Módní halenky 2018

Halenka je jednou ze základních věcí pro ženský šatník. S jeho pomocí můžete vytvořit nejen obchodní image, ale i večerní nebo romantický luk. Kolekce designérů z roku 2018 nás ohromí svou rozmanitostí. Květinové a abstraktní tisky, vlna a krajka - naprosto všechno je zde smícháno. A zdá se, že to nejsou všechna překvapení, která pro nás módní návrháři připravili.

Módní úprava

V nové sezóně se návrháři rozhodli vážně pracovat na zdobení halenek. Současně, dekor, který používali, zaujme svou velikostí. Teď je to hlavní úkol.

Šípkové volány budou populární v roce 2018. Mohou být umístěny svisle i vodorovně, zabírají přední a zadní police.

Trendem budou objemné rukávy a jabotové obojky. Vypadá to zajímavě vložit na hrudi, což vytváří efekt vyhlazování.

Bylo rozhodnuto dát halenku romantiku za pomoci raketoplánu. Oblékli halenku bez rukávů.

Novinkou v roce 2018 jsou šifónové halenky, ve kterých je povrch podobný závěsu přes rameno. Zároveň je druhý rukáv ozdoben úzkými proužky látky. Podobné dekoracezároveň vytváří efekt luxusu a excentricity.

Nový dech získal aplikaci guipure. Saténové a šifónové halenky zdobené krajkovým materiálem. Samotná aplikace může zaujmout určité místo nebo zakrýt celý povrch výrobku.

Jako ozdoba pro prodlouženou halenku, ramenní popruhy s dlouhým třásněm, kožené opasky byly použity a obojky byly zdobeny těžkými kameny.

Halenka s lukem

Když už mluvíme o lukách, mnozí si představují, že 2 pásky jsou svázány dohromady, což je pokračování límce. Ale tato verze luky v nových sbírkách, přinejmenším. Teď se rozhodl dát původní dotek.

Klasický luk. Obojek, který se skládá z 2 vázaných stuh v módě, se díky Coco Chanel vrátil v minulém století. Dnes můžete také najít takovou možnost s jediným rozdílem - obrovskou velikostí samotného luku.

Motýlek založený na lemu blůzy je výsledkem prodloužení „ocasu“. Takové nestandardní uspořádání činí výrobek velmi originálním.

Luk ze dvou polic, svázaný dohromady. S tímtotakové spojení bylo jediným upevňovacím prvkem blůzy.

Svorka. Zajímavým pohledem je stojací límec, kolem kterého je ovinuta stuha, případně vázaná ve tvaru luku.

Dlouhé stuhy, které vypadají spíše jako kravata mužů, jsou skromně svázány dohromady. Návrháři tak zvládli původní tvar luku.

Transparentní halenky

Průsvitné tkaniny již přitahují pozornost ostatních. V kombinaci s módním a originálním střihem se stávají skutečným mistrovským dílem. V roce 2018 budou oblíbené jak jednobarevné halenky z těchto materiálů, tak výrobky zdobené různými dekoracemi.

​​

Chiffonovi se již podařilo získat srdce dívek. A v nové sezóně návrháři představili obrovské množství halen z této tkaniny. K dispozici jsou jak obyčejné šaty, tak halenky zdobené květinovým potiskem nebo zdobené nášivkou, vlnami a volánky.

Kromě šifonu používali módní návrháři krajky, krajky a organzu. Guipure blues mají většinou přímý řez, takže neobvyklé rukávy byly použity k tomu, aby dodaly produktu originalitu.

Dokonce i malá krajkavložky na halence mohou přitáhnout pozornost. A co mohu říci, pokud je celý výrobek vyroben z krajky. Kombinace prolamovaných a hustých materiálů vypadá mimořádně.

Blůza

Po práci na tomto stylu ji návrháři zcela zbavili jednoduchosti. A není to jen o barevných řešeních, ale také o originálním střihu. Jedná se o široké nebo rozšířené manžety, volánky, které obepínají celý rukáv, náplast, atd.

Pouzdro blesku

Takové blůzy jsou již dlouhou dobu úspěšně využívány pro obchodní a rekreační úkryty. Novinkou nové sezóny je neobvyklá délka a šířka samotných baterek a jejich umístění na rukávu.

I nejjednodušší halenka s rukávem ve formě baterky se okamžitě stává originálním. Stylový vzhled lucerny z lehkých, tekoucích materiálů. Husté tkaniny dávají oblečení extravagance s nádechem futurismu.

Blůzy v zámoří

Zvláště populární v roce 2018 budou nadrozměrné halenky z děrovaných materiálů. Dokonale se mísí s kalhotami. V tomto případě může být perforace částečná a umístěna pouze na jednom místě nebo zakryje celý povrch výrobku.

Asymetrické halenky

HalenkyAsymetrický střih, prezentovaný ve sbírkách z roku 2018, zasáhl módu mizernou proporcionalitou a mimořádnými liniemi. Asymetricky přizpůsobený límec, rukávy nebo lem se před námi objevily ve zcela nových formách.

Modely, ve kterých se pravá a levá strana liší v délce, zůstávají relevantní. Chcete-li se stát hvězdou na jakékoli párty, můžete si vybrat halenku bez jednoho rukávu nebo model s ocasem šitým pouze na jedné straně.

Blůzy s vysokým krkem

V chladném období budou poptávány modely s vysokými hrdly. Takový styl je schopen zdůraznit eleganci ženského krku.

Důraz na bedrech

V roce 2018 se návrháři rozhodli zaměřit se na dívčí ramena. Od 80. let minulého století se k nám vrátily rovné modely, v nichž ramena vyčnívají za kyčelní linii. Současně, stylisté navrhnou zdůraznit pas s pásem, aby změkčil obraz.

Otevřená ramena budou také populární. Tyto blůzy jsou ideálně kombinovány s těsnými kalhotami nebo krátkou sukní.

Baskické blůzy

Baška je dnes populárnější než kdy jindy. Tento prvek doplňují nejen halenky, ale i bundy, sukně, šatyatd. Díky širokému límci v pase se i ta nejjednodušší halenka stává neobvyklou věcí.

Módní tisk

V roce 2018 nezmizí hrachové a květinové motivy, s nimiž jsou ženy módy obeznámeny, svůj význam. Mezi novinkami sezóny - světlé futuristické tisky. Toto je různá abstrakce, kreslená a prostorová témata.

Buňka bude v nové sezóně obzvláště populární.

Mnohé z halenek, které návrháři představili pro novou sezónu, byly skutečným průlomem ve světě módy. Slavnostní a každodenní, přísné a romantické - všechny jsou vytvořeny tak, aby každá dívka měla možnost maximalizovat svou individualitu.