Lunární kalendář manikúra pro září 2019: příznivé a nepříznivé dny v měsíci

,

Každý je pyšný na dobře udržované kotce. Ale astrologové říkají, že pro manikúru jsou příznivé a nepříznivé období. Můžete se o nich dozvědět z lunárního kalendáře. Dodržováním jeho doporučení dosáhnete vynikajícího výsledku a váš život se změní k lepšímu.

Kalendář lunárního manikúru na září 2019

Jaké jsou dny prvního měsíce podzimu ideální pro manikúru?

1. září. Začátek podzimu pro manikúru je považován za nevhodný den. Chcete-li odvrátit od důležitých věcí bude množství barev a barev, které se nacházejí na prstech, takže můžete udělat spoustu chyb. Nejvíce se hodí neutrální tóny.

2. září. Příznivé období pro pedikúru. Parní nohy, relaxační koupel, naneste jasný nátěr na nehty.

3. září. Při manikúre doma buďte opatrní. V tento den je vysoká pravděpodobnost způsobení drobných škod na prstech.

4. září. Nepřiměřeně upozorňujte na sebe, vyhněte se vzdorným barvám. V opačném případě mohou být plány narušeny a všechny naše plány nebudou realizovány.

5. září. Lak šarlatové, bohaté barvy vám pomůže najít dobře placenou práci a získat materiální stabilitu. A tento odstín přispívá k obohacení a přiláká peněžní energii.

6. září. S vlastními rukama nemusíte nic dělat. Manikúra je také znepokojení. Vaše nehty vyžadují odpočinek, protože vliv laku je nepříznivý.ovlivňuje jejich stav. V tento den, můžete opravit tvar nehtů a soubor je trochu.

7. září. Manikúra slibuje silné partnerství. Hlavní bod - nehty by měly vypadat bez náročnosti a elegantně. Přestaňte se zaměřovat na francouzskou manikúru. Kompozici doplní drobné perly, umístěné na některých měsíčcích.

8. září. Dobrá doba pro řezání nehtů. Po tomto postupu budou růst zdravě, krásně a hladce. I barva nehtové desky se změní k lepšímu.

9. září. Pedikúra se nedoporučuje. Zejména je třeba se vyhnout nekontrolovaným salonům krásy. Existuje vysoká pravděpodobnost, že způsobí menší zranění nebo infekci. Přeneste návštěvu na pána na další den.

10. září. Experimentujte s nehty. S tím vám pomůže řada stylistických řešení. Můžete přidat geometrické tvary, prvky přírody, třpyt na lak.

11. září. Je čas léčit nehty. Pro tyto postupy je den dokonalý. Na nehtovou destičku se vztahuje terapeutické složení s obsahem vitamínů A a E. Nebo držte konečky prstů ve smetanové směsi. Takové manipulace posílí nehty a vytvoří bělící efekt.

12. září. Nechte nehty chvíli odpočívat. To platí více pro nehty. Odstraňte starý lak. Aceton v čističi by neměl být. Užitečná je lázeň s mořskou solí a heřmánkem.

13. září.Zaregistrujte se do salonu krásy. Dopřejte své měsíčky. Postupy vám pomohou najít správnou cestu, přehodnotit svůj pohled na svět a odvrátit pozornost od každodenních problémů.

14. září. Nedoporučuje se provádět žádné procedury s nehty. Jinak vám bude poskytnuta silná bolest hlavy. Nedotýkejte se povlaku, nenechávejte vše tak, jak je. Přenos korekce prodloužených nehtů.

15. září. Dobrá doba pro pedikúru. Lak bude skvělý, každá barva bude dělat.

16. září. Se sníženou pedikúrou v tento den musíte být velmi opatrní. Výsledek bude neúspěšný a možná i bolestivý. Je nežádoucí odříznout nehty na rukou.

17. září. Kaštanová barva aplikovaná na nehty vám dnes pomůže naklonit nezvládnutelného klienta na vaši stranu a zaujmout pozornost velkého diváka. Budete mít úspěch s posluchači a partnery.

18. září. Nemůžete snížit nehty. Zdraví a síla může jít s nimi. Apatie se zmocní těla, únava se zvýší, chronická onemocnění se začnou projevovat. Délka nehtu a jeho tvar by se neměly významně měnit. Pokud je nutná úprava, mohou být podány trochu.

19. září. Po dlouhou dobu potěší pedikúru, vyrobenou v tento den. Manikúra jen zklame. Proto se nedoporučuje dotýkat se nehtů.

20. září. Nádherné období pro vnitřní dobíjení a uvolnění emocionálního stresu. Mistr vám s tím pomůže. Zaregistrujte se do salónu krásy, udělejtekrásná manikúra. Navíc můžete použít neobvyklé prvky. Tyto postupy vám umožní cítit se nové a opravdu vychovávat své duchy.

21. září. Položme si dokonalé nohy. To je docela dobrý den. A musíte začít s nehty. Dbejte na to, abyste ošetřili kůžičku, zapojili se do podávání desky a pak ji nalakujte.

22. září. Manikúra plánovaná na dnešek by měla být téměř nepostřehnutelná a udržovaná. Rozhodněte se pro odstíny podobné barvě pleti. Jasné barvy slibují selhání v podnikání a neúspěch.

24. září. Nechte nehty od laku. Příznivý den. V extrémních případech použijte bezbarvý nátěr. Současně vyléčí nehtové destičky a posílí je.

25. září. Experimenty s tvarem nehtu nestojí za vedení. Ať zůstane tak jak je. Také se nedoporučuje, aby byl soubor silně archivován. Pro barvení si můžete vybrat naprosto libovolný tón, nechte se potulovat s barvami laků.

26. září. Nehty se zatím nedoporučují. Jinak můžete čelit krádežím osobních věcí a materiálním škodám. Totéž platí pro nehty.

27. září. Pro manikúru a pedikúru je to neutrální období. Navštivte kosmetický salon, pokud se jedná o drobné úpravy a známé barvy. A je lepší se vzdát něčeho nového. Radost z toho prostě nedostanete.

28. září. Dobrá doba pro utěsnění nehtů. Po tomtoprocedur po dlouhou dobu se nebudete starat o křehkost a křehkost nehtů.

29. září. Jakékoliv postupy s pedikúrou v tento den budou neúspěšné. Lila a malinový lak bude vypadat obzvláště chutně a šťavnatě.

30. září. Nyní je lepší se zbavit nahromaděných nehtů. Totéž platí pro objemové aplikace vytištěné na nich. Přirozená přirozenost a přirozenost jsou prioritami dnešní manikúry.