Top 5 nejlepších tonálních krémů 2018

Za podmínek moderního tempa života chce každá dívka vypadat perfektně. Samozřejmě to vyžaduje určité úsilí, takže kosmetická taška by měla vždy obsahovat produkty, které jsou pro vás to pravé. V první řadě je velmi důležité zvolit správný základ, který pomůže vyrovnat tón a zamaskuje nedokonalosti kůže.

Který základ je lepší koupit: hlavní kritéria výběru

Nejprve si uvědomujeme, že při výběru takového nástroje mnoho dívek okamžitě udělá chybu - řídí se cenou. To je samozřejmě důležitý faktor, ale kvalita nadace je na něm zcela nezávislá. Proto doporučujeme, abyste stále zohledňovali hlavní charakteristiky.

Typ pleti

Proces výběru nadace by měl vždy začínat analýzou vaší pleti. Je velmi důležité vědět, do jakého typu patří, ve skutečnosti záleží na tom, jak dobře se lék hodí. Mějte na paměti, že pro mastnou pleť je základ založen na bázi vody a pro suchou pleť jsou nejvhodnější produkty bez alkoholu a krémová textura.

Různé odstíny

Dalším bodem, který byste měli určitě zvážit při výběru tonálního nástroje, jsou různé odstíny. Faktem je, že různé značky mají zcela jinou barevnou paletu. Pokuste se tedy vybrat nejvhodnější tón pro přirozený tón pleti. Maskérky doporučují zvolit krémovou barvu o něco lehčí než odstín pleti. Díky tomu bude vypadat co nejpřirozenější. AlePamatujte, že existují také takové látky, které oxidují na kůži a tím mění barvu.

Textura

Než se vydáte hledat dokonalý základ, rozhodněte se, za jakým účelem a ročním obdobím plánujete koupit. Faktem je, že existují velmi lehké, beztížné varianty, které jsou ideální pro každodenní život a teplé období. Na kůži vypadají co nejpřirozenější.

Hustější, bohaté tonální krémy by měly být zakoupeny pro chladné období nebo pro účast na akcích, focení. Díky silné struktuře a velkému množství pigmentu poskytují nejodolnější tón.

Další výhody

Kromě základních charakteristik, které musí být zohledněny při výběru, existují další. Například ochrana před slunečním zářením, utahovací účinek nebo zvlhčování. Při výběru by neměly být zdůrazňovány, ale tyto nástroje zpravidla vypadají mnohem lépe na kůži.

Nadace: Top 2018 žebříček

Mezi odrůdou, která je uvedena na trhu s kosmetickými přípravky, je někdy obtížné vybrat si něco, co stojí za to. Proto nyní doporučujeme podrobněji zvážit tonální krémy, které jsou považovány za jedny z nejlepších, a to jak v rámci možností rozpočtu, tak v kategorii luxusních.

Nadace Rimmel Match Perfection Foundation

Mnozí lidé jistě vědí, že nadace nedokáže vyrovnat tón obličeje, ale také zdůrazní všechny nedokonalosti, včetněpeeling. To je opravdu možné, ale ne tímto nástrojem. Krém se doslova spojí s pokožkou, protože má modré safírové pigmenty. Jsou navrženy tak, aby vytvářely přirozenou a svěží pleť. Kompozice navíc obsahuje vitamin E, díky kterému je pokožka po dlouhou dobu zvlhčena. V tomto případě je nástroj docela lehký a po aplikaci necítíte účinek masky na obličej.

Jako další výhoda tonálního krému stojí za povšimnutí ochranný komplex ze Slunce s indexem SPF20. Proto můžeme s jistotou konstatovat, že tento nástroj je ideálním poměrem ceny a kvality.

Revlon 24 Hr. Colorstay

Známá překvapující překvapení s neuvěřitelně lehkou, vzdušnou texturou, která dokonale vyladí tón pleti. Kromě toho tento nástroj umožňuje dosáhnout světlého oparu a zdravé barvy pleti. Proto je krém ideální pro použití v každodenním životě.

Doporučujeme věnovat pozornost skutečnosti, že v řadě jsou pouze dva typy výrobků: pro kombinaci a mastnou pleť, stejně jako pro normální a suchou pleť. Paleta odstínů je zároveň velmi různorodá, takže každá dívka si vybere perfektní pro sebe.

Bourjois Zdravé míchané sérum

Jednoduše ohromující sérum korektorů fascinovalo mnoho milovníků make-upu. Na rozdíl od různých prostředků pomáhá tento krém dosáhnout ideálního stavu.kůže. To proto, že krém je založen na šupkách granátového jablka, liči a bobulí goji.

Je nutné poznamenat, že textura smetany je spíše lehká a jemná, se sametovým povrchem. Po aplikaci se produkt přizpůsobí přirozené barvě kůže, a proto je téměř neviditelný na obličeji. Zároveň se však stává svěží, zářivější, hladší a bez účinku masky.

Loreal Alliance Perfect

Nadace pomáhá vytvořit dokonalý tón pleti bez ohledu na přirozený tón. Vše díky schopnosti naprosto se přizpůsobit jakémukoliv tónu a struktuře pleti. Odborníci označují tento nástroj za jedinečný, protože je vhodný pro vytvoření ideálního nátěru bez mezí aplikace a efektu masky. A toto bude souhlasit, významná výhoda.

Základový krém je vhodný pro každodenní život a tvorbu přírodního make-upu. Díky dávkovači bude jeho spotřeba minimální.

Dior Diorskin Forever Fluid

Lehká, jemná tonální tekutina z luxusní kategorie vám umožní vytvořit dokonalý povrch po dobu 16 hodin. Po celou dobu zůstává kůže matná se sametovým efektem, díky kterému vypadá úžasně krásně.

Díky výtažkům z mořských řas tonální tekutina zvlhčuje suchou pokožku. Kolagen se zinkem, který je součástí matné náchylnosti k mastné pleti.

Pokud jde o strukturu nástroje, taví se. Díky tomu je povlak poměrně hustý, ale nezdůrazňuje póry a dobře skrývá zarudnutí.

Existuje široká škála základových krémů, takže každá dívka si bude moci vybrat něco vhodného pro sebe. Hlavní věc je vzít v úvahu typ pleti a odstín, stejně jako očekávaný účinek výrobku.