Temná manikúra 2018: originální a jedinečný design pro moderní ženy

Temná paleta odstínů od nepaměti znamenala krásu a prosperitu. To ovlivnilo svět módy. V nové sezóně je velmi oblíbená tmavá manikúra, která je vyrobena ve stejném tónu, zdobená různými prvky dekoru (flitry, kamínky, akrylový prášek, kresba). Pro tento typ manikúry jsou vhodné nehty jakékoliv délky. Nezapomínáme ani na tradice, které nám dal rok ohnivého kohouta, naopak paleta odstínů tmavé manikúry byla doplněna.

Módní tmavá manikúra 2018

Je nepravděpodobné, že by někdo pochyboval, že barva a výzdoba manikúry mohou být naprosto cokoli. Některé ženy dávají přednost pastelovým barvám, jiné dávají přednost červené, která křičí důvěry v jejich dokonalost, a jiní dávají přednost průhlednému nátěru. Každá z možností je nepochybně dobrá. Samostatná temná manikúra by však měla být vybrána, zaujímá zvláštní místo. Temná manikúra prozrazuje na nehtech výraznost a styl. Není divu, že klasická verze tmavé manikúry (bez dekoru, tření atd.) Dodává nehtům elegantní a elegantní vzhled. V souvislosti s neustálým zlepšováním technologií a materiálů v umění nail art, neměli byste používat pouze klasickou verzi temné manikúry, 2018 otevírá širokou škálu možností a nápadů.

)

Ušlechtilé tmavé odstíny pro manikúru

Do dnešního dne probíhají debaty v oblasti krásy a stylu, je možné kombinovat přísné kancelářské prostředí s černou manikúrou.Černá dokonale doplňuje obraz oficiálním oblečením a na konci pracovního dne - ideální pro večerní šaty. Tmavě modrá, vínová, antracitová, modro-černá - některá z možností bude fungovat, a ještě lépe bude vypadat v matné inkarnaci. Nespornou výhodou černé je jeho všestrannost v kombinaci s jinými barvami, hlavní je, že duet má kontrastní odstín, který se vám líbí. Odborníci žádají, aby věnovali pozornost lilku, tmavě modré, fialové tóny - vypadají skvěle a důstojně. Barvy a víno jsou v módě. Nezáleží na tom, zastavíte se na tmavé švestce, vínové nebo třešňové, stejně - to bude vypadat stylově a žensky.

)

Temná manikúra s francouzskou a měsíční manikúrou.

Donedávna byla francouzská manikúra prováděna v klasických bílých a růžových tónech, ale móda neznamená čas, ale rychle přechází k inovacím a v této univerzální a ženské formě manikúry začaly používat tmavé tóny. Zde můžete realizovat všechny své kreativní sny. V první řadě můžete použít kontrastní barvy, například tmavě červenou a černou - tato kombinace dokonale zapadne do obrazu sebevědomé ženy. Za druhé, francouzština s klasickou bílou linií úsměvu a tmavou nehtovou deskou bude vypadat zcela exkluzivně. Bílá barva může být nahrazena jinými lehkými laky, například zlatými aStříbro bude velmi vítané. Nakonec lze elegantní bundu získat kombinací pastelových odstínů s tmavými odstíny a dekorativní prvky nám pomohou přidat další kouzlo, ať už se jedná o kresby, kamínky, tření atd. Všechny výše uvedené mohou být použity v měsíční manikúru, ale můžete použít další trik - "negativní prostor". Pro dosažení tohoto efektu nepotřebujete přelakovat, ani natírat průhledným lakem, malou částí měsíčku.

Matná manikúra v tmavých barvách

Každý ví, že matný povrch vypadá priori elegantně v tmavých odstínech. Matná manikúra je nápadná ve své vizuální sametové struktuře - dodá vášmu manikúru bohatý vzhled. Máte-li zájem o variantu s minimalismem, pak vám bude pravděpodobně vyhovovat monochromatický povlak, ale bude mnohem lákavější vytvořit kontrast nátěrů s použitím lesklých vzorů na matné manikúru. Kromě toho mohou být jednoduché: lehké pásy nebo pár kapek lesku - a manikúra bude hrát novým způsobem. Jedním z jednoduchých a vítězných řešení bude dnes lesklý matný francouzský jazyk. Tkaniny, vločky Yuki, fólie a další dekorační možnosti také dobře ladí s matnou manikúrou, dobře rozlišují akcenty nehtů.

Tmavá manikúra s ozdobnými prvky pro dlouhé a krátké nehty

Jak lesklý, tak matný tmavý manikúra jsou krásné pro zdobení. NeS ohledem na všechny znuděné flitry, fólie, stuhy, písek, se objevily modernější předměty pro manikúru, které v roce 2018 rychle získaly hodnocení. Kamifubuki - Manikúra konfety, které vypadá skvěle na tmavém pozadí a dá vašemu manikúru slavnostní vzhled. Neexistují žádné definitivní styly pro tyto módní jiskry, můžete je uspořádat chaoticky, se světelnými impregnacemi, ve formě vzoru něčeho - rozhodnete se. Rozetřete - Polymerové barvivo by mělo být vtíráno do povrchu nehtové desky, je to způsob aplikace, který určil konečný název tohoto výrobku. Prášky, kamínky a samolepky neztrácejí svůj význam. Prášek se obvykle používá k pokrytí jednoho nebo dvou hřebů, vrstva může být hladká nebo objemová 3D. Velmi důležitá hra s kontrasty, lehký prášek na tmavém povlaku. Drahokamy plně odhalují pokornou klasiku, dávají tmavému manikúru luxus a půvab, zejména v kombinaci s matným lakem. Nálepky jsou často používány k zvýraznění akcentů na prstech, s jejich pomocí, můžete vytvořit skutečné mistrovské dílo, které by mnoho žen závidět.

)

Dekor používající fólii: skutečný design tmavé manikúry

Fólie je dostatečně dlouhá na manikúru a pedikúru, ale v roce 2018 by měla zaujmout vedoucí postavení. Jeho význam lze vysvětlit skutečností, že je snadno dostupný,většina dává neuvěřitelné příležitosti pro vaši kreativitu. Tmavé odstíny jsou dobrým základem pro fólii, což je důvod, proč je fólie dobrým prvkem dekoru v případě tmavé manikúry.

Stručně shrnume. Současný 2018 slibuje první místo v žebříčku pro tmavou manikúru. Hlavní věc je, že najdete svou verzi, která doplní stylový vzhled.