Plážová móda: Nové a trendy 2018

Všechny ženy plánují dovolenou předem. Každý pečlivě promyslel všechny detaily letní dovolené. Aby se v sezóně na pláži objevila velkolepá podívaná, tráví celou zimu a jaro ve sportovních halách a také studují módní trendy na pláži. Návrháři nabízejí neuvěřitelné modely plážového oblečení pro léto 2018, které jsou rozděleny do tří podskupin:

  • oděvy, do kterých žena chodí na pláž;
  • oděvy nosené přímo na pláži;
  • plavky v rybníku.

Jaká plážová móda nás čeká v létě 2018, čtěte dál.

Moskva, Rusko - 21. října: Model procházky na dráze v ateliéru na 21, 2017 v Moskvě, Rusko. (Foto: Oleg Nikishin /Artefact)

Stylové plavky: otevřete plážovou sezónu ve velkolepém snímku

Jak lidová moudrost říká: „Připravte si sáňky v létě,“ tak lze říci o plavkách pro plážovou sezónu, o které byste se měli starat v zimě. Pix-feed.com již věnoval samostatný článek, který se zabývá tématem módních plavek v roce 2018. Nadcházející letní sezóna odhaluje široké možnosti vytvoření úžasného plážového vzhledu díky velkému sortimentu plavek pro ženy. Mini-bikiny styly nabízené módní návrháři jsou ideální pro dívky atletické stavět, a kusové modely mohou vizuálně opravit postavu žen s nadváhy. Studium fotografie z nejnovějších výletních sbírek, můžete vidět, že naDnes návrháři stále více preferují jednodílné modely plavek. V takových nepostradatelných plážových produktech, zdánlivě skromných a delikátních na první pohled, můžete vypadat velmi lákavě.

Sundress - číslo produktu 1 pro dovolenou na pláži

Odhalení veřejnosti veřejnosti již není módní. Ženy se v létě 2018 nebudou muset opalovat téměř nahé, protože návrháři se rozhodli vytvořit plážové sbírky uzavřeného typu. Když jdete na břeh nádrže, můžete vidět ženy na pláži, oblečený v nejrůznějších možnostech pro plavky, tuniky a sarafany. Sluneční brýle v létě není jen základní věcí ženského šatníku, ale také se dokonale osvědčila na pláži. Lehkost letních modelů slunečních hodin pro plážovou sezónu umožňuje ženám, aby se cítili svobodně a uvolněně. Nejvíce aktuální modely jsou prodloužené šifónové sundresses s originálním tiskem. Stylisté doporučují zvolit letní šaty, ne omezující pohyby. Pokud jste velmi pohodlné nosit krátké šaty bez ramínek, pak prosím, je to v módě. Pokud se v modelu budete cítit sebejistěji na podlaze, budete také vypadat stylově a stylově, stejně jako v krátké letní šaty. Neexistují žádná jasná pravidla při výběru letní šaty na pláži, pokud se budete cítit pohodlně!

Plážová tunika: aktuální letní možnosti pro rok 2018

Jaký druh plážové tuniky ženy fashionistas nenabízejí návrháře: aco nejdelší dobu. Výběr modelů je obrovský. Tunika na léto může nahradit letní šaty nebo plážové šaty. Vzhledem k tomu, že pareo je šito z tkanin, které jsou neustále zkroucené a odletět, je nižší než tunika. A obecně, pareo v létě 2018 již není trendem, i když mnozí stále dávají přednost tomu, aby si ho koupili místo tuniky. Buďte styloví i na pláži! S pomocí tuniky jistě dosáhnete tajemného a romantického obrazu na pláži. A jak vybrat správnou délku tuniky? Krátké sukně mohou dovolit jen bruslařkám ženy s přečerpaným tělem. Pokud jste žena, která nemohla připravit postavu na léto, pak si koupte tuniku v délce kolen. A pokud jste se nepokoušeli, aby se tělo vešly vůbec, pak vaše volba je tunika maximální délky.

Módní oblečení pro plážovou sezónu

Plážová móda z roku 2018 diktuje své vlastní podmínky, které naprosto nevystavují ženu, ale naopak ji chrání nejen před sluncem, ale také před otravným mužským a závistivým pohledem žen. Letní sezóna je nejlepším obdobím pro experimentování a zkoušení jasných snímků. Šaty a tunika - to je obvyklé oblečení na pláž. Je to však ekvivalentní náhradou za originální letní šortky, sukně, topy a trička z lehkých materiálů. Samozřejmě, nejoblíbenější pláž nosit v jasných barvách, ale tmavé barvy, také vypadají velkolepé.

Plážová obuv: módní žabky a sandály

\ t

Zapomeňte na paty. PlážMóda znamená boty na rovné dráze, nízká plošina a maximální výška paty ne více než centimetr. Ideální volba pro plážové boty - modely na ploché podrážce ve stylu minimalismu. Pohodlný styl neomezuje pohyb na písečné pláži, ale také zabraňuje bolestivému nepohodlí chodidla při pohybu na oblázcích. Plážové sandály jsou v souladu s jakýmkoliv letním oblečením pro relaxaci u rybníků.

Plážové klobouky

Klobouky z bavlněné tkaniny klasické formy jsou v létě na pláži velmi důležité. V designérských sbírkách narazit na originální klobouky, že ne každá žena by riskovali, že by se na ně navzdory, a to i přes prskající teplo slunce. Dámy, které dávají přednost sportovnímu stylu, mohou snadno nosit módní plážové kšiltovky z přírodních tkanin na pláž nebo experimentovat se stylovými šátky. A milovníci klasiky si budou moci dovolit podívat se na pláž jako na nádhernou ženu a vybrat si klasický klobouk se širokým lemem jako opalovací krém.

Plážové doplňky

\ t

Brýle, prolamované deštníky, peněženky, koberce - to vše jsou doplňky, které vám umožní zdůraznit obraz, který jste vytvořili v letní verzi. Efektivně se pošpiní na pláži se slunečníkem, módními brýlemi a okouzlující kabelkou, kterou si každá žena může dovolit. Plážová móda nabízí skvělé příležitosti pro ženy, které se snaží ukázat krásu svých těl v nadcházejícím létě.

Nyní jste si vědomi módních trendů na pláži v létě 2018, a proto můžete na dovolené vypadat úžasně. Pár nových stylových plavek, pár tunik, lehký sarafan a zajímavé plážové doplňky nebudou zasahovat do žádné ženy. Doufáme, že všechny navrhované možnosti fotografie pro plážovou módu vám pomohou vytvořit si vlastní jedinečný letní vzhled.

)