Mužské dredy, jejich rysy a fotky neobvyklých možností

Dreadlocks mají pletené muže od starověku, když uctívali Boha Jah. Věřilo se, že když skončí konec všeho živého, Jah by se k němu přiblížil pro směšné kadeře. Dreadlocks lze vidět u mužů, a to nejen v karibských ostrovech nebo v Africe, ale po celém světě. Kořeny tohoto účesu pocházely z poustevnického hinduistu, kdy nebylo možné česání vlasů. Informace jsou spolehlivé a mužský účes s dredy existuje tolik času, kolik existuje naše planeta. Jde o to, že se jedná o přirozenou formu vlasů, o kterou se nestará, nevypírá nebo ne česne.

Hodnota dredů pro muže

Mnoho legend se týká „děsivých kudrlinek“ (doslovný překlad dredů). Mnoho lidí věří, že rozvíjejí mimosmyslové schopnosti a zvyšují svou sílu, a to není zbytečné, protože v některých náboženstvích je používání nůžek zakázáno. Každý ví, že nejslavnějším majitelem dredů byl Bob Marley a po něm ruský rapový zpěvák Decl. Přirozeně, při pohledu na tuto popularitu, mnozí začali napodobovat a kopírovat idol. Tento účes symbolizuje svobodu a mír ve světě. Zvláště dredy se staly populárními v 50. letech minulého století. V Rusku, mužské dredy jsou považovány za podivný nebo šokující účes, ale mnoho chlapů a mladých mužů stále preferuje tento originální styl.

Krátké dredy pro stylové muže

\ t

Muži i ženy mají tendenci měnit svůj obraz. Například mužisplétat naše dredy na krátkých vlasech v případě, kdy délka neumožňuje, a někdy dokonce zvýšit prameny na vlasy ultrashort vytvořit elegantní vzhled. Dnes je šokující obraz s dredy módní v tom, že nevyžaduje zvláštní péči. Tento účes pomáhá muži vypadat neobvykle a dokonce velkolepě. Krátké mužské dredy podporují svobodu volby.

Dlouhé dredy: jaké informace potřebujete vědět?

Dreadlocks se nejlépe umývají nejméně jednou týdně, ale v prvním měsíci je lepší vlasy nezmočit. Je velmi důležité, aby pokožka hlavy byla zdravá, jinak lupy, svědění, vyrážky se mohou objevit, což může vyrůst až do růstu. Zpočátku by měli muži rozhodovat o tloušťce a počtu dredů na hlavách, protože čím menší, tím snazší je péče. Odborníci doporučují pletení alespoň třicet prodloužených pramenů, jinak se vzhled zhorší. Minimální délka vlastních vlasů by měla být nejméně 45-50 centimetrů. Vzhledem k tomu, účes je snížena asi třikrát, proto, aby se dredy až do pasu je nepravděpodobné, že práce bez dalšího materiálu. Tkaní speciální příze, jako je Kanekalon, vlna nebo plst, přidají délku a objem dlouhým mužským dredům. Cena dredů je poměrně vysoká a nejsou vhodná pro každého, s tenkými a křehkými vlasy, raději si vyberete lehké africké účesy. Slabé vlasy prostě nevydrží takový mechanický efekt.

Mužské dredy: fotopůvodní odrůdy

Aby mužské kudrlinky vypadaly harmonicky a velkolepě, stojí za to, aby si vybral určitý typ dredů vážně. Existuje jich několik typů:

  1. Bezpečné dredy. Obvykle jsou polotovary pro tento typ vyrobeny z plsti ručně, takže cena za ně je nejvyšší. Tento design je připevněn k háčkům nebo vlásenkám a péče o vlasy nevyžaduje žádné úsilí.
  2. Jah-dreads. Materiál pro pánské copánky je vyroben z kanekalonu s různými barvami. Nemají vliv na stav vlasů a lze je snadno odstranit doma.
  3. Drogy. Propletené ve vlasech a vyrobené z kanekalonu.
  4. Nebezpečné dredy. Jsou tkané z vlastních vlasů kroucením, česáním, třením nebo háčkováním. Rozluštit takový mužský účes výhradně v salonech.

Moderní pánské účesy s dredy

\ t

Účesy s dredy mohou být rozmanité: klasické (ocasy na hlavě hlavy), pobuřující (ve formě Iroquois), omezené (ocas svinuté v buchtu), sportovní (s obvazem na hlavě) nebo stylové (s oholenými chrámy). Jakékoliv varianty dredů lze vyrobit v salonu nebo holičství, ale tato služba není levná. Připravte se na skutečnost, že postup bude stát nejméně 5 000 rublů, nebo dokonce vyšší.

Neobvyklé mužské dredy v kombinaci s oholenými plochami

Již jsme zmínili, že muži mohou mít různé účesy s dredy,například svazky, ocasy, kroucení gumovými pásky nebo špendlíky. Mužská polovina dává přednost nebezpečnějším dredům, zejména pokud se účes provádí v kombinaci s oholenými oblastmi na hlavě. Nevadí jim pak rozloučení s vlasy. Výhodou účesů s dredy je to, že mohou být nošeny několik let, pravidelně navštěvují salóny pro korekci vlasů, jak rostou a musí být zkroucené, stejně jako oříznuté určité oblasti. Po několik let mohou z neobvyklých plexů vyrůst poměrně velké kadeře.

Mužské dredy v černém

\ t

Samozřejmě, že dredy od profesionálů v salonu mají řadu výhod: objemový vzhled vlasů, zkrácení času na odchod, velmi stylový a módní účes. S trochou kreativity začnou vaše dredy jiskřit barevnými barvami: modrou, červenou nebo zelenou. Ale pokud člověk nemá rád světlou paletu, pak jsou černé dredy také velmi působivou možností.

Samostatné mužské dredy

Nemáte-li touhu nebo finanční prostředky na návštěvu kosmetického salonu, můžete doma dělat dredy a získat trpělivost a pár rukou. Chcete-li udělat hrůzu doma budete potřebovat: hřeben (hřeben), vosk, gumičky a háček. Nejprve musíte rozdělit vlasy na stejné části. Nejlépe je to s prameny o tloušťce 1 - 2 cm, po navázání stejných segmentů s gumičkami a česáním s hřebenem. Dalšípramen a svitek do hustého stavu, zatímco česání a tlačení vlasové hmoty až ke kořenům. Výsledný koltun je zajištěn gumovým páskem a upevní hák pro utažení. Konečným dotekem je oprava výsledku speciálním voskem. Tam je další neobvyklá technika, jen bez použití vosku. K tomu budete potřebovat vlněný předmět, šátek nebo zbytečný svetr. Začněte si třepat vlasy v kruhu po dobu 15 minut, dokud nezačne bloudit. Pokuste se rozbít hmotu na dredy a pak otřete dalších 15 minut, ale již oddělené prameny - spleti. Tento postup opakujte, dokud se nedostanete do konečné fáze (vlasy by měly vypadnout a stát se elastickými). Zbývající prameny by měly být tkané do sousedních háčků.