé a jasné barvy a dívky chtějí experimentovat s obrázky a vypadají trochu ženšenější, delikátní.

Doporučujeme se podívat na žlutou barvu, kterou lze právem nazvat hitem léta 2018! Používá se doslova všude, od oblečení až po doplňky a dokonce i manikúru. Nicméně, vypadá to opravdu cool, šťavnaté a jasné. Tohle je to, co každá žena módy potřebuje letos v létě.

Zelená, růžová, oranžová a další světlé barvy by také byly vynikající volbou. Dokonale se doplňujíStylový luk pro volný čas i městský každodenní život. Mimochodem, ti, kteří milují kombinaci několika odstínů, mají zvláštní štěstí. Neváhejte udělat vertikální nebo horizontální manikúru přechodu.

Francouzština na ostrých nehtech

Milovníci klasiky se nemusí podrobně zabývat jinými možnostmi designu. Opravdu, v roce 2018, francouzská manikúra stále zůstává v trendu, a to i na dlouhé ostré nehty. Samozřejmě, že základní plášť ve formě bílého laku je to, co většina dívek nakloní. Ale v této sezóně stále doporučujeme jít nad rámec obvyklé a zkoušet něco nového pro sebe. Použijte například tmavý nebo světlý lak. Obecně, bez ohledu na to, který z nich. Hlavní věc je, že se dobře mísí s většinou vašich obrázků. Výzdoba může být také použita téměř v každém, ale ne v přebytku.

Ve ​​spojení s bundou vypadá skvělý měsíc. Je to druh přídavku, kterým manikúra vypadá úplně jinak. V tomto případě je dekor ideální pro celkový design.

Manikúra pro ostré nehty: nejelegantnější nápady 2018

Mezi různými nápady a technikami je někdy obtížné najít něco, co stojí za to. Proto jsme pro ostré nehty připravili nejštýlovější a nejrelevantnější nápady roku 2018. Nechte se inspirovat, vezměte na vědomí příslušné možnosti a bezpečně experimentujte.

Ombre

Samozřejmě, ombre manikúra vždy vypadá obzvláště krásně. A nezáleží na tom, jaké odstíny se používají. Hlavní věc je, že se dobře kombinují. Nejpozoruhodnější bude kombinace kontrastních tónů. Například červená a černá nebo bílá. Manikúra ombra v pastelových odstínech také vypadá neuvěřitelně jemně. Možná je to nejvšestrannější volba pro jarní a letní sezónu. Mimochodem, pokud si budete přát, můžete doplnit dekor. Ale nezneužívejte ho, protože jinak to bude vypadat směšně.

Minimalismus

Jak vidíte, každý rok se trendy mění a pokud je dřívější jasný design se spoustou dekorů relevantní, pak se dnes vše změnilo. Laconic design v mírných odstínech nebo světlé s malým dekorem nebo vzorem je považován za mnohem atraktivnější. To znamená geometrické vzory, monogramy nebo dokonce negativní prostor. Vypadá to opravdu skvěle bez ohledu na sezónu.

Rozbité sklo a tření

Moderní, stylový design nehtů s použitím tření nebo rozbitého skla rychle získává na popularitě. To není překvapující, protože takový jednoduchý dekor transformuje i nejjednodušší monofonní povlak. Proto je zvláště ráda moderních žen módy. Samozřejmě, že v tomto případě není třeba více dekor, protože manikúra bude docela aktivní a oko-lov.

Samozřejmě, že ne každá dívka bude mít rád tuto formu nehtů. Někdo to považuje za příliš odvážné a extravagantní, zatímco jiné jsou vulgární. Nicméně v roce 2018 je to relevantní. Proto, ženy módy, kteří se nebojí vyzkoušet na všechny moderní trendy, stále doporučujeme, abyste se riskovat a učinit z něj ostré nehty.