Módní design prodloužených nehtů v roce 2018

Každá žena se snaží vytvořit přirozený obraz nejen pomocí stylového oblečení, ale i manikúry s prodlouženými nehty. Technika rozšíření dnes dosáhla takových výšek, což umožňuje vytvořit přirozeně vypadající nehty. Líbí se vám pěstovat nehty? Pak si přečtěte, jak to udělat módním a stylovým způsobem v roce 2018.

Stylová barevná paleta prodloužených nehtů v roce 2018

Pomocí rozšířených nehtů můžete drasticky změnit svůj přirozený tvar a pokud k korekci přidáte jasnou barvu, můžete vytvořit nepopsatelný obraz.

Ohnivě červené odstíny zvětšených nehtů

Nejoblíbenější povlak prodloužených nehtů je červeně plamen. Dříve, červené nehty byly používány vytvořit obraz vamp, ale nyní i obchodní ženy preferují červený lak. S cílem diverzifikovat monochromatickou červenou barvu přidává mistr manikúry na zvětšenou nehtovou desku odstíny jiných barev, zdobí prvky nebo aplikují krásný vzor.

Ovocné barvy prodloužených nehtů: třešně, jahody, maliny, granátová jablka, hrozny, švestky

\ t

Výrazným rozhodnutím v roce 2018 je rozšíření barvy zralého ovoce s červenými odstíny. Barevné „ovocné“ povlaky pro prodloužené nehty byly vyrobeny známými značkami „CHANEL“ a „YSL“. Jak je uvedeno výše, červená je trendová barva v roce 2018, protože její „ovocné“ variace se stávají více vínovými, karmínovými a lilaodstíny. Rozdělené nehty v růžových snech jsou nyní dostupné každé ženě.

Sluneční variace barvy prodloužených nehtů

Žluté a oranžové odstíny krytu nehtů jsou relevantní nejen v létě, ale i v chladném období, protože tyto slunečné barvy jsou schopny vzbudit náladu a neztratit srdce. A pokud vezmeme v úvahu i skutečnost, že rok 2018 je rokem žlutého psa, pak se „slunné“ barvy stávají super módní. To zahrnuje také zlaté lesklé nátěry. Zajímavé barevné kombinace zářivých odstínů nabízí designéři nail art. Jsou ideální pro prodloužené nehty v roce 2018, veselé a veselé osobnosti.

Modest Pastels: Styl, Omezení a Elegance

Neztrácí svou popularitu a pastelové obaly. Často se používají nejen na jejich přirozených nehtech, ale i na nástavcích. Jediný rozdíl od roku 2017 je metalický akcent v pastelovém designu nehtů. Velmi zajímavá je kombinace jemných pastelových nátěrů s kovovým vláknem a oblázky. Je ideální pro jakékoliv oblečení moderních žen.

Osvěžující barva prodloužených nehtů

Chcete být na stejné vlnové délce se svými idoly? Pak jsou jasné barvy vaší cestou k úspěchu! Obnovte libovolný obrázek se zelenými a modrými prodlouženími nehtů. Samozřejmě to neodpovídá obchodnímu stylu, ale vypadá to neuvěřitelně zajímavě jak na dlouhém tak krátkémprodloužené nehty.

Černobílá inkarnace

Pro účelné ženy je nejlepší volbou pro práci i volný čas manikúra na prodloužených nehtech v bílé nebo černé barvě. Ano, ano! Je v černé barvě! Černá barva již není považována za truchlivou v nail-artu a díky ní jsou vytvořeny elegantní obrazy. No, bílá barva nátěru při stavbě nehtů je pro rafinované a romantické povahy.

.

Módní struktura prodloužení nehtů - 2018

Nedávno se stalo populárním věnovat pozornost struktuře zvýšeného pokrytí. Nadcházející sezóna nabízí celou řadu zajímavostí:

  • kombinace originálních lesklých a matných povrchů;
  • volumetrické prodloužené provedení desky;
  • velkolepé dešťové kapky;
  • vybudování "pod kůží" zvířete.

Extrémní prodloužení nehtů v roce 2018

V nadcházející sezóně neznamená končetina délku zvětšeného nehtu, ale jeho pokrytí. Kreativní design lze vyrobit tak, že jeden hřebík zakryjete figurkami z polymerové hlíny, kameny Swarovski. Zvláště extrémní je možnost nátěrů s kamínky všech prodloužených nehtů.

Hřebíky s originálním potiskem

Kresby na prodloužených nehtech jsou tvůrčí činností manikérky. Na obrázcích o prodloužených ženských nehtech ožívají jen fotografie. V roce 2018 můžete vidět a zajímavéprokládací linie a zábavná zvířata a nádherné květiny. Z "plných" rukou a profesionalita mistra závisí na uměleckém provedení ornamentu, jeho originalitě a originalitě. Slavná francouzština s přezdívkou TARTOFRAISES, která je nyní oficiální značkou, nabízí nádherné varianty designu na prodloužených nehtech. Dalším specialistou v oblasti modelování a designu je Elena Maltseva, která ztělesňuje nejobtížnější ozdoby a kombinace. Experimentální stylista ženské manikúry - Alexander Lebedeva, který pracuje divy s prodlouženými nehty. Vytvořte si náladu s prodlouženými nehty s originálním vzorem! A kreativní nápady slavných mistrů nail art vám s tím pomohou.

)

Doporučení hlavního odborníka na rozšíření nehtů v roce 2018

Ženské ruce nemusí být nutně alabaster, jako pohádková víla, má domácí úkoly, ale měla by být dobře upravená. Teprve pak se na takové ruce rozšíří nehty a ruce budou krásné. Existují určitá pravidla a předpisy týkající se prodloužených nehtů, konkrétně:

  • zákaz extrémní délky nehtové destičky - v roce 2018 v trendu krátkých nehtů;
  • vyhlazený čtvercový prodloužený nehet je nejlepší volbou pro ženy všech věkových kategorií a sociálního postavení;
  • pokud stále dáváte přednostostrý tvar hřebu, "kočičí drápy" budují střední délku.

Trh s prodlužováním nehtů byl v roce 2018 doplněn o hypoalergenní rozšíření pro citlivé ženy. Produkty pro rozšíření, založené na kvintesenci nejlepších nabídek v průmyslu nehtů a inspiraci, jsou k dispozici ve všech kosmetických prodejnách. Pokud se rozhodnete pro módní prodloužení nehtů pomocí akrylového nebo pevného gelu, pak nezapomeňte, že přirozenost je v trendu v roce 2018.