Co je módní nosit v létě 2019? 18 stylových trendů sezóny

Potlesk předních módních návrhářů světa po demonstraci sbírek jaro-léto 2019 již dávno zemřel, a proto jsou moderní odborníci připraveni vyjasnit své hlavní trendy. Ženy módy by však měly pochopit a možná se do někoho zamilovat. Koneckonců, ne každý bude nosit velkolepý neopren, plisování, tutu, vařené z 80. let. K těmto trendům se navíc přidal viktoriánský styl s luky a obrovskými barvami tkaniny. Asijské otisky způsobují bouři emocí. Jak to všechno ovlivňuje ženskou módu v letní sezóně 2019?

Maximální okázalost

S nástupem léta můžete vypadat jako miláček. A to vše díky mnoha ozdobám a ženským volánkům. V nové sezoně platí pravidlo: „Čím více - téma je lepší!“ Pokud jste skromný člověk, pak si můžete vybrat z bohatých předmětů v klasických barvách a odvážné ženy módy rozhodně rozhodnou o lukách všech barev duhy.

Asijské motivy v letním šatníku

\ t

Nejen Asiaté mohou nyní nosit hedvábné kimono. Designéři nabízejí mnoho originálních modelů s orientálními motivy. Pokud si koupíte alespoň jeden výrobek v tomto stylu, stylisté vám zaručí, že se stanete nejmódnější dámou v létě 2019. Je čas začít číst "Memoirs of a Geisha."

Minimalistické letní oblečení v chladné bílé

Uznává se další trend letní sezóny v roce 2019minimalistický outfit v čistě bílé barvě. Kromě toho musí být výrobek vyroben s ostrými liniemi a bez dekoru. Studená bílá si zaslouží univerzální pozornost a je připravena stát se věrně celou dobu.

Lékařské oblečení - trend léta 2019

Dámské oděvní soupravy připomínající lékařskou uniformu jsou považovány za jednu z nejmódnějších. Oblečení bílé barvy je důležitější než kdy jindy a v kombinaci s přírodními tkaninami obecně jsou nenahraditelnými věcmi.

Návrat bandany

Nostalgický produkt z 90. let se opět vrátil na pódium. Gangster šátek tentokrát lze použít nejen jako šátek kolem krku, ale také jako příslušenství pro tašku, na ruku. Nebojte se experimentovat s barvami a nebojte se vypadat chytlavě.

Stylové luky na oblečení

Styl Marie-Antoinette je letos v létě v módě. Tento trend je tak překvapený a získal srdce mnoha fashionistas, že každá volná holka musí mít šaty s obrovským lukem v letním šatníku. Tento prvek je navíc ve večerních sbírkách masivně přítomen. Zvláště zářivě obrovské luky prezentované ve svých sbírkách Richard Quinn a Valentino.

Luk baletu na léto 2019

Pokud jste v dětství snili o tom, abyste se stali balerínou. Ale pro některé specifické okolnosti se vám nepodařilo splnit tento sen, pak se nenechte odradit! Trendem léta 2019 je baletní tutu, který je dokonale zdůrazněn tělovými trikoty a jemnými botamipásky.

Béžová celková luk

Stylisté doporučují změnit žlutou barvu nového roku na béžovou, protože to byl on, kdo favorizoval mnoho světových couturiers. Nezáleží na tom, co to bude - pánské kalhoty nebo večerní šaty na podlaze. Hlavní věc je, že všechny cibule od hlavy až k patě by byly béžové. Nějaký rozsah palety smetany je v trendu!

Hit 2019: obrovské klobouky

Pokud potřebujete naléhavě skrýt oči a schovávat se před obsedantními přáteli v létě, pak to lze snadno udělat spíše ženským způsobem: obrovský klobouk se vrátil k módě. Široce lemované výrobky podmaní více než jedno srdce módy.

Viktoriánské letní luky

Návrat viktoriánského stylu k ženskému šatníku se stal triumfem. Rozsáhlá retrospektiva krásné éry na pódiích světa je připravena dobýt všechny. Na ulicích města se připravte na šaty s korzety, rukávy z lucerny, hedvábnými stužkami a jinou něhou z minulosti.

Obruč rukávů

Výrobky s rukávy a rukávy udržují krok s viktoriánským stylem. Zde budou romantičtí lidé potěšeni! Mnozí designéři nebyli plachí a používali obláčky i při tvorbě sbírek kůže.

Neoprén na zemi

\ t

Mokrý oblek - trend, který by měl každou ženu již běžet do posilovny, protože designéři ji oblékli po celém městě. Proč? Vypadá to sexy a extravagantní.Proč to nehodnotit pro sebe?

Cyklistické šortky

Pokud jste v roce 2018 neměli čas na jízdu na kolech, tuto jedinečnou příležitost poskytl i Karl Lagerfeld v roce 2019. Původní fantazie na téma cyklistiky představovaly mnoho couturiers. Tak vezměte tento atribut sportovního stylu za samozřejmost.

Varenky z osmdesátých let

Chcete-li získat laskavé pocity pro vařené džíny, musíte sledovat několik filmů z 80. let. V létě si určitě vezměte něco z vařeného pokrmu: kombinézy, bundy, džíny, bundy. Takže můžete uložit svůj status jako módy.

Háčkování

Nastal čas zapomenout si šaty, topy a háčkované sukně z babiččiny hrudi. A to není nutné, aby tento výrobek v kufru s pláží a věci. Pokud ve vašich zásobnících není nic takového, pak se nechte inspirovat háčkovanými modely uvedenými na fotografii níže, vyzbrojte se háčkovanými nitěmi a jděte! Módní šaty jsou vhodné nejen pro rekreační výlety, ale i jako večerní šaty.

Módní plané neštovice: Oblečení v hrách

Romantické oblečení v hrášku jistě osloví sofistikované a něžné dívky. V létě 2019 jsou varianty hrachu tak úžasné, že si můžete určitě vybrat vhodnou možnost: od černobílých klasiků až po šíleně pestrobarevné tečky.

Látkové růže

Látkové růže v šatech - to je další móda módy minulých let. Mnohé couturiery nahradily jedinečné brože.textilie květiny. A zdobili nejen lem, ale i pás s rukávy.

Náročné trendy: ultra-mini

Poptávka po ultralehkých šatech způsobuje, že mnoho dívek se vážně zapojuje do čerpání nohou, protože jen málo lidí bude opomíjet příležitost zazářit svým dokonalým tělem. Provokativní modely jsou v letošním létě v trendu, protože s obrazem dojemné dívky. Setkáváme se s upřímnou ultra sexualitou!