Geometrická manikúra - 2018: nejlepší nápady a exkluzivní možnosti na fotografii

Geometrické ornamenty v manikúru jsou poměrně novou a specifickou oblastí v designu nehtů. Tato skutečnost však nebránila tomu, aby se geometrická manikúra stala populární a žádanou mezi mnoha ženami. Zvláště často je používán obchodními ženami, protože závažnost hladkých linek je velmi harmonicky kombinována s kancelářským stylem v oblečení a způsobem obecně. Jaké jsou možnosti pro geometrickou manikúru nabízet moderní umění nail v roce 2018?

Základní principy geometrické manikúry - 2018

Již v samotném názvu "geometrické manikúry" je definována technika provedení návrhu nehtů. Může to být různé geometrické tvary: trojúhelníky, čtverce, kruhy, lichoběžníky, kosočtverce, ovály, půlkruh, hranoly, pyramidy, koule, elipsoidy, hranolky, tori, válce a mnoho dalších. Při vytváření neobvyklých geometrických tvarů na nehtové desce se pro manikúru používají speciální nástroje, ale zkušené mistři nehtů používají lehké pohyby kartáče, aby se vyrovnali s jakýmkoliv geometrickým tvarem.

Módní pásek nebo účinná geometrická manikúra s linkami

Mistři pro začínající manikúru by se měli snažit začít s jednoduchými geometrickými tvary - rovnými čarami a segmenty a poté, co zvládnou složitější techniky geometrické manikúry. Nejjednodušší způsob provedení geometrických linií je tenký štětec na manikúru. Proč právě tenké? Ano, protože tloušťka štětce závisípřesnost a rovnoměrnost linií geometrické manikúry. Můžete použít nástroje po ruce, například párátko. Obecně platí, že existuje celá řada příslušenství pro manikúru, které usnadňují vytvoření geometrického designu: kovové pásky, ražení, hadry, pásky a mnoho dalšího. Po vyplnění ruky štětcem na proužky můžete vytvořit celá geometrická mistrovská díla. Míra, jak efektivně může vypadat geometrická manikúra s pruhy. Hladce protínající se nebo paralelní pruhy umožňují vytvářet mistrovská díla nail art.

Jednoduchá geometrická manikúra

Jednoduchost geometrické manikúry spočívá v jeho minimalismu. Jednoduchý plochý proužek na jednom hřebíku již takovou nehtovou konstrukci uvádí do kategorie geometrických. Jednoduché linie, kruhy, semi-ovál jsou snadno proveditelné. V geometrickém minimalismu však stále existuje určitý druh originality. Vytváření složitějších geometrických vzorů pomocí šablon je snadné a jednoduché, a proto lze tuto manikúru považovat za jednoduchou. Není těžké připevnit šablonu k hřebíku a natřít celou nehtovou desku. Konečný výsledek překoná všechna očekávání a čas strávený při provádění geometrických tvarů. Podívejme se na fotografii, jak vypadá jednoduchá geometrická manikúra - 2018.

Atraktivní geometrická manikúra s prvky trojúhelníku

\ t

Geometrický výtvarný design je velmi složitý, ale následuje popis aradu, můžete snadno zvládnout a být schopen obdivovat krásné geometrické artami. V geometrické manikúru nejsou obecně přijímána barevná řešení. Volba odstínu geometrické manikúry přímo závisí na preferencích žen, ale postavy samotné jsou často prováděny v černé barvě. Vypadá stylově a efektně. Trojúhelník v geometrické manikúra - společný prvek. Obraz trojúhelníku není složitý, ale ne v případě kombinací trojúhelníku s protínajícími se čarami a jinými různými formami, které vyžadují určité dovednosti od mistra. Právě teď uvidíte nejlepší možnosti pro jemnou geometrickou manikúru s trojúhelníkovými prvky ve fotoreportáži.

)

Geometrická manikúra s plochými a objemovými údaji: novinky z roku 2018

Geometrická manikúra s plochými a objemnými údaji je trendem letošního roku, který byste měli určitě osobně vyhodnotit. Mnoho geometrických tvarů je akcentováno světlými prvky šperků, například kamínky v kruhu na nehtu vytvářejí trojrozměrný efekt. Kreativita a krása geometrického umění nehtů závisí na kreativním přístupu mistra manikúry. Navíc u tohoto typu manikúry neexistují jasně stanovená pravidla. Můžete si vybrat nejneobvyklejší geometrické vzory a kombinovat je s jinými módními vzory, které jsou relevantní v roce 2018. Nabízíme pohled na fotografie zajímavých variant geometrické manikúry s plochou a volumetrickoučísla.

)

Geometrická manikúra: nejoblíbenější možnosti na fotografii

Jak v geometrii, tak v geometrické manikuře jsou zobrazeny formy různých velikostí, pouze v předmětu tyto formy nezávisí na barvě a na nail art, právě naopak. Hodně záleží na barevném kontrastu: jak bude vzhled nehtů vypadat, jak harmonicky jsou vybrány odstíny, zda jsou kombinovány se stylem. Výběrem geometrického designu nehtů můžete reprodukovat něco jedinečného, ​​mimořádně krásného a mimořádného. Ale i všechny tyto vlastnosti dělají geometrickou manikúru individuální a univerzální. Komplexní geometrické tvary vypadají úžasně na nehtech ženy. Zkušenosti a dovednosti vám umožní kreslit velmi krásné geometrické vzory.

Geometrický význam oblíbené manikúry

Ti, kteří ve škole neměli rádi geometrii, to jistě ocení v manikúru. Geometrické nail umění prostě nemůže líbit. Nádherné tvary a vzory zapadají do nejrůznějších módních obrazů. Moderní geometrie velmi efektivně kombinuje styl a design. Neobvyklé geometrické vzory zahrnují mnoho kreativních nápadů, se kterými můžete dokonce ukázat svůj postoj ke světu a vše, co se stane.

Speciálně pro vás jsme v roce 2018 ukázali nejoblíbenější novou geometrickou manikúru.Vyberte příslušnou možnost a zkuste obrázky. Doufáme, že doplníte svou prasátko možností manikúry nádhernou fotografickou sbírkou, navrženou v dnešní publikaci.