Módní klobouky: podzim 2018

Moderní ženy módy používají stylové klobouky nejen pro účely oteplování, ale také pro vytvoření trendového obrazu. Každý rok nám designéři nabízejí obrovské množství nových verzí tohoto příslušenství. Takže nyní i ty nejnáročnější módní ženy si mohou sami vybrat krásný a stylový klobouk. Co bude relevantní v roce 2018?

Módní trendy

Za hlavní trend nové sezóny lze považovat úspěšnou kombinaci komfortu a stylu. Módní klobouk tak bude nejen teplý, ale i krásný. Jeden z nejoblíbenějších modelů lze považovat za praktické pletené klobouky z různých materiálů. Ideální bude vypadat kompletně s šátkem, palčáky nebo rukavicemi.

Neméně důležité jsou barety, které dávají obraz půvabu a elegance. Mezi jeho výhody patří možnost harmonického splynutí s jakýmkoliv obrazem, ať už se jedná o obchodní, romantickou nebo pouliční luk.

Tuto zimu nám návrháři nabídli klobouky z plsti, vyrobené v gangsterském stylu s jasnou a chytlavou výzdobou. Neméně populární budou elegantní klobouky se závojem nebo praktickým trilby. Mladé ženy módy budou mít rádi kreativní kloboučky-malá zvířata.

Ruské zimy jsou známé pro své silné mrazy. Proto, zejména pro tento chlad, designéři vytvořili kožešinumodely. Jedním z hlavních trendů sezony budou kožešinové klapky. A pro ty, kteří mají rádi retro styl, jsou prezentovány vysoké kubánské. Takové ženy nosily v 90. letech minulého století. Mezi oblíbené kožešinové čepice patří norkové barety, lahve a čepice, stejně jako objemné možnosti z činčila, lišky polární nebo lišky. Kombinace kožešin a jiných materiálů (kůže, semiš, samet) vypadá dobře.

Uveďte každý z těchto modelů podrobněji.

Pletené čepice

\ t

Mnoho dívek takové modely odmítá a považuje je za příliš jednoduché a nudné. Kromě lakonických klasických a pohodlných sportovních modelů však designéři připravili pro novou sezónu romantické klobouky s různými dekoracemi.

Mezi nejoblíbenější pletené vzory, musíte vybrat velké pletené klobouky s pompon. Mohou mít naprosto jakoukoliv barvu: od univerzální černé a bílé až po světlou a chytlavou (modrá, karmínová, smaragdová).

Turban

Takový model, navenek připomínající orientální turban, se objevil na molu před několika lety. V příštím roce neztratí význam. Vzhledem k tomu, že takový klobouk pevně zapadá do hlavy, bude vždy teplý a útulný. Mezi oblíbené varianty turban, můžete vybrat tmavé položky s velkým dekorem (brož, výšivky, tkaničky, atd.).

Převzetí

DnesBarety našli svůj druhý život. Současně pro jejich výrobu používáme různé materiály: vlnu, srst, plst a kašmír. Různé modely jsou úžasné. Jedná se o jednoduché lakonické barety a rafinované modely zdobené pompoms, brože a kamínky. Můžete je nosit skládáním nebo posouváním na stranu.

Hit 2018 lze nazvat baretem ze sametu, který vypadá opravdu luxusně. Takovou čelenku lze nazvat spíše dekorativní než funkční. Chcete-li dát svěžest obličeje a učinit z ní mladší, stylisté doporučují vybrat barety světlých odstínů (modrá, broskev, růžová).

Kabát nebo bunda z džínoviny bude vypadat dobře s baretem z kůže. Kombinace baret s oblekem vám pomůže udělat skutečnou dámu.

Svorka nebo volná

Snudy byli oblíbenou čelenkou módy z 90. let. Po této době byl na dlouho zapomenut, a před pár lety jsme opět viděli svorky na stupních vítězů.

Na první pohled má poměrně vzdušnou podobu. Ale i přes to dokonale chrání i nejtěžší mráz. Mezi výhody takového modelu patří jeho všestrannost. Snud bude vypadat skvěle, jak s kožichem, tak s elegantním kabátem nebo bundou ve sportovním stylu.

Bini

Není to tak dávno, co ženy módynaučil se Bini, který se okamžitě stal vrcholem zimního obrazu. Mezi top bini, stylisté radit při pohledu na prodloužený model s malým množstvím dekorativních prvků (kamínky, kameny, stuhy, pompons, atd.).

Kožešinové čepice

V dnešní době stále častěji návrháři nahrazují přírodní materiály umělými. Například v roce 2018 budou v trendu čepice z umělé kožešiny, které svým vzhledem a funkčností nejsou horší než výrobky z přírodního materiálu. Mezi současné modely patří klapky na uši, čepice, kubany, kulaté miniaturní klobouky a kapuce, které se upevňují pod bradou.

Můžete kombinovat kožešinovou čepici nejen s kožichem nebo kabátem. S péřovou bundou bude vypadat méně atraktivní.

Barevné schéma kožešinových čepic v roce 2018 se poněkud změnilo. Dnes je stále více vidět dívku v růžové, žluté nebo modré ušní klapce, kubánské nebo kapore.

Plstěné klobouky

Tyto modely jsou ideální pro elegantní a elegantní dívky. Nicméně, výběr takový klobouk, musíte se zaměřit na váš typ osoby.

Populární barvy jsou červené, černé a šedé. Kromě toho, plstěné klobouky jsou zdobené nášivky, peří, stuhy a další dekorace.

Kreativní modely

V roce 2018 mohou tyto modely dětíVyzkoušejte na módy dospělé ženy. Klobouky-malá zvířata budou volbou odvážných a kreativních dívek, které se nebojí vypadat směšně.

Čepice s aplikací

Brave holky, které chtějí svým principům ukázat své zásady s pomocí různých nápisů a kreseb, si jistě vyberou čelenku s nášivkou.

Aby nedocházelo k odvrácení pozornosti od rozinky takového klobouku, měla by být čelenka vyrobena z jemné viskózní bavlny nebo syntetické nitě. V tomto případě může být aplikace naprosto libovolná - krátké slovo nebo celý výraz. Hlavní věc je, že barva čepic a aplikací je v kontrastu.

Kromě nápisu mohou být na čepici použity různé brože, odznaky atd.

Klobouk se závojem

Tento model se týká novinek sezóny. K zdobení závojem nabízíme pletené čepice. Délka závoje může být odlišná. Můžete je ozdobit korálky, kameny nebo malou kyticí květin.

V šatníku každé moderní ženy módy by mělo být několik čepic různých stylů, které každý den pomohou vytvořit nové, zajímavé obrazy.

A které čepice byste raději nosili?