Krásné šaty podzim-zima: trendy 2017-2018

Oblečení lze nazvat jedinečným kusem oděvu. Koneckonců, v něm bude každá dívka bez ohledu na postavu vypadat velmi žensky. To je důvod, proč módní návrháři nikdy nechat stranou. Jaké šaty nabízejí na nošení v období podzim-zima 2017-2018?

Trendové materiály

Období podzimu a zimy není důvodem k tomu, aby jste se popřáli a oblékli si šaty, protože módní návrháři nám dnes nabízejí nejmodernější modely z hustého úpletu, tvídu, sametu a veluru.

Ve skutečnosti, sametové šaty vypadají nádherně. Po správném výběru příslušenství se můžete bez obav vydat na rande, na svátek nebo do divadla.

Pro slavnostní akce návrháři nabízejí šaty vyrobené z drahých materiálů, zdobené gipurou a krajkou.

Módní barvy

\ t

Světlé látky a extravagantní tisky budou relevantní v období podzim-zima. Ale také z univerzálních černých šatů také nesmíte odmítnout. Stylisté jsou přesvědčeni, že nejmodernější barvu lze považovat za barvu, která nejlépe vyhovuje vašemu typu vzhledu.

Znalost módních trendů v nadcházející sezóně vám pomůže vybrat nejlepší možnost a zároveň zůstat stylový. Na vrcholuPopulární žlutá, hořčičná a jejich odstíny. A pro chladné období, kdy mnozí z nás mají na slunci nedostatek, budou právě takoví.

Scarlet a oranžové tóny nebudou o nic méně populární.

Ve sbírkách mnoha designérů lze nalézt šaty modré, růžové a limetkové.

Pokud nejste zvyklí na takové světlé barvy, pak si můžete bezpečně vybrat šaty v pastelových barvách (šedá, broskvová atd.). Poptávky hnědé barvy budou také v poptávce v nové sezóně.

Módní návrhářství

V období podzim-zima se módní návrháři spoléhali na design svých výtvorů.

Pro ty, kteří dávají přednost retro stylu, doporučujeme vybrat si šaty v hrách. Může to být malý hrášek a velké kruhy.

Pásek a buňka v módě po dlouhou dobu. A v nové sezóně se návrháři rozhodli tento návrh neopustit. Konec konců, pruhovaný a mobilní design snadno z nejjednodušší věci udělá klasické mistrovské dílo nebo dokonce večerní outfit.

Také floristika přechází ze sezóny na sezónu. Díky květinovým aranžmá lze i ty nejjednodušší šaty učinit něžnými a romantickými.Květinové motivy jsou vyjádřeny reliéfním vzorem, nášivkou nebo výšivkou.

V nové sezóně podzim-zima nabízejí stylisté vintage šaty zdobené třásněmi, kožešinami nebo peřím.

V nové sezóně se leopardské zbarvení vrací k módě. Zvířecí potisk oděvu okamžitě přitahuje pozornost, což dává obrazu zvláštní kouzlo. Kromě leopard tisk v trendu bude tygr a serpentine.

Neformální Šaty

Móda pro šaty s rukávy v ¾ je v minulosti. Dnes nám designéři nabízejí oblečení s prodlouženým rukávem, který téměř úplně zavírá kartáč. Na pódiu bylo vidět téměř všechny styly šatů s takovými rukávy. Výběrem této možnosti se zamyslete nad tím, co budete nosit. Ideální bude s bundou nebo kabátem s krátkým rukávem.

Šaty a šaty

\ t

Ukazuje se, že letní šaty lze nosit nejen v létě. A někteří návrháři to ve svých sbírkách úspěšně prokázali. Pro období podzimu a zimy jsou šity z teplých, hustých tkanin a kombinovány s košilemi nebo roláky.

Šaty s límcem

Pokud dřívější přísné a dlouhé límce mohly být viděny pouze u samceoblečení, moderní móda nabízí doplnění dámských šatů. Takže teď má každá dívka možnost experimentovat s vlastním obrazem. V nových kolekcích módních návrhářů si můžete prohlédnout šaty s otočným límcem nebo zapnutou placket, které jsou úspěšně integrovány do nejženských a elegantních stylů.

Na vrcholu popularity šatů střední délky, zapnul všechna tlačítka. Boty v tomto případě mohou být jakékoliv - bodce, baletní byty nebo tenisky. Vše záleží na konkrétní situaci.

Šaty na pláště

Je těžké najít dívku, která by v tomto stylu neměla alespoň jedno oblečení. V sezóně podzim-zima jim módní návrháři nabízejí všechny bez výjimky. Pomocí různých doplňků s oděvním pouzdrem můžete vytvořit celou řadu různých obrazů. Kromě toho je tento styl považován za praktický a univerzální. Můžete ji nosit v kanceláři nebo na večírku. Na pódiu jste je mohli vidět v různých délkách as různými možnostmi dekoltu.

Společenské šaty

Chcete zdůraznit svou osobnost? Vyberte si klasické večerní šaty na podlahu. Taková bude populární v novém podzimním období. Šaty z tekoucích tkanin černé, tmavě modré, sněhově bílé a béžové budou relevantní. Další důraz je kladen na lesklé pásy, průsvitné panely a pruhy ve tvaru květin.

Pletené šaty

\ t

Na podzim av zimě, aniž by takové šaty prostě nemůže dělat. Na vrcholu popularity budou těsně přiléhavé pletené šaty bez dodatečného vybavení. Důraz je kladen na velkou smyčku a originální vzory. Skutečné barvy budou čokoláda, žlutá, červená, písčitá a hořčičná.

Denimové šaty

Trendem sezóny bude kombinace romantiky a stylu mládeže v denimové interpretaci. Na první pohled se mohou zdát jednoduché a ne expresivní, ale správným spojením s originální výzdobou, stylovou obuví a dalším příslušenstvím můžete získat dokonalý vzhled.

Zámořský styl

Výhodou tohoto stylu v oděvu je, že všechny ženy si mohou tyto šaty vybrat bez ohledu na jejich postavu. Kromě toho nebrání pohybu vůbec, takže se budete v takových šatech cítit volně a klidně.

Některým se tyto oblečení zdají být příliš jednoduché a opouštějí je, protože se obávají, aby se zdály beztvaré. Návrháři se však snažili prokázat opak. Stojí za zmínku, že se jim to podařilo. Na pódiu byly prezentovány nejen šaty-tašky ve stylu grunge, ale i romantické tuniky, ve kterých je postava příznivě viditelná.

Sledování módních trendů,navrhli známí módní návrháři, můžeme konstatovat, že všechno nové je dobře zapomenuto staré. Proto, aby zůstali v trendu, není nutné úplně aktualizovat svůj šatník. Stačí zkontrolovat vše, co máte, a určitě tam najdete spoustu věcí, které budou v nové sezóně populární.

Jaké šaty nosíte během chladného období?