Manikúra 3D: mnoho nápadů na velkolepý design na fotografii

Obsah:

 1. 3D manikúra kočičích očí
 2. 3D manikúra s gelem
 3. Kosmické kosočtverce
 4. \ t
 5. 3D manikúra s fólií
 6. Luxusní lišty
 7. \ t
 8. 3D manikúra s bujóny
 9. Design se samolepkami
 10. Manikúra s 3D posuvníky

V současné době chtějí všechny dívky něco jiného než ostatní. Někteří to dělají s pomocí oblečení, účesů a někdo vyjadřuje svou individualitu pomocí neobvyklého designu nehtů. A to může pomoci 3D manikúru.

Zajímavé 3D oko manikúry

Tato manikúra vypadá velmi přitažlivě a šetrně. Přitahující hra kočičích očí je pozoruhodná v její kráse a nadřazenosti. Takové umění nail se vejde do jakéhokoliv stylu oblékání a obrazu dívky. Je to velmi jednoduché. K tomu potřebujete pouze speciální lak a magnet s vhodným vzorem. Chcete-li začít, srst lak na nehty, a pak přivést magnet na to. Tato manikúra může být doplněna kamínky a jiskry. Aby byl design neobvyklejší, zakryjte hřebíky matným topem. Tak se zbavíme nežádoucího lesku a dáme nail art kouzlo a luxus. Při výběru odstínu doporučujeme věnovat pozornost zelené, fialové, modré, červené a hnědé. Stojí za zmínku, že kočičí oko je velmi dobře kombinováno s jakýmkoliv druhem nehtového umění.

3D manikúra s gelem

S pomocí gelu můžete vytvořit vzorek jakéhokoliv tvaru, který bude na nehtech vypadat volumetricky, bez ohledu na jejich tvar a délku. Hlavní pozitivní kvalita gelu vže dokonale dodržuje nastavenou formu a nešíří se. Díky tomu můžete vytvářet různé obrázky, vzory a nápisy. V poslední době jsou nejoblíbenější sametové vzory, které budou vyrobeny z gelu a nahoře posypané akrylovým práškem. Po vysušení nehtů v lampě se ukáže, že nehty jsou velmi stylové a krásné.

Kosočtvereční kosočtverce

\ t

3D kosočtvercová manikúra vypadá velmi elegantně a neobvykle. Toto umění nail je velmi jednoduché a nevyžaduje mnoho času. Aby bylo možné vytvořit velkolepou manikúru ve formě diamantů, potřebujeme: lak jakéhokoliv tónu, akrylový prášek, gel a kamínky pro zdobení 3D vzoru. Začněte s nanesením laku na hřebík a osušte ho v lampě, pak nakreslete diamanty gelem a znovu ho osušte. Dále naplňte každý diamant akrylem tak, aby byly lehce konvexní. Teď opět sušíme v lampě a nakonec ozdobíme kamínky. Diamanty lze provádět jak na jednom hřebíku, tak na všech. Tato manikúra je nádherná v jakékoliv barvě.

3D manikúra s fólií

Pomocí fólie můžete vytvořit neuvěřitelnou fantazii vzorů na nehtech různých délek. S takovým prvkem je vyzkoušet královskou manikúru, která doplní jakýkoliv obraz. Fólie je holografická, reliéfní nebo rytá. Při provádění manikúry můžete kompletně zakrýt fólií jedním nebo dvěma hřebíky. Dívky, které jsou zvyklé na překvapení, jsou vyzvány, aby pokryly všechny nehty. Velmi neobvyklé a ženské vyhlížející díry, zlaté nebostříbrná fólie. Chcete-li, aby manikúra elegance, aby šikmý pruh malých kousků fólie jakékoli barvy na špičkách měsíčku.

Luxusní lišty

\ t

Pokud chcete při manikúru přidat neobvyklý a luxusní prvek, pak bude modelování tou nejlepší volbou. Tato manikúra bude vypadat velmi jemně, atraktivně a krásně. Chcete-li provést modelování, musíte zpočátku použít lak požadovaného tónu a sušit ve lampě. Nyní pomocí gelu nebo akrylu vytvořte požadovaný tvar vybraného prvku a usušte ve lampě. Podrobnosti jsou na hřebu navrstveny odděleně a tvoří celkový obraz. Takže si můžete udělat ohromující květiny nebo tvary různých tvarů, velikostí a barev. Květy bledě růžového tónu se zelenými listy na prstenci prstu vypadají skvěle, postupně se stěhují do středu. Můžete také vytvořit obecnou skladbu, která je rozdělena do dvou nebo více měsíčeků. V poslední době, objem ovoce se rychle získává na popularitě. Plátky melounu, kiwi nebo pomeranče vypadají velmi originálně. Malé květy ze sochařství na prstenci dají manikúru něhu a tajemství. Velmi často je tento prvek dekoru pro nehty vybrán pro svatební obřad.

3D manikúra s vývarem

Tento typ manikúry se nedávno stal neuvěřitelně populární díky své struktuře a objemu. Je možné pokrýt měsíčky pomocí vývarů různými způsoby: zcela zaplnit jeden nebo všechny nehty, ozdobit otvory nebo přidat design.Je velmi módní provádět francouzský manikúru vícebarevný vývar. S tímto prvkem výzdoby, můžete provádět různé vzory, například luky, květiny, srdce, a rozložit různé vzory.

Vynikající 3D manikúra s nálepkami

Při provádění 3D manikúry je použití samolepek nejjednodušším a nejpohodlnějším způsobem. Tyto nálepky se liší od obvyklého reliéfního vzoru, který je velmi patrný na ploché nehtové desce. Chcete-li vytvořit trojrozměrné nehtové umění, budete potřebovat gelový lesk jakéhokoliv tónu a samozřejmě samolepky. Chcete-li začít, připravte měsíčky pro manikúru, naneste na ně lak požadovaného tónu a usušte je ve lampě. Nejvhodnější je použít lak s lepivou vrstvou, takže je snazší pohyb vzoru podél nehtu. Nyní přejděte k aplikaci štítků. Vyřízněte požadovaný vzor a na několik minut umístěte na vlhkou bavlněnou podložku. Poté odstraňte nálepku z papíru a položte ji na hřebík. Nakonec přikryjte hřebík horní částí a vysušte v lampě. Taková manikúra bude vypadat atraktivně. S pomocí samolepek se můžete soustředit na dva měsíčky nebo ozdobit všechny prsty.

Svůdná manikúra s 3D posuvníky

Posuvníky jsou průhledné, tenké samolepky s různými vzory. Je velmi módní aplikovat jezdce na celý nehet, takže manikúra vypadá neobvykle a elegantně. Tento typ dekoru má několik druhů:

 • Celá plocha je pokryta nálepkou - tato možnost se aplikuje na podklad nebo lak jakékoli barvy. Nejčastějizdobené jedním nebo dvěma měsíčky. Měsíčky pokryté jezdci s leopardem nebo květinovým vzorem vypadají velmi chytlavě a neobvykle.
 • Aplikace - část nehtu je zdobena vzorem a zbytek je potažen gelovým lakem jakéhokoliv tónu, nejčastěji světlého.
 • Aqua samolepky s 3D efektem - často zdobí celý povrch nehtové desky. Objemové vzory dávají manikúru a eleganci.

Tento typ nehtového umění je objemný, atraktivní a velmi účinný. Snadno doplní jakýkoliv obrázek. 3D manikúra může být vyrobena z různých materiálů, jako jsou kamínky, samolepky, sochařství, peří a mnoho dalšího.

) ) 134)