Stylové džíny ZIMNÍ ZIMA 2018-2019 pro ženy

Nejuniverzálnější a nej praktičtější věc pro dámský šatní skříň lze nazvat džíny. Bez nich to prostě nemůže udělat. Hodí se ke každé ženě a stejně vypadají. Hlavní věc - stačí vybrat správný styl. Je známo, že v nadcházející sezoně se móda vrací k 80-90 letům: nízký pas se stává pro nikoho naprosto nezajímavým a modely s vysokým pasem a středním střihem ho nahradí. Díky tomuto řezu můžete nohy vizuálně prodloužit a zároveň skrýt vady postavy. Oblíbenost získávají také džíny s volným a přímým krejčovstvím. A teď budeme analyzovat nejžhavější džíny trendy 2018-2019.

Džíny milenci podzim-zima 2018-2019

Džíny Boyfriend jsou považovány za jeden z nejvyhledávanějších a nejtypičtějších modelů této sezóny. Popularita získaná především díky měkkosti materiálu, ze kterého je výrobek vyroben. Podle názvu můžete pochopit, že džíny vypadají velmi podobně jako pánské kalhoty, které jsou poněkud ošuntělé a ztratily estetický vzhled. Obecně platí, že v období podzimu a zimy zůstává opotřebení ve výšce módy. Ale stojí za zmínku, že tento styl džíny se stává méně pytlovitým, i když si zachovává svůj uvolněný, volný vzhled. Přítelci jsou dostatečně těsní, aby se drželi na bocích. Na děvčata děvčata vypadají velmi pěkně a stylově.

Dámské džíny se širokými manžetami

Obrátené džíny nejsou první populárnísezóny. Ale na podzim a v zimě 2018-2019 se manžety ještě zvětšují. Jejich skutečná šířka - od 15 cm a více. Tato volba vypadá velmi odvážně.

Skinny džíny na podzim /zima 2018-2019

Pokud jsou milenci skvělí pro dívky s jakýmikoli chybami ve své postavě, pak jsou hubené džíny vyrobeny výhradně pro štíhlou a téměř dokonalou postavu. Tento styl zcela zapadá do pasu a těla. Zpočátku, představa módních návrhářů byla taková, že takové džíny by se měly zcela hodit na hýždě a boky. Máte-li problémy s těmito částmi, takže vypadají vizuálně menší, musíte věnovat pozornost džínám s kapsami umístěnými přímo na přechodu hýždí a boků.

Módní džíny s rovným střihem

Stylistům se doporučuje nosit džíny s rovným střihem zdobeným ve spodní části manžetami nebo třásněmi. Mezi módní trendy v letech 2018-2019 patří minimální světlice, stejně jako některé prvky designu boho stylu: semišové třásně, výšivky nebo kovové prvky. Relevantní džíny s vysokými vzestupy a dlouhými, schovávanými patami. Tento střih je skvělý pro štíhlé dívky s „slušným“ růstem. Džíny jsou jemné s tenkým rolákem z měkkého kašmíru nebo viskózy. Můžete je také kombinovat s etnickými košili nebo volným tričkem.

Móda pro džíny

\ t

Obři průmyslu jedním hlasem nabízejí dívkám neobvyklé rozšířené džíny. Jsou relevantní tak dlouhozkrácení as výraznou expanzí nohy od stehna nebo kolena. Trend a stručné džíny s minimální erupcí. Můžete je kombinovat s tenkými monofonními roláky, pohodlnými pletenými svetry nebo vestami. V létě si určitě vyberete sadu vzhůru a džíny.

Dámské džíny s odíráním

\ t

Modely s efektem odření nebyly na módních přehlídkách v této sezoně široce zastoupeny, ale je známo, že někteří módní výrobci tuto položku zařazují do svých letních sbírek. Pokud potřebujete vyzvednout takové džíny, abyste viditelně skryli pár kilo navíc nebo natáhli siluetu, musíte mít lehce opotřebovaný pás, který není příliš široký a nachází se uprostřed a uprostřed kyčlí.

Džíny s výšivkou - hlavní trend sezóny "podzim-zima 2018-2019"

Ne první rok na podstavci popularity džíny s výšivkou. Unikátní ozdoby nejen zdůrazňují všestrannost vašeho oblečení, ale také přidávají originalitu. Tyto džíny můžete snadno nosit na jakékoli události: zda je to strana nebo datum. Hlavní věcí je samozřejmě výběr správného oblečení pro džíny s výšivkou. Pro konzervativní vzhled si vyberte košili nebo halenku. Výšivka na džínách může být zcela odlišná, počínaje obvyklou geometrií, končící etnickými vzory. Samozřejmě, že květinová výšivka je stále relevantní a zřejmě tento pohledvyšívání neopustí módní podstavec ještě několik let.

Světlé džíny

Pro mimořádné dívky, které nejsou zvyklé být jako všichni ostatní, existuje skvělá volba pro světlé džíny. Takové možnosti nejsou považovány za praktické, ale často se nacházejí ve sbírkách módních návrhářů na módních přehlídkách 2018-2019. S takovými džíny budete určitě schopni vyčnívat z davu a budete středem pozornosti.

Módní značkové džíny s potiskem

\ t

Tisk je nejoblíbenější a nejvyhledávanější šperk, díky kterému budou vaše džíny jasnější, chytlavější a originální. Oblíbeny jsou obrazy rostlinných motivů, motýlů, srdcí v bohatých odstínech červené, zelené nebo modré. Neméně působivé samolepky, pruhy, potisk s hvězdami a pruhy. Místo tisku, návrháři někdy zahrnují dekor ve formě náplasti. Trendy náplastí mohou být šity na zadní nebo přední straně džíny.

Dámské vojenské džíny

Vojenský zahrnuje khaki, elegantní odstíny šedé, tmavě modré, pískové barvy a kamufláž. Stejně jako dekorace ve formě náramků, rozkazů, emblémů, odznaků, štítků. Některé modely mají velký počet kapes, rovný řez s čirými liniemi. Džíny ve stylu minimalismu jsou také běžné. Tlačítka z různých materiálů jsou skutečným prvkem výzdoby pro tuto sezónu.

Nyní víte, jaký styl a styl džíny musíte vybrat pro rok 2018-2019. Po těchto tipů, budete určitě vypadat nádherné a velkolepé v každé situaci!