Stylové nápady pastel manikúra 2018

Krásná, módní manikúra nejen přitahuje pozornost k prstům, ale také dokonale zdůrazňuje obraz. Proto, mnoho dívek, výběr odstínů, vzít v úvahu barevné schéma jejich šatníku v určité sezóně. To je správné rozhodnutí, protože pomáhá vytvářet kompletní obrazy. V roce 2018 doporučujeme věnovat pozornost pastelovým odstínům manikúry. Jsou perfektně kombinované, což vám umožňuje vytvářet různé možnosti designu.

Výhody manikúry v pastelových odstínech

Na rozdíl od všeobecného přesvědčení je možné zdůraznit nehty nejen pomocí jasných odstínů. Pastelové barvy jsou také skvělou alternativou. Jsou vhodné i na podzim-zimní sezónu, kdy si každý vybere temné barevné schéma. Kromě toho mají mléčnou základnu, díky níž je povlak vždy hustší a intenzivnější. Souhlasím, je to významná výhoda.

Pastel manikúra, skutečný trend roku 2018, se stal skutečným trendem roku 2018. To není překvapující, protože je kombinován s jakýmkoliv obrazem a stylem. Pro skutečné módy - to je univerzální možnost. Kromě toho, taková manikúra nikdy nebude příliš jednoduchá nebo nudná, protože je zde dost různých odstínů. Nejoblíbenější tento rok bude: levandule, máta, růžová a modrá. Mohou být bezpečně spojeny nejen mezi sebou, ale i s dalšími, jasnějšími tóny.

Pastel Manikúra Decorvítejte, ale nezneužívejte ho. Vyberte si zajímavé detaily a použijte je jako přízvuk. Pouze tak bude vypadat harmonicky. Nejoblíbenější je tření, ražení, jiskry nebo jednoduché kamínky. Jsou však možné i další možnosti, vše záleží na vaší představivosti.

Pastel manikúra: módní trendy 2018

Taková široká škála barev vám umožňuje experimentovat a realizovat téměř jakoukoliv představu. Přesto doporučujeme věnovat pozornost tomu, jaké varianty designu budou v roce 2018 relevantní.

Vícebarevné měsíčky

Kombinace jasných barev v jednom manikúru často vypadá bez chuti, což neplatí pro pastelové barvy. Vypadají skvěle a jsou vhodné nejen pro letní sezónu.

Existuje mnoho možností, které lze učinit. Například pro zakrytí každého nehtu jiným odstínem. Různé tóny stejné barvy na každém prstu vypadají méně stylově. Tím se dosáhne gradientového efektu. Můžete také zdůraznit a malovat jeden nebo dva měsíčky v jiné barvě. Existuje opravdu mnoho způsobů, jak se spojit, takže si určitě vyzkoušejte alespoň několik možností.

Klasický akt

Pastel manikúra samozřejmě vypadá přirozeně, jak je to jen možné, ale zároveň elegantní. Tato možnost je ideální pro každou příležitost. Proto není neobvyklé, že si nevěsta vybírá. Často je doplněn nenápadným dekorem v podoběněkolik kamínků, flitrů nebo jemných vzorů. Nahá je navíc vybrána mnoha dívkami, které pracují v kanceláři. To není překvapující, protože to bude vhodné i v podmínkách přísného oblékání.

Květinový tisk

Vzhledem k tomu, že barevné schéma je velmi jemné, květinový vzor bude v kombinaci s ním vypadat skvěle. Přidá do obrazu nádech romantiky a zdůrazní ženskost. Pokud jde o samotný tisk, není nutné, aby byl ve stejném odstínu. Možnosti kontrastu nejsou o nic méně stylové. Navíc se díky tomu můžete zaměřit na manikúru.

Pro ty, kteří plánují takový design doma, doporučujeme použít další nástroje. Například, štětec udělá slušnou volbu jen když vy dobříte dobře. Začátečníci mohou používat obtisky. Díky tomu můžete snadno vytvořit libovolný design.

Manikúra francouzštiny a Měsíce

Bez ohledu na to, jak velké jsou trendy v oblasti změny návrhu nehtů, bude také relevantní francouzská a měsíční manikúra. Chcete-li to trochu diverzifikovat, navrhují návrháři na nehty přidání pastelových odstínů. To znamená, že je můžete bezpečně kombinovat a vytvořit barevnou verzi francouzské manikúry.

Měsíční manikúra umožňuje experimentovat více. Koneckonců, můžete použít jemné odstíny nejen jako primární barvu.Vypadá to krásná kombinace dvou barev, když se jedna používá jako základna, a druhá - na vyplnění díry. V případě potřeby můžete manikúru ozdobit kamínky nebo drobnými třpytkami. Díky tomu bude ještě stylovější.

Gradient

Měkkost pastelových odstínů je ještě lépe dopravována v gradientovém provedení. To však neznamená, že stojí za to míchat několik barev. Naopak dva nebo tři tóny budou vypadat mnohem přitažlivěji. Například, růžový marshmallow odstín s modrou je skvělým řešením, pokud chcete, aby co nejjemnější, sofistikované verze. Také gradient nelze použít na všechny nehty, ale pouze jako důraz na jednu nebo dvě.

Stylová geometrie

Geometrický design je vždy velmi populární. To není překvapující, protože to vypadá skvěle nejen ve světlých nebo tlumených barvách, ale také v pastelových barvách. Hlavní však není, aby byl výkres příliš velký. Jinak může design vypadat směšně.

V roce 2018 doporučujeme podívat se na minimalistické návrhy. S jejich pomocí můžete zdůraznit něžnost pastelových manikúr. Doma je nejlepší udělat to s pomocí stopování, protože vám to umožní, aby byl obraz co nejjasnější a nejpřesnější. A to je skvělé řešení, zejména pokud se chystáte aplikovat na několik nehtů.

Pastel manikúra již není považována za možnost výhradně pro letní sezónu. V roce 2018 můžete bezpečně kombinovat odstíny a zvolit takový design, i když ve vašem šatníku převládá černé oblečení. Proto se nebojte experimentovat a při vytváření návrhu se řídit vlastními preferencemi.