Oval Manicure 2019 - 100 nejlepších designových nápadů na fotografii

Krásná manikúra je nedílnou součástí ženského obrazu. V tomto případě mají zvláštní význam nejen design nehtů, ale i jejich tvar. 2019 bude pokračovat v trendu všeho přirozeného, ​​takže oválný tvar nehtové desky zůstává velmi populární. Díky své univerzálnosti je vhodný pro naprosto libovolný design. Jaké budou možnosti nail art v roce 2019?

Výhody manikúry na oválných nehtech

Oválný tvar nehtů je přirozený. Díky hladkému tvaru má hladké hrany a vypadá velmi měkce. Oválné nehty vypadají harmonicky v jakékoliv délce a jsou vhodné jak pro mladé krásy, tak pro starší ženy. Navíc jsou považovány za co nejbezpečnější, protože zabraňují vzniku stop na oblečení nebo zranění druhých. Proto bude taková manikúra pro krátké nehty ideální pro mladé mumie, lékaře, masážní terapeuty, sportovce atd.

Středně velké oválné měsíčky vypadají neuvěřitelně žensky. Podle průzkumů veřejného mínění jsou to muži, kteří mají rádi tuto manikúru více než ostatní. A v kombinaci s velkolepým designem si dívka může být jistá, že bude vždy středem pozornosti ostatních.

Dlouhé měsíčky vypadají velmi odvážně a nehorázně, zejména pokud správně zvolíte design manikúry. Další výhodou oválných měsíčků je, že jsou ideálním základem pro vytváření jakýchkoli jiných tvarů. Proto, pokud se po chvíli unaví vzhled vašich per, můžete snadnodejte nehtové desce jiný tvar.

Tato manikúra je ideální pro:

  • dívky s tenkými prsty a prodlouženou nehtovou deskou;
  • ty, které mají krátké prsty a široké nehtové lůžko;
  • milovníci krátkých nehtů.

Monochromatický design

Pro ty, kteří preferují klasiku, se stylistům doporučuje, aby si vybrali minimalistický design manikúry. Používá jednu nebo dvě barvy. Pro tuto možnost jsou vhodnější světlé, bohaté tóny. Ale pro ty, kteří mají rádi nahé odstíny, stojí za to vyzvednout mírný přízvuk.

Oválná francouzská manikúra

Klasická bunda se vyznačuje bílými okraji nehtové destičky, které jemně vypadají na oválném podkladu. V roce 2019 se trendy poněkud změnily a nyní mohou módní ženy používat jasnější barvy laku spolu s pastelovými tóny. Pokud chcete, aby byl váš nehtový úsměv efektivnější, můžete si vybrat neobvyklá řešení, například ozdobit hranu rozbitým sklem.

Kombinace bundy s designem měsíce vypadá zajímavě. Současně jsou 1-2 akcentované měsíčky zdobeny kamínky, různým dekorem nebo barveny kontrastním odstínem. Majitelé krátkých nehtů je lepší zvolit tmavé odstíny nátěru.

Stojí za zmínku, že v roce 2019 je v trendu otevřená díra. V tomto případě může být zbytek nehtové desky opatřen dekorem nebo kresbami .

Manikúra oválná v tmavých barvách

Návrháři nechtového umění naznačují, že dívky používají k vytvoření tmavé, bohaté tónyoválná manikúra. Volba je zde obrovská: čokoláda, fialová, švestková, vínová, tmavě zelená, modrá, grafit, atd. Můžete je použít pro jakoukoliv délku nehtu.

Jemná nahá oválná manikúra

Vzhledem k tomu, že móda pro všechny přírodní neztratí svou pozici, jemnou manikúru v pastelových barvách v roce 2019, jako vždy v poptávce. Oválné lehké nehty vypadají co nejpřirozenější a jemnější. Ti, kteří chtějí, aby jejich manikúra speciální, můžete použít kamínky nebo jiný dekor.

Oval Ombre

Ombre styl rychle získal popularitu mezi moderními módy. Návrháři nabízejí, aby byl vertikální nebo horizontální, jasný a chytlavý, nebo s jemným přechodem mezi tóny. Ombre umí ozdobit všechny prsty nebo je použít pouze na přízvuk.

Pruhované a geometrické provedení

Efektivně se na oválu dívají různé pruhy, které dnes získávají na popularitě. Mohou mít horizontální i vertikální směr. Obvykle pro jejich použití je vybrán jeden akcent na nehty.
Všechny druhy geometrických vzorů na oválné nehtové desce vypadají stejně krásně. Zde nemůžete omezit svou fantazii a vybrat si řádky, kruhy, diamanty, asymetrické a abstraktní tvary.

Design oválné manikúry

Ovál může být nazýván ideálním pozadím pro jakýkoliv vzor. Může to být jako primitivní tisk,a opravdové umělecké dílo. Květiny natřené na takových nehtech vypadají neuvěřitelně něžně a přirozeně. Pro ty, kteří pochybují o svých uměleckých schopnostech, speciálně vytvořené tematické samolepky, šablony a razítka.

Sezónní témata budou vypadat skvěle na oválných nehtech. V zimě to mohou být sněhové vločky nebo větve jedlí a v létě to mohou být plody moře nebo prvky mořského cestování .

Pro večerní design si mnozí vybírají krajky. To bude vypadat obzvláště působivé v černé a bílé.

Využívání kamínků a kamenů zůstává v zájmu módy. Taková manikúra je obvykle volena pro zvláštní příležitosti. I když používáte minimální množství oblázků na akcentních nehtech, můžete vytvořit rigorózní design, který bude vhodný v kanceláři a dalších oficiálních nastaveních.

Manikúra oválná pro krátké nehty

Nejtěžší je najít vhodný design pro majitele krátkých nehtů. Ideální forma pro ně byla vždy přesně oválná. Koneckonců, vypadá to, že je velmi elegantní a přirozené. Můžete je libovolně ozdobit: od monochromatického nátěru až po kresbu jedinečných kreseb. Je třeba mít na paměti, že použití dekoru na krátké manikúru je povoleno pouze na 1 nebo 2 prstech.

Manikúra s dlouhým oválem

Dívky s dlouhými nehty mají širší výběr možností designu. Zde můžete vytěžit z nejrůznějších dekorů: malby, kamínky,fólie, atd.

Manikúra oválná na fotografii

)

​​

. )