Vše o dovolené v Rusku v létě 2019 - nejlepší moře, hory a vyhlídková střediska

Obsah:

  1. Dovolená v Rusku na moři v létě 2019
  2. Eko-dovolená v Altaj v roce 2019
  3. Letní prázdniny v /ve Karelia 2019
  4. Odpočinek na jezeře Bajkal v létě 2019

Každý rok si každý klade otázku: kam jít na dovolenou v létě? Samozřejmě, mnoho z nich je přitahováno k nabídkám ve formátu "all inclusive". Ale stále to není jediná možnost pro dobrou dovolenou pro celou rodinu. Na území Ruska je mnoho měst pro milovníky různých druhů rekreace. Mezi nimi jsou lázně, exkurze, hory a moře. Proto dnes zvažujeme několik nejoblíbenějších oblastí roku 2019.

Odpočinek v Rusku v létě 2019: kam jít k moři?

Doporučujeme milovníky plážové dovolené na dovolené v Gelendzhiku. Tento resort je ideální i pro děti. Pláže jsou dostatečně čisté, písčité, takže to bude pohodlné i pro ty nejmenší. Kromě toho je tu spousta zajímavé zábavy pro všechny věkové kategorie. A jeden z nejlepších vodních parků dá každému nezapomenutelné emoce. Milovníci outdoorových aktivit ocení procházky v safari parku a plachtění na jachtě a procházky k vodopádům.

Ti, kteří hledají možnosti rozpočtu na dovolenou na moři, by měli jít do Azovského moře. S malými dětmi doporučujeme přijet na Yeisk. Dobré, čisté písečné pláže, stejně jako klidné moře s plochým dnem - to, co potřebujete pro takovou dovolenou. Navíc, tam jsou vždy výrazně méně turistů na moři Azov.

V Yeisk lze najít bydlení pro jakýkoli rozpočet, ale častějituristé se rozhodnou pronajmout v soukromém sektoru. V průměru cena za den začíná od 800 rublů. Nebudete se muset spoléhat na luxusní apartmány, ale ujistěte se, že je vše pro pohodlné bydlení všude. Navíc, pokud si přejete, můžete si vařit jídlo sami nebo se dohodnout na místě na třech jídlech denně. Hotelový servis bude vyšší, což samozřejmě ovlivní konečnou cenu.

Eko-dovolená v Altaj v roce 2019

Dovolená v Altajech je obzvláště oblíbená u aktivních lidí, kteří zbožňují krásu přírody. A můžete sem chodit po celý rok. V letní sezóně turisté dávají přednost aktivním sportům, navíc je zde velmi bohatý výletní program.

Nejpohodlnější způsob, jak se dostat z Moskvy do Altaj, je letadlem. Nejlepší je koupit jízdenku do Novosibirsku, protože cena je poměrně nízká - od 6600 rublů. Můžete se dostat do Bijsku vlakem (cena od 500 rublů) nebo autobusem (jízdné od 600 rublů).

Můžete si také koupit letenku do Barnaul za cenu 10 tisíc rublů. Do Bijsku se dostanete vlakem nebo vlakem. Náklady na jednosměrnou jízdenku jsou asi 500 rublů. Také se můžete dostat do Bijsku autobusem asi 300 rublů. Na druhé straně, Gorno-Altaisk může být dosaženo za cenu 500 rublů. Před hlavní přírodní zajímavosti si taxi nebo pronajaté auto.

Pokud jde o životní podmínky, můžete najít vhodnou možnost pro jakýkoli rozpočet (většinou ceny začínají od 600 Kč)rublů /den). Malé domy s vymoženostmi jsou ideální pro rodinnou dovolenou nebo malou firmu. Kempování se stany je také populární v létě. Obzvláště populární v letní sezóně tábořiště, ale turisté se často stěžují na špatné služby.

Letní prázdniny v Karélii 2019

Neuvěřitelná krása Karélie každý rok přitahuje mnoho turistů. V letních měsících můžete nejen vor, ale i potápění, projet se lodí po Ladoga skerries. Nicméně, volba tohoto směru, vezměte v úvahu místní klima. To je věřil, že nejteplejší letního slunovratu. Během dne teplota vzduchu stoupá na 22 °, i když někdy je vyšší.

Z Moskvy do Karélie (konkrétně do města Petrozavodsk) je nejvhodnější cestovat letadlem. Náklady na vstupenky na léto 2019 začínají od 2600 rublů. Pokud chcete, můžete přijet vlakem do města Petrozavodsk. Cena vstupenky bude samozřejmě nižší, ale cesta bude muset strávit asi 15 hodin. Na druhé straně vlaky z Petrohradu do Petrozavodsk běží za ceny začínající na 1500 rublů. Můžete tam také jet autobusem. Často cena lístku začíná od 600 rublů.

Můžete cestovat po Karélii jako skupina nebo sama. Druhá možnost je každým rokem stále populárnější. Pokud tedy sestavujete cestu, doporučujeme navštívit takové památky jako:

  • mramorový kaňon;
  • Vodopády Kivach a Muzeum přírody v okolí;
  • Pevnost ve Staraya Ladoga.

Odpočinek na jezeře Bajkal v létě 2019

Mnozí z nich chtějí vidět Bajkal. Neměli byste odložit, jít prozkoumat oblast v nadcházejícím létě. Toto místo je pozoruhodné ve své kráse. Nejčastěji pro rekreaci turistů vyberte přístav Bajkal, obec Listvyanka, Sand Bay a další blízká střediska. Než se však rozhodnete pro ubytování, doporučujeme vzít v úvahu jejich zájmy. Koneckonců, mnoho jít do jezera, aby si názory a vyzkoušet vodu. Není to nic za to, že se předpokládá, že Baikal je nejhlubší a nejčistší jezero na světě. Někdo jde rybařit a zbytek preferuje turistické trasy přes rokle a prameny.

Příjezd do Bajkalu není příliš pohodlný. Zkušení cestující proto doporučují z Moskvy letět přímým letem do Irkutska nebo Ulan-Ude. Cena letu není nízká. Často pro jednu osobu jednosměrnou jízdenku z 12 000 rublů. Totéž platí pro turisty z Petrohradu. Z těchto měst do Bajkalu se dostanete autobusem, autobusem nebo lodí. Cena se bude lišit v závislosti na vybrané možnosti.

Při plánování cesty do jezera Bajkal, připravte se na to, že náklady na zbytek pravděpodobně nebudou rozpočtem. Životní náklady ve tříhvězdičkových hotelech začínají od 1700 rublů a v elitních hotelech minimálně 5000 rublů. Mějte však na paměti, že ceny za ubytování se budou lišit v závislosti na zvoleném místě a sezónnosti.

Ve ​​skutečnosti existuje mnohem více zajímavých, vzrušujících a jednoduše neuvěřitelných míst pro létodovolená v Rusku. Naučte se nové směry, jděte na výlet a ujistěte se, že získáte spoustu jasných, pozitivních emocí.