Manikúra s tečkami: 100 fotografií moderního umění nail

Obsah:

 1. Manikúra s tečkami ve stylu minimalismu
 2. manikúra z drahokamu
 3. \ t
 4. Body z kamifubuki
 5. Manikúra s tečkami, pruhy a srdíčky
 6. \ t
 7. Černé a bílé tečky v manikúre
 8. Propracovaný design teček
 9. Krajková manikúra s tečkami
 10. Nail art s tečkami a fólií
 11. Vícebarevné tečky
 12. Možnosti manikúry s tečkami na fotografii

Ať už je sezóna jakákoli a ať je počasí jakékoli, moderní žena chce mít vždy stylovou a krásnou manikúru. Koneckonců, žena by měla vždy vypadat krásně a dobře upravená. Dnes existuje obrovská škála nápadů pro vytvoření módní a atraktivní manikúry. A dnes budeme hovořit o top nail art letos - manikúru s tečkami. Tento, jednoduchý na první pohled, manikúra s tečkami má spoustu zajímavých nápadů, které jistě vás budou chtít okamžitě vyzkoušet na nehtech.

Manikúra s tečkami ve stylu minimalismu

Manikúra s minimalismem je trendová manikúra. Pro více než jednu sezónu, on drží bar pro vedení a nebude vzdát se své pozice v blízké budoucnosti. Diskrétní a zároveň elegantní manikúra s jemným vzorem v podobě teček je ideální pro jakýkoliv obraz. Jednoduchost a krása minimalistického designu manikúry dokonale ladí s různými věcmi dámského šatníku.

Manikúra s body s kamínky

\ t

Manikúra s tečkami, zdobená kamínky nebo kamínky namístonakreslené body.

Manikúra s kamínky namísto bodů vypadá nádherně a působivě.

Dnes je tato rafinovaná manikúra s nenápadnými kompozicemi populární. Použití kamínků nebo kamínků by nemělo být objemné a přesycené. Manikúra s kamínky nebo kameny namísto bodů na jednom nebo dvou nehtech vypadá skvěle.

Manikúra s tečkami ve stylu kamufláže

Manikúra s tečkami bude vypadat slavnostně a elegantně, pokud ji vytvoříte s kamuflíky. Pomocí této výzdoby v designu nehtů, dostanete nádherný a elegantní manikúru s malovanými tečkami nebo malé blikající konfety. Tento design je často používán vytvořit slavnostní, večerní nebo novoroční manikúru. Konfety v designu nehtů mohou být použity jako základní dekor, stejně jako jasný doplněk ke vzoru teček.

Manikúra s tečkami, doplněná pruhy a srdíčky

\ t

Manikúra s tečkami dokonale kombinuje pruhy a srdce a získáte elegantní design nehtů, který vytvoří jak neformální, tak slavnostní vzhled. Tento design manikúra vypadá jemně a romanticky. Stejná kombinace bodů a pruhů vypadá skvěle ve stylu plážové nebo mořské manikúry. Taková kombinace je možná ve stylu minimalismu. Ale s přidáním kamínky a kamínky, manikúra se na slavnostní vzhled.

Černé a bílé tečky v manikúre

Dnes se zvažuje nejmodernější a nejkrásnější manikúra s černobílými tečkami. Kromě bodůTyto barvy dokonale ladí s jakoukoliv barvou. Manikúra s tečkami se základnou v pastelových barvách bude vypadat nádherně a jemně. A bílé tečky na tmavší paletě učiní manikúru atraktivní a stylovou. Vypadá skvělá kombinace černého a bílého hrachu s tyrkysovou, červenou, růžovou, fialovou, žlutou. To znamená, že volba barvy bude závist vaší touhy a vytvořeného obrazu. Černobílé body lze vyrobit pouze částečně a vstupovat do komplexního designu s černobílým, vícebarevným nebo lesklým povrchem.

Manikúra s tečkami s komplexním designem a výkresy

Kombinace teček s komplexním designem a výkresy vypadá velmi krásná a atraktivní. Manikúra s tečkami je již krásná jako samostatná manikúra a v kombinaci se vzorem získává elegantní design a atraktivní vzhled. Například, obraz slunéčko sedmitečné, malé luky, srdce nebo kočky s přidáním pevných nebo barevných teček, dá nehty zajímavý a originální design.

Manikúra krajková s tečkami

Manikúra harmonicky a elegantně ladí, doplněná krajkovým designem. Krajkové ozdoby a vzory s tečkami vypadají krásně v černé nebo bílé barvě. Krajkový vzor a tečky jsou ideální pro vytvoření svatební, večerní manikúry. Minimalistická interpretace takového nehtového umění vypadá nádherně a přitažlivě.

Manikúra s tečkami používající fólii

\ t

Moderní manikúra je dnes velmi důležitáčasto používají design nehtů ve formě rozbitého skla, doplněné tečkami. Takovou manikúru lze dosáhnout provedením konstrukce pomocí fólie. Originální a světlá nehtová manikúra s tečkami a fólií bude vypadat úžasně ve slavnostní a večerní manikúre.

Vícebarevná manikúra

Design s barevnými tečkami je ideální pro jarní a letní manikúru. V takovém nehtovém umění může být vícebarevné tečky nebo základ v různých odstínech. Ombre manikúra, doplněná tečkami, bude skvělým řešením pro vytvoření jarní a letní manikúry. A atraktivní tmavá paleta vás okouzlí hloubkou, elegantním a vynikajícím designem nehtů pro chladnější období.

Různé možnosti manikúry s tečkami na fotografii

Kreslení nehtů pomocí teček umožňuje vytvářet krásné vzory a textury. Tato manikúra je univerzální a je ideální pro krátké i dlouhé nehty. Manikúra s tečkami dokonale vyhovuje jakémukoli obrazu, protože je stylová, nenápadná, velmi osvěžující a přitahuje oko. Pro ty, kteří se rozhodnou vybrat si pro sebe manikúru se vzorem teček, nabízíme malý výběr krásného designu a exkluzivních nápadů této nádherné manikúry na fotografii. Manikúra dokonale dokonale a atraktivně vypadá v kombinaci s bundou. Krásné a fascinující pohledy na nehty bitmapy, to znamená, vzory a ozdoby, vyrobené z bodů, kde jsou bodypřímý prvek obrazu.

) 90)) 140)

Pokud se vám líbí nápad na manikúru s tečkami, můžete ji použít při vytváření krásného obrazu. Experimentujte, používejte exkluzivní prvky v designu nehtů a získáte jednoduchou, ale elegantní manikúru s tečkami. Nebojte se experimentovat s barvami. Kompletní manikúru složitými ornamenty a kresbami různých velikostí. Buďte vždy krásní!