Top 10 nejkrásnějších míst Krymu

Krym je koutem naší planety, která obsahuje všechna kouzla světové přírody. Rozmanitost krásy poloostrova Krymu fascinuje svou rozlehlostí stepí a krásou pohoří, tajemstvím místních řek a atraktivitou zelených údolí. Krymská léčebná jezera jsou nepostradatelnými pomocníky v procesu udržování Vašeho zdraví. Parky a chráněné lesy lákají svou jedinečností a historickými památkami, šlechtickými statky a tajemnými jeskyněmi fascinuje jejich přitažlivost. Pobřeží Černého moře je jedním z nejlepších míst k relaxaci. V našem článku se pokusíme říct o těch nejúžasnějších a nejkrásnějších místech poloostrova, které byste určitě měli vidět, ale s tím, co začít - rozhodnete.

Nejkrásnější místo na Krymu: fotografie vlaštovčího hnízda

Vlaštovčí hnízdo je hradní muzeum, které začíná svou historii již od starověku. Chcete-li si vychutnat nejkrásnější výhled na Černé moře z vyhlídkové plošiny hradu, je nutné překonat 1200 kroků, ale stojí to za to, protože vlaštovčí hnízdo je historickou památkou, kterou musíte vidět na vlastní oči. Není divu, že hrad je znakem Krymského poloostrova. Budova se nachází v blízkosti města Jalta, v obci Gaspra, na mysu Ay-Todor. Jako vzhled lze říci, že vlaštovčí hnízdo je uměleckým dílem připomínajícím dokonalé hnízdo pro polykání, které se vznáší mezi oblohou a mořem. Z dálky přitahuje maličká krásná budova oko a láká svou krásou.

Balaklava Bay - nejkrásnější místo na Krymu pro rekreaci

Bay, který se nachází v Balaklava - to je jedno z nejatraktivnějších míst nejen na Krymu, ale celého světa. Kromě toho, záliv je historické dědictví Ruska. Jeho historie sahá až do osmého století před naším letopočtem. Kromě historické hodnoty, Balaklava Bay je rájem přírody, kde okouzlující, velmi čistá voda Černého moře, báječná příroda a magické hory lákají turisty. Nejčistší pláže zvou rekreanty a mírné, teplé klima poskytne nezapomenutelnou dovolenou.

Nejkrásnější místo na Krymu: fotografie s popisem Livadského paláce

Po odjezdu z města Jalta na tři kilometry se dostaneme do Livadského paláce. Mezi nejkrásnějšími parky, s unikátními rostlinami, patří Bílý palác, postavený dekretem císaře Mikuláše II. Turisté jistě navštíví toto místo, prozkoumají pokoje paláce, procházku po historických stezkách, procházku mezi krásnými záhony parku a relaxaci na původních mramorových lavičkách.

Vorontsov Palace - jedno z nejkrásnějších míst na pobřeží Krymu

Další pozoruhodné architektonické místo, které je třeba navštívit, je Vorontsovský palác. Palác je opravdovým mistrovským dílem devatenáctého století, nádherným místem pro zvědavé turisty. Tento hrad se nachází ve městě Alupka, v blízkosti hory Ai-Petri. Zámek, v kombinaci s parkem, ve kterém se nachází, si zaslouží vaši pozornost. Architektura Vorontsovského palácefascinuje svými budovami a krása parku doplňuje celý soubor krásného místa na Krymu.

Nejkrásnější místa Krymu: povaha botanické zahrady Nikitsky

Jak? Byli jste na Krymu a nenavštívili jste světově proslulou botanickou zahradu? To musí být provedeno bez selhání, a pak můžete bezpečně říci, že jste viděli krásu celého poloostrova Krymu. Botanická zahrada Nikitsky je jedním z nejdůležitějších míst poloostrova a tento titul si právem zaslouží. Botanická zahrada, ve skutečnosti, výzkumná instituce, která obsahuje velkou sbírku rostlin Krymu. Chcete-li zobrazit výstavu motýlů, jděte kolem zeleného labyrintu, podívejte se na krásnou výstavu orchidejí, a ujistěte se, že za unikátní skleník kaktusů, budete potřebovat více než jednu hodinu, takže ušetřit čas, to není pro nic za to, že jedinečná povaha zahrady láká a nenechá turisty jít až do dokud neuvidí svou krásu.

Údolí démonských démonů je nejkrásnějším místem na Krymu, které stojí za to vidět

.

Dalším zajímavým místem, které láká svou tajemností, je údolí duchů, které se nachází v horském masivu Demerdzhi. Údolí je nejzáhadnějším místem poloostrova, který má mnoho pověstí o původu, ale v jednom vědci jsou si jisti, že historie formování údolí jde daleko zpět. Jakmile se ocitnete v údolí strašidel, ocitnete se obklopeni kamennými sloupy různých tvarů, což vám dává možnost energicky si představit krásu kolem vás. Skálybizarní formy přitahují návštěvníky. Velmi krásný pohled, když mlha padá do údolí, a to se stává velmi často, takže budete pravděpodobně moci vidět tuto krásu.

Emerald Lake

Název jezera je barva vody nejčistšího jezera. Když se podíváte na vodu smaragdového jezera z dálky, jeho barva je mimořádným malachitovým odstínem. A voda je tak jasná, že můžete snadno vidět krajiny na dně jezera. Na břehu Smaragdového jezera vás čeká nádherně relaxační dovolená. Příroda vás uvolní a odpojí se od vnějšího světa. Emerald Lake je nutné vidět místo.

Vodopád Jur-Jur

Nyní půjdeme do okresu Alushta. Jur-Jur je jedním z nejkrásnějších vodopádů nejen tohoto regionu, ale celého Krymu. Fascinující krása padající vody zanechává nezapomenutelný dojem. Lezení po lesní cestě k vodopádu Jur-Jur získáte spoustu nádherných dojmů o kráse okolní přírody. Škoda, že v nejsilnějším teple vodopád pravidelně vysychá.

Krym: nejkrásnější místo u moře je Cape Fiolent

Taková přímořská krajina není nikde k nalezení. Čistá voda Cape Fiolent láká turisty. Krásný proces setkání strmého břehu s pěnivý, mořská voda okouzlí. Na jedné straně mysu - nekonečné rozlohy nejčistších vod Černého moře, a na druhé straně visely skály, jako by plovaly ve vzduchu.

Příroda Krymu: fotografie nejkrásnějších míst mysuChameleon

Když vezmeme v úvahu Cape Chameleon z boku, nebojte se, váš zrak vás nezklame - to není dinosaurus, který sklonil hlavu, aby pila vodu. A ani chameleon, který mění barvu několikrát denně. Jedná se o skalní soubor vytvořený přírodou a nacházející se v blízkosti vesnice Koktebel. Je těžké říct o tomto místě, to musí vidět.

Dnešní publikace neobsahuje informace o všech nejkrásnějších místech poloostrova. Poté, co vidíte alespoň místa uvedená na Krymu, získáte neuvěřitelné potěšení a návštěva jim poskytne nezapomenutelný dojem pro život.