Příležitostná móda: jaro-léto 2018

Příležitostná móda v nové sezóně je zcela demokratická a kombinuje odvážné kombinace, jasné barvy a originální detaily. Vzhledem k tomu, co návrháři nabízejí, jasně chápete, že nový je jen zapomenutý. Už jsme viděli omezenou buňku, velké a malé květy, kombinaci modré s bílou nebo červenou se žlutou. A teď se to všechno opět stalo populárním.

Hlavní trendy

Novinky z roku 2018 byly překvapením i pro odvážné dívky, které se nebojí experimentovat s každodenním lukem a kombinovat neslučitelné. S příchodem jara, oni jsou nabídnuti nosit objemnou bomber bundu vyrobenou z umělé kožešiny jasných barev. Široká gumička ve spodní části svrchního oděvu dodá obrazu futuristické poznámky. Doplňte tento vzhled o široké džíny a kotníkové boty s tlustým patem. Z příslušenství si můžete vybrat objemový šátek a čtvercový vak.

Pro zdůraznění směšného střihu svrchních oděvů pomůže snížit nečekané místo, kombinace různých textur a asymetrických detailů.

Pánské obleky budou populární.

Používá se objem, věci, záhyby a speciální oděv.

Na vrcholu popularity, vrstvení v oblečení. Noste vše, co najdete v šatníku: rolák, svetr, bunda, vesta, atd. Je důležité, aby další věc, kterou nosíte, byla kratší než ta předchozí.

Aktuální v roce 2018 budou dlouhé sukně a oříznuté kalhoty.

Volba obuvi, věnujte pozornost modelům s ostrým nebo opačným hranatým prstem.

Populární odstíny

Barvy ležérního oblečení, populární v roce 2018, nebudou o nic méně zajímavé, v zásadě jsou to světlé, ale ne kyselé barvy. Hlavní trend lze v obraze považovat za monochromatický. Šedý odstín bude vypadat stylově. Sestavování sestavy se provádí podle principu třídění odstínů.

V obchodních lucích bude poptávka po hnědých, béžových a čokoládových tónech.

Vytváření jejich sbírek, designéři čerpali inspiraci z dudes z posledních desetiletí. V mnoha sbírkách můžete vidět kombinaci svěží zeleně s bažinatým nádechem nebo bohatou hnědou. Přidejte světlý elegantní doplněk k jasnému červenému příslušenství.

Po dlouhé zimě budou módní ženy rádi obléknout kožené předměty žluté, červené nebo hnědé barvy.

​​

Omezená barva nebude mít boty. Zvláště patrné na molu byly modely lesklých materiálů.

Aktuální styly

Moderní ležérní vzhled v roce 2018 navrhuje směs různých stylů. Populární v minulé sezóně, příležitostné, nadměrné, normcore, atd., Bude i nadále v poptávce. Nyní nabízejí kombinaci se sportovním stylem a boho.

Vezměte si nejjednodušší oblek, zkombinujte ho s teniskami a získáte stylový vzhled. Další neformální vzhled je kombinace svetr, ležérní kalhoty a letní kabát. Dále použijte široký pás zdobený výšivkou.

Chcete-li vytvořit elegantní obchodní luk, vezměte si v nové sezóně culottes nebo capris. Kombinujte je s klasickým sakem a botami ve stejném stylu. V tomto případě je třeba vyzvednout sportovní doplňky - bandanu, kufr na zavazadla nebo světlý šátek kolem krku.

Bobchodní styl je také podporován používat styl safari. Jedná se o sukně, kalhoty, sundresses, pláštěnky a další detaily šatníku z hrubého kalika, lnu, silného hedvábí nebo kostýmní látky.

Návrháři pro romantické obrazy nebyli lakomí. Vytvořili lehké šaty s draperie nebo volánky s květinovým nebo abstraktním potiskem.

Skutečné kombinace a jejich použití

Navzdory skutečnosti, že pravidla demokracie v módě v roce 2018 byla nabídnuta, aby módy v obraze používaly spíše odvážné kombinace.

Jaro-letní sezóna je tradičně prázdninovým obdobím. A všechny dívky do šatníku dovolují vysoké nároky. Proto plánujete navštívit pláž, postarejte se o plážové tuniky. V roce 2018 budou populární modely z guipure a krajek. Módní letní šaty z hedvábí a šifonu.

V kanceláři budou důležité věci z lnu, kaliko, bavlny a viskózy. Na dovolené se můžete nechat hýčkat texturami s texturou.

Položky trendu

Módní svrchní oděvy budou různé neobvyklé tvary a zdobené různými dekorativními prvky. Mnoho módních stylů naznačuje přítomnost vůně.

V chladném počasí navrhují nosit objemnésvetry se širokými kalhotami nebo dlouhou sukni. Aktivní dívky by si měly vybrat mikinu s hubenými džíny, legíny nebo koženou sukni.

Bundy a bundy budou organicky zapadat do přídi obchodu, jejich rozsah v roce 2018 je obrovský. Mezi nejoblíbenější patří štíhlé modely, které jsou kombinovány s tužkovou sukní nebo klasickými kalhotami.

Pokročilé ženy módy mohou nosit džínové bundy, které jdou dobře s koženou sukní nebo květinovým potiskem.

Džíny jsou již dlouho konstantním atributem módy. V roce 2018 jsou nabízeny kombinovat s jasnými trička, trička, košile, mikiny nebo rolák. Džíny s přísnou bundou nebo módní blůzou budou vypadat ekologicky v obchodním prostředí.

Mezi různými modely kalhot, designéři identifikovali zkrácené a rozšířené kalhoty. Výhodně se kombinují se světlými halenkami nebo košile.

Módní blůzy v roce 2018 se vyznačují množstvím jasných barev a dekorativních prvků. Mohou být kombinovány s kalhotami nebo sukní s vysokým pasem.

Módní doplňky v nové sezoně by měly být připsány ponožky, světléklobouky a batohy.

Dámská šatní skříň se nedá představit bez módních šatů. V roce 2018 nabídli designéři možnost přidat je s luky, tvarovaným výstřihem, vysokým pasem, ramenními vycpávkami a širokými pásy. Skutečné budou barvy safari a květin. Můžete je kombinovat s jakoukoliv botou. Neexistují žádná přísná omezení na jeho výběr, ale stylisté si všimnou objemné platformy a tlusté paty.

Aby se v roce 2018 udržel trend, zkuste zkombinovat věci, které jsou na první pohled neslučitelné. Mohou se lišit nejen stylem, ale i barvou nebo texturou.