Dámské kalhoty: nové položky ve světě módy v sezóně podzim-zima 2017-2018

Vysoká móda se neustále mění, návrháři nabízejí modely kalhot jeden lepší než ostatní. Jak se správně rozhodnout, zda jsou všechny kalhoty, módní v této sezóně, atraktivní svým vlastním způsobem? Především pro vás představujeme publikaci o tom, které modely dámských kalhot, barev a tkanin pro jejich šití jsou v této sezóně relevantní.

Dámské kalhoty šedé odstíny

\ t

Přísný, ale zároveň ženský - takový „charakter“ v módních modelech šedých kalhot. Po dlouhou dobu šedá barva není spojena s "myší". Všechny „padesát odstínů šedé“ jsou velmi oblíbené a často je využívají slavní světoví couturiers. Kalhoty z luxusní americké značky „RALPH LAUREN“, gruzínské značky „AVTANDIL“, mladé anglické značky „LAKO BUKIA“ v této sezoně budou užitečné nejen pro obchodní jednání s šálkem dobré kávy. Mohou jít kdekoli, v kombinaci s celou řadou věcí - od elegantních po sportovní.

Modely černé kalhoty: klasické a nejen ...

Dámské modely černých kalhot jsou dobrým nápadem, pokud potřebujete vypadat elegantně a diskrétně. Svědčí o tom příklady originálních bohémských kalhot slavných značek „RALPH LAUREN“ z Ameriky, „TAMUNA INGOROKVA“ z Gruzie, „ISABEL MARANT“. Elitní francouzská módní značka SAINT LAURENT představila sametové černé modely a návrháři americké značky WOLK MORAIS nabízejí kratší styly černých klasických kalhot pro ženy, protože podle názoru stylistů nejsou moderní nohaviceskrýt.

Červené kalhoty: přitahování pozornosti

Kalhoty jednobarevných jasně červených odstínů se objevily na módním Olympu již v loňském roce. Tento podzim, trendy se nezměnily - světlé kalhoty stále vládnou míč. Červené modely nejen z tkaniny, ale také z pravé kůže, jsou zastoupeny ve sbírkách světových značek: „TAMUNA INGOROKVA“, „AVTANDIL“ a „WANDA NYLON“. To je to, co je nosit? S neutrálním nízkým klíčem: bílá, béžová, šedá nebo černá. Pěkné a módní topy s elegantním potiskem jsou také pěkné. Původním řešením je nosit tónové boty s jasnými kalhotami. Toto vizuálně prodlužuje nohy a dělá štíhlejší postavu.

Stylové kalhoty - harémové kalhoty

Většina žen se chce cítit v pohodě a uvolněně, což je možné díky módním kalhotovým kalhotám, které způsobí spoustu nadšení a kouzla. Hořčičný odstín takového modelu dámských kalhot je v aktuální sezóně prezentován značkou „WANDA NYLON“. Kalhoty nebo kalhoty nebo jak oni jsou voláni stylisty Aladdin kalhoty, zůstal nejrelevantnějším modelem kalhot v módní sezóně.

Kalhoty s podvazky

\ t

Pokud nosíte kalhoty s podvazky, úspěch s mladými lidmi je zaručen! Stereotypy, které jsou podvazky mužského stylového příslušenství, byly dlouho vymazány. Dámské modely na podvazky jsou obzvláště elegantní a dávají postavě požadovanou štíhlost. Elegantní sexy kalhoty s podvazky jsou prezentovány na pódiích amerických značek "RALPH LAUREN" a "WOLKMORAIS.

Módní kožené kalhoty

Těsně přiléhající kožené kalhoty jsou skvělou volbou pro elegantní a aktivní ženy. Nejen že vypadají krásně, ale také opticky prodlužují nohy. Světové módní značky „AVTANDIL“, „HERM“ S, „SAINT LAURENT“, „WANDA NYLON“ a belgičtí avantgardní návrháři značky „ANN DEMEULEMEESTER“ nabídli v této sezoně stylové kalhoty z pravé kůže. Podle Vašeho přání, nálady nebo chuti můžete nosit stylovou halenku s koženými kalhotami.

Velvet a saténové modely módních dámských kalhot

\ t

Vytváří dojem mimořádných svěžestních sametových a saténových dámských kalhot. Módní šířka a brilantní textura kalhot tvoří vrchol. Zejména takové zajímavé nabídky od „ANN DEMEULEMEESTER“ a „DRIES VAN NOTEN“ potěšily fanoušky kalhot.

Neobvyklý design kalhot pro ženy

\ t

Fanoušci extravagantního stylu značky "SACAI" a "BALMAIN" nabízejí v této sezóně neobvyklé styly dámských kalhot. Pokud jste chtěli něco nového a vtipného, ​​pak nestandardní kalhoty jsou to, co potřebujete!

Dámské kalhoty ve stylu Free a la 80s

Kalhoty by měly sedět, jako by na vás šily. To je, jak můžete popsat kalhoty, které již dlouho získal slávu a jsou populární dodnes. Velkolepé modely s ozdobnými drážkami a měkkými záhyby v pase vycházely z módních přehlídek ISABEL MARANT a WANDA NYLON

.

Teplé nafukovací kalhoty pro hlubokou zimu

\ t

Nejuniverzálnějším modelem ochrany před dusným chladem této sezóny je „povinnost“. Za chladného počasí se musíte teple oblékat. Takové zahřáté nahuštěné kalhoty a daleko od stylu „lyžařských sportů“ jsou zastoupeny ve sbírce značek „MATÉRIEL BY ALEKSANDER AKHALKATSISHVILI“, „ALEXANDER WANG“.

Aktuální modely dámských kalhot s potiskem v této sezoně

Populární Strip

Módní návrhářské kalhoty v tenkém tmavě modrém proužku od známých značek „BOSS“ a „ISABEL MARANT“ pomohou vytvořit stylový vzhled, který vypadá velmi dynamicky a omlazuje.

Klec - trend sezóny

Kostkovaná ozdoba je tajemstvím úspěchu sbírek a oblíbeným motivem podzimní sezóny značek MANSUR GAVRIEL a BOSS. V kostkovaných kalhotách budete vypadat elegantně a zároveň zcela uvolněně a růžové tóny kostkovaných kalhot ze značky HERMS dodají obraz romantismu a ženské sexuality.

Ženský hrášek

Ideální volba pro módní kraťasy - kalhoty s potiskem v malých puntíkách, které se staly módními již dávno a jsou přítomny na módní přehlídce značky „ISABEL MARANT“. Takový veselý tisk může vytvořit moderní a velkolepý soubor.

Sportovní a zároveň ušlechtilé siluety kalhot v tradičních barvách vám nedovolí ztratit se v šedivosti městského shonu. Na zásluhách nohavic řekl hodně a opakovaně. Jistědoplňte svůj designový model dámské kalhoty v této sezóně! Před nákupem si však vyzkoušejte několik modelů. To je nezbytné k tomu, abyste se znovu ujistili, že je to „vaše věc“.