Dámská obuv: Hlavní módní trendy jarní a letní sezóny 2018

Móda pro ženy v roce 2018 je velmi odvážná a plná návrhářských experimentů. Jaké nové modely moderních bot pro ženy na nás čekají? Nejnovější přehlídky sbírek nejznámějších módních domů se vyznačují velmi zajímavými modely, v nichž je kladen důraz na tyto módní detaily:

  • průhledná pata;
  • honosné dekorační předměty;
  • původní obal;
  • neobvyklý tvar podešve;
  • jasný tisk.

Dnes vám povíme o tom, co potřebujete vědět o módních trendech ve světě dámské obuvi.

Nezapomenutelné fialové odstíny bot - trend 2018

Pokud důkladně zvážíme barevnou škálu dámské obuvi, můžeme konstatovat, že nejmódnější tón dámské obuvi v roce 2018 je fialový ve všech jeho odstínech. Fialové boty pro ženy byly představeny módními značkami „TOM FORD“, „CALVIN KLEIN“, „VICTORIA BECKHAM“, „DELPOZO“, „CAROLINA HERRERA“. Podívejte se na fotografii, jak originální a jedinečně vypadá dámská obuv vyrobená ve fialových odstínech.

Barvy obuvi pro stylové ženy: svoboda a individualita

Žlutá barva obuvi pro ženy není horší než fialové odstíny v magnetismu. Vyberte barvu boty, která odpovídá povětrnostním podmínkám a životním podmínkám. Bílé podpatky s patami budou jednoznačně irelevantní pro pouliční bahno a bláto a průhledné břidlice plážového typu se nevejdou do pracovního prostředí.

Ohromující dámská obuv s ozdobnými prvky

\ t

Návrháři značky „CHRISTOPHER KANE“ zdobili dámské boty pěnovou gumou a křišťálovými krystaly a někteří couturiers šli dále a představili dámské boty s nepřetržitým potahem s takovými dekorativními prvky, jako jsou flitry, kamínky, peří. Je pozoruhodné, že tvůrci módního světa obuvi zdobili nejen klasické pumpy, ale i sportovní obuv s kameny, korálky, perly. Modely obuvi s ozdobnými prvky učiní každý ležérní vzhled stylovým a módním. Takové boty nebudou přesně shromažďovat prach na polici jako zázrak, ale to se hodí v případě nouze. Ve fotografii dámské obuvi s ozdobnými prvky uvidíte, co činí tyto modely jedinečnými a vynikajícími.

Originální boty s průhlednou patou: ženskost a rafinovanost

\ t

Mezi nejzajímavějšími modely dámské obuvi v roce 2018 zaujímá zvláštní místo ostrý styl. Nebo spíše zabírají, ale převažují. Úspěšná značka "MARY KATRANTZOU" navrhla v roce 2018 transparentní modely s ostrými nosy a mýdlem v barevném provedení. Sandály na průhledné patě jsou navrženy v originálním stylu, od kterého je prostě nemožné odtrhnout oči. Je to jasné zaměření na boty, které bere značku PRABAL GURUNG. Hodnotit originalitu dámské obuvi s transparentními detaily na fotografických příkladech.

Zvláštníobuv dámská

\ t

Ve skutečnosti se v roce 2018 projektantům podařilo vytvořit něco, co nikdo nečekal. Boty s la papírovým papírem „FAUSTINE STEINMETZ“ ne každý módista se odváží nosit. Moderní polo boty z vlastní značky vypadají, jako byste vstoupili do sudu s bílou silnou barvou. Kožešinové a "foukané" povrchové úpravy dámské letní obuvi v roce 2018 lze připsat také atypické povrchové úpravě. Takové vtipné možnosti jsou nabízeny značkami GGIAMBATTISTA VALLI, MARCO DE VINCENZO a CAVALLI.

Velkolepé a svůdné modely bot a bot

\ t

Na módních přehlídkách nevidíte žádné ženské modely bot. Tam najdete kotníkové boty v třpytkách, saténové botičky, sandály neobvyklého tvaru a okouzlující břidlice. Boty a napůl boty v nadcházející sezóně jsou pro nás vyrobeny v neobvyklé formě, ale vypadají velmi působivě. Proč jsou pouze bílé polo boty od značek „HELMUT LANG“ a „MARQUES´ALMEIDA“ a módní značka „MM6 MAISON MARGIELA“ nabízí zcela transparentní modely pro jaro 2018. Kdo by takové velkolepé boty odmítl, jako na fotografii níže?

Designer překvapení pro fanoušky bot na platformě

Mnoho žen si myslí, že v botách bez podpatků vypadají směšně a vtipně. Nicméně, nové modely mají ženské linie a přísnou formu, a to je přesně to, co jim dříve chyběly. Varianty obuvi, bot, kotníkových bot, sandálů a plácnutí na plošině dost. Plochý tah je stále populárnější jako rušný pracovní den.dělá ženu přesunout hodně. Zapomeňte na bolest v noze! Získejte moderní sandály na platformě, například modely módní značky "MARY KATRANTZOU", která ochrání vaše nohy před přepracováním. Boty by měly být vhodné nejen v designu, ale také z hlediska funkčnosti.

Skvělý potisk na dámské obuvi

Módní přehlídky obuvi pro rok 2018 jsou výjimečné. Nohy štíhlé módní modely přitahovaly názory nejen kvůli své délce. Květinový ornament, kamufláž, buňka, proužek a vtipné tváře - to vše je nasyceno sbírkou módních dámských bot z roku 2018. Exkluzivní obuv značky "MARY JANE" osloví milovníky baletních bot a značka "MONSE" nabízí pruhované dámské sandály, které jsou v létě velmi oblíbené. Sledování fotografií dámské obuvi v roce 2018 s potiskem je potěšením.

Neobvyklá minimalistická dámská obuv

2018 - velmi úspěšná a rozmanitá, pokud jde o krásné dámské boty. Návrháři značky “J.W. ANDERSON představil módní boty v minimalistickém stylu, připomínající plážové břidlice. Dokonce i poloviční boty značky PHILLIP LIM jsou vyráběny v otevřeném minimalistickém stylu. Na fotografii níže, možnosti pro minimalistickou obuv, si určitě vyberete něco pro sebe pro letní sezónu 2018.

Skutečné trendy ve světě módy pro dámské boty vytvářejí určitý obraz. Řada módních bot pro ženy je plná krásných,luxusní klasické a sportovní modely. Samozřejmě, že některé pozitivní možnosti jsou spíše nepraktické, ale většina z kolekce je ideální pro vytváření sofistikovaných, úžasných a nezapomenutelných obrazů.