Levná dovolená v Sandy 2018. Útulná idyla na pobřeží Krymu

Obec Peschanoe se nachází v útulném místě na Krymu, jen 30 km od Sevastopolu. Dovolená zde může být nazývána klidná a klidná, proto je často vybírána rodinami, které cestují s malými dětmi, a těmi, kteří jsou unavení z shonu velkých měst. Neexistují žádné průmyslové podniky a hlučné dálnice a vzduch je nasycen vůní moře, stepních trav a jehličí.

Jak se tam dostat

V Peschanech není železniční stanice. Jediný způsob, jak se sem dostat, je proto autobusem nebo autem.

Denně se koná přibližně 20 autobusových linek ze Simferopolu do Peschany, z nichž některé jezdí přímo z letiště. Ostatní odjíždějí z autobusového nádraží Kurortnaya, které se nachází v blízkosti vlakového nádraží. Cena jízdenky na autobus je 85 rublů.

Osoby, které cestují autem z terminálu trajektu, by měly navazovat na Simferopol. Odtud se dostanete do vesnice Peschanoe.

Odpočinek v Sandy 2018: soukromý sektor, hotely, rekreační střediska

Navzdory skutečnosti, že resort se nachází na jižním pobřeží Krymu a takové Evpatoria a Simferopol se nachází v blízkosti, ceny za ubytování zde lze nazvat rozpočet.

Ubytování v soukromém sektoru je nabízeno od 200 rublů na osobu a den. Můžete si pronajmout chalupu pro velkou společnost přímo na pobřeží za 3-4 tisíc rublů denně. Výhodou bydlení v soukromém sektoru může být útulná a domácká atmosféra.

Kromě toho zde můžete zůstathotel nebo penzion. Všechny nabízejí aktualizovaný počet pokojů se vším potřebným pro pohodlné ubytování turistů. Náklady na pokoje zde začíná od 1000 rublů za den. Nejoblíbenější rekreační střediska v obci jsou: Rendezvous, Victoria, Sandy Summer a Hotel Arabella.

Výkon

Turisté, kteří se usadí v soukromém sektoru, obvykle vaří vlastní jídlo. K tomu jsou jim k dispozici vše, co potřebují. Hotely, penziony nabízejí svým hostům komplexní jídlo.

Kromě toho, v obci je mnoho kaváren, barů, pizzerií, restaurací a restaurací, kde můžete mít chutné a levné jídlo. Průměrná kontrola v pizzerii je asi 300 rublů, kavárna - 600 rublů, restaurace - 1000 rublů.

Odpočinek v Sandy Beach

Pláže obce jsou většinou písčité, ale jsou zde i malé oblázky. Hloubka a sklon se liší všude. V tomto případě jsou všechny pláže v obci zdarma a vybavené vším potřebným pro odpočinek (lehátka, slunečníky, kabiny, atd.). Volejbalové a jiné plážové sporty jsou téměř všeobecně organizované.

Milovníkům outdoorových aktivit budou nabídnuty všechny druhy vodních aktivit (jízda na katamaránu, vodní skútr, banán, padák atd.). Náklady na vodní zábavu od 200 do 2000 rublů.

V blízkosti hory Lukull je divoká pláž, kde turisté se stany rádi zůstávají.

Atrakce a zábava

\ t

Pokud jde o atrakce, v Sandy jsou téměř neexistující. Nicméně, turisté budou moci navštívit Ust-Alminsky místo starověkého osídlení. V roce 1969 získalo toto místo status národní památky. Osada byla postavena ve 2. století př.nl, Scythians, kteří žili na těchto územích. V té době bylo toto město obrovské a druhé místo Scythian Neapol. Historie tohoto místa je bohatá a zajímavá, takže každý bude mít zájem o návštěvu osady.

Dalším lákadlem je památník, postavený na počest bitvy u Alminy. Stalo se to v roce 1854. Rusové pak bojovali se sjednocenou armádou Turků, Francouzů a Britů. Komplex byl postaven na místě památníku postaveného v roce 1877 Brity.

V Sandy nejsou žádné další atrakce. Ale turisté budou vždy nabídnuty výlet do Sevastopolu nebo Bakhchisarai, během kterého budou moci vidět Khanův palác, Sapun Mountain, jeskynní klášter, Chufut-Kale, zříceniny Chersonese a další zajímavá místa. Náklady na exkurze v rozmezí 150-1500 rublů.

I přes skromnou velikost obce a relativně malý počet turistů je zde zábavní infrastruktura vynikající. Na pláži se turisté mohou projet banánem, katamaránem, skútrem, skluzavkou nebo potápěním.

Ti, kteří chtějí prozkoumat oblast kolem Sandy a obdivovat úžasnou přírodu, budou nabídnuti k pronájmu kol nebo skútrů.

Každý rok se v obci otevírá stále více barů, diskoték a nočních klubů. Nejoblíbenější mezi mladými lidmi se již staly kluby "Tantra Beach" a "Buddha Beach".

Pro malé děti je k dispozici zábavní park, kde se nacházejí různé atrakce, můžete jet autem nebo poníkem. Velmi často cirkus přichází na turné v Peschanoe, který nabízí různé zajímavé představení.

Výhody a nevýhody rekreace

\ t

Obec Peschanoe každoročně vybírá stále více turistů. Nejdříve je sem přitahuje:

  1. Mírné klima, které je skvělé pro batolata. Dovolená zde trvá od května do konce září.
  2. Osada má výhodnou polohu. Vzhledem k tomu, že se nachází v blízkosti Bakhchisarai a Sevastopol, turisté budou moci se sem dostat bez problémů. Mají také dobrou příležitost prozkoumat zajímavé památky těchto středisek. Náklady na výlety jsou poměrně cenově dostupné.
  3. Sandy se nachází v ekologicky čisté oblasti poloostrova. Zde, čisté moře a čerstvý vzduch.
  4. V obci se nacházejí nejen malé oblázkové pláže, ale i písečné pláže. Zároveň jsou všechny zdarma, čisté a pohodlné.
  5. Náklady na bydlení zde jsou nejnižší na celém jižním pobřeží.
  6. Na plážích není ani na vrcholu sezóny mnoho turistů.

Mezi nevýhody patří:

  1. Obec je malá a je zde malá zábavní a jiná infrastruktura. Proto se milovníci stran v Sandy mohou zdát nudní.
  2. Některé písečné pláže jsou velmi úzké a nacházejí se přímo pod strmým kamenným pobřežím, kde hrozí nebezpečí sesuvů půdy.
  3. Neexistují zde prakticky žádné atrakce, ale turisté jsou nabídnuti na výlet do Bakhchisarai nebo Sevastopolu.