Aktuální design nehtů: módní novinky z jara - 2018

Jaro přijde brzy, kdy se módní trendy projeví nejen v šatníku, moderním účesu žen, efektivním líčení, ale i na manikúru. Je na čase odložit temnou paletu odstínů na podzim, protože jaro je obdobím kvetení a romantiky. První paprsky slunce nutí ženu žhnout štěstím, a proto více než kdy jindy chci zářit a zářit v jasných barvách. Tým pix-feed.com vám nabízí nejaktuálnější novinky z jarní manikúry na fotografii.

]

NEGATIVNÍ PROSTOR - trend jaro-2018

Odvážný hit nadcházející sezóny - NEGATIVNÍ PROSTOR. Oblíbená manikúra na jaře 2018 dodává každé ženě eleganci a originalitu. NEGATIVNÍ SPACE zatím nedosáhl tak absolutního úspěchu mezi ženami jako francouzská manikúra, ale stále zaujímá vedoucí postavení. Jeho zvláštnost spočívá v tom, že některé části nehtové desky zůstávají bez barevného potahu. Tyto holé oblasti již fungují jako vzor manikúry. Průhledné oblasti vypadají jako velkolepé čáry nebo obdélníky. Vyhlášení trendu NEGATIVNÍHO PROSTORU sezóny je zcela oprávněné. Stylový design nehtů v této interpretaci může být proveden jakýmkoliv odstínem laku na nehty: od světlé po pastel.

Změny zelené a modré manikúry

\ t

Příroda sama nám diktuje barvy jara. Všechno kolem květů, a proto zelené a modré odstíny laků nemohly být více a efektněji v souladu s přírodou. Je důležité sledovat módní trend 2018let - přirozenost a přirozenost, a tedy nikoli „přehnaně“, nebo spíše nepoužívání honosných zeleno-modrých odstínů v manikúre. Všechno má své vlastní měřítko, dokonce i nail art. Myšlenka manikúry v zelené a modré barvě je poměrně realizovatelná. K tomu je zcela dostačující určit výběr odstínu nátěru a zajímavý vzor nebo dekor.

Jarní manikúra v červených odstínech

Červené odstíny jsou vynikající volbou pro realizaci tvůrčích fantazií na téma jarní manikúry. Červená se vždy dokonale kombinuje s jakoukoliv věcí z dámského šatníku a pouze zvyšuje jas expresivního obrazu. Na jaře 2018, manikúra mistři a stylisté nabídnout se dostat pryč od monotónní nátěr, a věnovat zvláštní pozornost kombinaci červených odstínů s ostatními. Taková jarní, mimořádná, barevná řešení určitě přitáhnou pozornost a spoustu rave recenzí k ženě a její velkolepé červené manikúru.

Módní design nehtů: černá a bílá nálada

Nepochybně, na jaře 2018 zůstává černá a bílá v trendu. Nesporná klasika. Kombinace dvou protilehlých barev je vyjádřena velkolepou manikúrou, doplněnou stříbrným kovovým leskem, který dále zdůrazňuje krásu a půvab černobílého umění nehtů. Krásné černé a bílé ozdoby na nehtové desce jsou vhodné pro oblečení jakéhokoliv stylu.

Zajímavá manikúra: pružinová francouzská bunda

Myšlenka jaraverze francouzské manikúry je vyjádřit náladu ženy co nejpřínosnější. Není třeba se zaměřovat pouze na klasickou bundu. Existuje spousta kreativních možností s originálními jarními vzory. Originální bunda pro jarní sezónu není horší než hvězda hollywoodské manikúry. Moderní svět módy každé sezóny diktuje jeho verzi francouzské manikúry a jaro 2018 není výjimkou.

Nail Art Jarní světla: Win-win verze jarní manikúry

Dekorační prvky, které se používají k vytvoření jarní manikúry, vytvářejí ohromující dojem a ohromující efekt. Manikúra s kamínky je hlavním detailem velkolepého a stylového vzhledu gala akce. Takový design nehtů je schopen zdůraznit ženskost a romantiku ženské přírody jako nic jiného. Široká škála šumivých kamenů, a to jak ve formě, tak v barvě, poskytuje širokou příležitost vybrat si oblečení, vytvořit luxusní ženské obrazy, zdůraznit sexualitu.

Původní geometrie manikúry pro jaro-2018

Geometrický design nehtů je relevantní nejen v každodenním životě, ale i ve večerních hodinách. Univerzální pružinový design měsíčku s geometrickými liniemi může vypovídat o rovnovážném charakteru majitele. Zvláštností manikúry s figurkami a segmenty je jednoduchost provedení. Vypadá toGeometrické nail art je esteticky příjemné, o čemž svědčí i fotografické varianty jarního manikúru-2018. Aktuální stříbrné a zlaté pruhy v podobě protínajících se linií - oslnivá manikúra na jaře.

Univerzální verze jarní manikúry v roce 2018 na fotografii

Každá žena chce najít svou osobní univerzální manikúru pro jakékoli oblečení. Moderní rytmus soběstačné a nezávislé ženy jí neumožňuje trávit mnoho času v salonu krásy a předělat měsíčky z každého důvodu. Na jaře se nejen příroda probudí, ale jak dokazují sociologické průzkumy, od začátku roku se práce zvýšila. A ke všemu zahradní a zahradní období začíná s vrtulníky, sazenic květin a tak dále (ne pro každého, ale stále ...) Protože ženy jsou po celou dobu nepřítomné. Nabízíme Vám výběr univerzální pružinové manikúry, ze které si můžete sami vybrat vhodnou variantu.

Krása jarní manikúry často záleží nejen na profesionální ruce mistra stylisty, ale také na náladě majitele. Někdy, jít do salonu krásy, žena je přesvědčena o výběru nehtů design. Ale pokud se kvůli životním okolnostem něco dotkne ženské nálady na cestě k pánovi, pak se preference změní okamžitě. Je dobré, že jarní nálada je téměř vždy pozitivní, proto je jarní manikúra hezkáatraktivní a veselá. Vzpoura jarních odstínů barevného laku vám umožní vybrat si design, který vyhovuje vaší náladě. Krásné fotografie nápadů na nehty na jaře umožní každé ženě zůstat v dobrém duchu a účtovat každému optimismus.